999 rezultate për

avdylaj

"15 mandate të Ramës u fituan nga bandat, Rrajat, Ndokat, Avdylajt..." Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një deklaratë për shtyp ditën e sotme tha se lidhjet e krimit me qeveri
Del një dokument, njëri nga Avdylajt ishte i punësuar në port (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar dokumente zyrtare ku shikohet se si anëtarët e bandës së Shijakut, të arrestu
Del në skenë edhe një elbasanlli i fuqishëm që ishte nën urdhërat e Avdylajve Zbardhen detaje të reja për një nga 27 të arrestuarit për lidhje me grupin kriminal të Shijakut, Avdylaj dhe laboratorin
Berisha publikon foton e Ramës me Avdylajt I ftuar në emisionin “Open” ish-kryeministri Sali Berisha ka ka folur në lidhje me arrestimet e mbrëmshme. Sa i përk
U arrestuan me bujë, momenti kur vëllezërit Avdyli dalin nga Drejtoria e Policisë (VIDEO) Pak orë pas arretimit të bujshëm të disa prej pjestarëve të grupit Avdylaj në Shijak, dy prej tyre janë lënë të lirë nga
U arrestuan në Shijak, brenda hotelit luksoz të Avdylajve (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në Shijak janë bërë disa arrestime të rëndësishme. Kështu janë arrestuar janë vëllezërit: Astrit Avd
Grabitja e Rinasit, zbardhen 6 sms-të që dekonspiruan bandën Vetëm pak kohë më para rrugës për në Rinas ndodhi një grabitje e një makine parash e një banke të nivelit të dytë. G