999 rezultate për

avdyli

Deputeti i LDK-së shërohet nga COVID-19 Deputeti i LDK'së, Haxhi Avdyli ka njoftuar se është shëruar plotësisht nga Covid-19. Avdyli ka shkruar në Facebook
Propozimi për shkarkimin e Osmanit shkakton përplasje brenda LDK-së Një letër e inicuar nga kryetari i LDK-së, Isa Mustafa për Këshillin e Përgjithshëm, e ku në të kërkohet shkarkimi i Vjo
Tokë, hotele e makina me vlerë 5 milion euro, çfarë po ndodh me "grupin" e Shijakut Rreth 300 mijë metra katrorë tokë dhe hotele e makina me vlerë 5 milionë euro janë sekuestruar paraprakisht nga pronat e
Frikë se PDK mund të ngrejë një qeveri në momentet e fundit Përfaqësuesit e partive opozitare kanë shprehur shqetësimin e tyre se PDK-ja do të tentojë që në 12 ditët e mbetura para
Berisha: Këto janë pamjet ku Dako feston me Avdylajt dhe banditë të tjerë (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha, ka ndarë në Facebook një video ku sipas tij është Dako, Avdyli dhe banditë të tjerë duke
Kur Avdyli bërtiste: Rroftë Dako, rroftë PS Ditën e sotme, gazeta gjermane “Bild” ka publikuar 6 audiopërgjime të reja lidhur me “Dosjen 339/1”. Në përgjime dëgj
Kush janë Abdylajt dhe si u kthyen në "menaxherë" të votave të Rilindjes Sot tabloidi gjerman Bild publikoi 6 audio-përgjime që implikojnë zyrtarë të lartë të PS, përfshi vetë Vangjush Dakon, n
"Ne jena për PS, mos i thuaj as Gon Dukës", si u blen votat nga Astrit Avdylaj në Durrës PËRGJIMI i ri që fakton blerjen e votave Astrit Avdyli: Vëllai si ja çove? Votuesi: A je mirë? Astrit Avdyli: S
Nisin grupimet në LDK Anton Quni e Driton Selmanaj kanë paralajmëruar se do t’i hyjnë garës për Kryetar të Degës së LDK’së në Prizren. Në krah
Përgjimet, si u lirua nga burgu Avdyli dhe komunikimi me Dakon Një tjetër pjesë e investigimit të VOA-s dhe BIRN është dhe një nga kapot e grupit Avdylaj, i cili u lirua nga burgu, ku
VOA: Dako dhe Avdylajt blenë vota në Durrës (DOKUMENT) Materiali në vazhdim u përgatit për Zërin e Amerikës nga gazetarja Klodiana Lala dhe Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Inves
TOP SEKRET/ Zbulohet lidhja mes Safet bajrit dhe "Niçes" së Shijakut (FOTO LAJM) Ky është raporti sekret i Prokurorisë për Krime të Rënda, ku tregohet se si u vëzhguan orë pas ore pjesëtarët e fisit Av
"Thuaj Vangjushit t'i japim ndonjë...", përgjimet e Dakos me Avdylajt para e pas zgjedhjeve (VIDEO) Në përgjimet e grupit të “Avdylajve” është përfshirë edhe kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. Edhe pse në dosjen
Flamur Avdyli i çon sms Fevziut LIVE, moderatori e bën publik Gjatë një operacioni masiv të dielën, në pranga u vu Flamur Avdyli, por më pas u la i lirë. Ai i ka dërguar një mesaz
"Vol-Vo 4"/ Kush janë 10 të arrestuarit që u lanë të lirë nga Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda pasi ka shqyrtuar dosjet e mega operacionit “Vol-Vo 4” ka vendosur që të lirojë 10 nga 34 të
Del një dokument, njëri nga Avdylajt ishte i punësuar në port (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar dokumente zyrtare ku shikohet se si anëtarët e bandës së Shijakut, të arrestu
Kjo është taktika e të dyshuarit në grupin e Shijakut për tu mbrojtur në gjykatë Grupi që dyshohet se është kriminal dhe tepër i rrezikshëm nga prokuroria ka nisur të mbrojë veten duke bërë politikë.
"Xhuxhi", a del Vangjush Dako në përgjimet që burgosën vëllezërit Avdyli? Goditja e grupit të Avdylajve të arrestuar si trafikantë droge po serviret nga opozita si një lëvizje e parakohëshme për
Del në skenë edhe një elbasanlli i fuqishëm që ishte nën urdhërat e Avdylajve Zbardhen detaje të reja për një nga 27 të arrestuarit për lidhje me grupin kriminal të Shijakut, Avdylaj dhe laboratorin
Gallatë me policinë, i deklaron të arrestuar por vëllezërit Avdyli shëtisin me duar në xhepa në Tiranë (VIDEO) Kryeprokurorja e Krimeve të Rënda Donika Prela si edhe kreu i Policisë së Shtetit dolën sot në një konferencë për shtyp