999 rezultate për

avdylaj

Kërcënoi gardianin, lirohet anëtari i bandës së Avdylajve Saimir Gjepali, anëtar i grupit Avdylaj është liruar nga burgu. Ai ishte i dyshuar për laboratorin e heroinës në Has,
Zbardhen kërcënimet e bandës së Avdylajve ndaj policëve: Mbaje mend, do t’iu heqim qafe! Zbardhet dosja e bandës së Avdylajve dhe fotot e tyre te burgu “313”, kur përplasen me policinë. Në dosjen e siguruar
Avdylajt e dosjes "339" nuk futen në izolim, ia hedhin paq Gjykata e Tiranës ka vendosur anulimin e vendimit të drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismaili, i cili vendosi
"Plas" sherri në burgun 313, urdhërohet izolimi i bandës së Avdylajve (FOTO LAJM) Pas një sherri të ndodhur në ambientet e burgut 313, drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili ka kërkuar izolimin
Ju lakua emri në përgjimet e grupit Avdylaj, gjykata jep vendimin për Arben Çukon Gjykata Penale e Tiranës ka shpallur të pafajshëm ish deputetin e Partisë Socialiste, Arben Çuko. Kutjojmë se Arben Ç
Lëreni për një moment Joshuan, një kosovar mposhti keq serbin mbrëm (VIDEO) Mbrëmë Anthony Joshua mposhti Andy Ruizin për t’u shpallur kampion i botës në boks për peshat e rënda. Dardan Avdylaj
Basha sulmon Tom Doshin: Me Avdylajt vodhën votat për llogari të Ramës Lulzim Basha sulmoi një numër të madh personazhesh pranë Ramës duke thënë se ata kishin vjedhur vota në shërbim të pusht
Ministrit të Ramës i kanë dalë Avdylajt me kallash në Shijak Një debat i ashpër u zhvillua mes ministrit Blendi Klosi dhe Edmond Spahos në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” n
"Metën e pret burgu", ish-deputeti i ve "duart në fyt" Spartak Ngjelës Avokati i njohur Spartak Ngjela ngrti akuza kundrejt presidentit Meta duke thënë se atë e pret burgu. Sipas Ngjelës,
"Ti japim një 10-0 atij që të çuditet", merret në pyetje deputeti i PS Është marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda Ilir Ndraxhi, deputeti i PS-së, vellai i te cilit u kap ne pergj
Berisha: Këto janë pamjet ku Dako feston me Avdylajt dhe banditë të tjerë (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha, ka ndarë në Facebook një video ku sipas tij është Dako, Avdyli dhe banditë të tjerë duke
Basha: Kryeministri i Avdylajve do largohet, koha e Shqipërisë për të gjithë shqiptarët (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha komenton përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane ‘Bild’, pak ditë më parë. Pë
Basha reagon pas protestës: Pengesa është kryeministri i Avdylajve Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar sot për herë të parë lidhur me anullimin e zgjedhjeve të 30 qershorit
Avdylajt fusin në sherr Dakon dhe Dukën: Frikacak, dikur i mbaje në krah Avdylajt, përgjimet dhe akuzat ndaj tyre kanë futur në sherr Vangjush Dakon dhe Agron Dukën. Mbrëmjen e djeshme në e
Dako: Avdylajt nuk i njoh për grup kriminal Në vazhdën e mendimit të tij se opozita po baltos bandat kriminale se nuk i fiton dot zgjedhjet, Vangjush Dako ka mbrojt
Dako: Avdylaj është simpatizant i PS-së Vangjush Dako ka pranuar në Opinion sonte që Astrit Avdylaj është simpatizant i Partisë Socialiste, duke rrëzuar kësisoj
E pranon Dako: Kisha dijeni që Avdylaj ka qenë i dënuar Vangjush Dako është përpjekur të anashkalojë në Opinion pyetjen se si Astrit Avdylaj një person i cili nuk është i anëta
Jo vetëm Avdylajt, mafia në Durrës ka emëruar edhe deputetë Analisti Afrim Krasniqi ishte i ftuar në “Ditarin” e orës 19:00 në A2 CNN ku foli për publikimet e “Bild”, të përgjimeve
Reagon deputeti Ilir Ndraxhi: S'kam lidhje me Avdylajt Një ditë pas publikimit të gjashtë përgjimeve nga "Bild", ka raguar deputeti Ilir Ndraxhi, emri i të cilit përmendet në
Zëri i Amerikës: Avdylajt dinin takimet e Ramës me Vangjush Dakon Në Shqipëri, disa përgjime pjesë e dosjes hetimore për grupin e vëllezërve Avdylaj, të dyshuar për aktivitet në fushën e