999 rezultate për

avdyli

U arrestuan me bujë, momenti kur vëllezërit Avdyli dalin nga Drejtoria e Policisë (VIDEO) Pak orë pas arretimit të bujshëm të disa prej pjestarëve të grupit Avdylaj në Shijak, dy prej tyre janë lënë të lirë nga
Shfryhet operacioni, lirohet Flamur Avdyli i arrestuar mbrëmë me bujë Wshtë liruar për më pak se 12 orë pas arrestimit Flamur Avdyli. Ky u fundit i arrestua mbrëmë nga FNSH dhe RENEA duke bë
Operacionet masive dhe arrestimet në Shqipëri, reagon Bashkimi Evropian Pas operacioneve të djeshme të Policisë së Shtetit, vjen reagimi i ambasadorit te BE-se, në vendin tonë, Luigi Soreca, i
U arrestuan në Shijak, brenda hotelit luksoz të Avdylajve (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në Shijak janë bërë disa arrestime të rëndësishme. Kështu janë arrestuar janë vëllezërit: Astrit Avd
Koka e drogës, arrestohet në Shijak Flamur Avdyli Dita e sotme ka qenë një ditë shumë shpërthyese. Pas dy deputëteve të PS-së, në pranga ka rënë edhe bosi i drogës Fla
Deputeti i LDK-së merr pjesë në protestën e VV-së, thotë se nuk është me asnjë parti Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, ka konfirmuar pjesëmarrjen e tij në protestën e organizuar nga Vetëvendosje të shtunën
Deputeti, thirrje Thaçit dhe Pacollit: Kthehuni se na nxitë Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Haxhi Avdyli ka komentuar vizitën e krerëve të shtetit në Shtetet e
Doktori e gjen ku i dhemb Ramush Haradinajt Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, i cili është me profesion doktor, përmes një postimi në facebook, ka shkruar se dhimbja
Realiteti në QKUK është trishtues, nuk ka as penjë për operacion Për t’iu nënshtruar një operacioni, në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës, pacientët duhet që t’i blejnë të gji
Deputeti i LDK-së: Tashmë jemi forcuar e nuk na kërcënon më Haliti Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Haxhi Avdyli, njëherit edhe kryetari i degës së LDK-së në Prizren, në një pron
Avdyli: Duhet t’i themi stop vjedhjeve nga KEDS-i Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Haxhi Avdyli, në seancën e Kuvendit të Kosovës, ka ngritur si çështje faturat
Rakip Avdyli pranon fajësinë për nxitje veprash terroriste Rakip Avdyli, i akuzuari për shtytje në vepra terroriste sot pranoi fajësinë në Gjykatën e Pejës. Abdyli, i akuzuar për
Ndërron jetë veterani Ali Avdyli (FOTO LAJM) Veterani i luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Ali S. Avdyli ka vdekur dje. Ndërsa, sot bëhet varrimi në fsh
DYSHIMET/ Biznesmeni akuzohet për eleminimin e të "fortit" të Shijakut Në vitin 1995 Tefik Hyka u përfshi në vrasjen e të fortit të Shijakut Dritan Avdyli. Njeriu i Hykës një person nga “
Haxhi Avdyli tregon kandidatin e LDK-së për kryetar të Prizrenit Kryetari i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, Haxhi Avdyli, ka treguar se kush do të jetë kandidat i LD
Kreu i LDK-së së Prizreni quan fundërrina aktivistët e VV-së Haxhi Avdyli, kreu i degës së LDK-së në Prizren ka lëshuar një deklaratë të fortë sot, e cila pritet të shkaktojë edhe d
Kryetari i LDK-së në Prizren: Gabuam me Donika Gërvallën Kryetari i Degës së LDK-së në Prizren, Haxhi Avdyli lidhur me sjelljen që ka treguar partia e tij me Donika Gërvallën ka
Arrestohet shqiptari, vrau bashkatdhetarin me thikë për një fjalë Një shqiptar në Lejton të Anglisë është dënuar me burg, pasi u shpall fajtor për vrasjen me thikë ndaj një shqiptari tje
Varrosen sot në Skënderaj dy shqiptarët që i vrau shefi italian Sot varrosen dy shqiptarët, Nexhmedin Mustafa dhe Valdet Avdyli. Që të dy u vranë para 20 ditësh nga shefi i tyre ita
Pronari italian vret dy punëtorët e tij shqiptarë, nisin hetimet Dy shqiptarë nga Kosova kanë humbur jetën, pasi pronari i tyre italian ka shtënë mbi ta. Ndonëse ky i fundit ka lajmërua