999 rezultate për

avdulaj

Flet i “penduari” i Rinasit: I informova, 300 mijë eurot shpërblim i harxhova në kazino Megjithëse janë vjedhur rreth 7 milionë euro në dy grabitjet e ndodhura në rrugën Qafë Kashar –Rinas, policia ka arritur
Banda e Rinasit, zbardhet “kodi i heshtjes” mes Neim Avdulaj dhe Admir Murataj Banda e Rinasit e cila është përgjegjese për dy vjedhje të makinave të parave në aksin Tiranë-Rinas tashmë është zbuluar
Zbërthehet banda e grabitësve: I duroj presionet, po më kapën nuk flas (FOTO LAJM) Arrestimi i disa pjestarëve të grupit që ka kryer të paktën dy grabitje të makinave të transportit të parave në Qafën e
Banda e Rinasit, Xhyliu: Punësuam 2 laçianë për të sulmuar blindin me para Vazhdojnë akoma hetimet intensive për të zbardhur ngjarjen e Rinasit ku u grabitën 3.2 milionë dollarë. Prokuroria ka zb
Grabitja e Rinasit, ish-komandoja: Ju rrëfej takimet me informatorët dhe si do të ecte plani Ish-komando Neim Avdulaj, i cili tashmë ndodhet nën arrest me burg si i dyshuar për dy grabitjet e ndodhura më datë 3 dh
Grabitja e Rinasit, ja si i ndanë paratë mes tyre grabitësit e Rinasit, telefonatat e fundit dhe roli i Çerpjas “Hajde se mbaroi”. Kjo ka qenë telefonata e bërë mes dy të pandehurve Neim Avdulaj dhe Admir Çerpja, vetëm dy ditë pas g
“U nis vajza”, si flisnin mes tyre grabitësit e bankave “U nis vajza”. Neim Avdulaj, ish-komandoja i arrestuar si një nga autorët e grabitjes së 3.2 milionë dollarëve në rrugën
Zbardhet dëshmia e Avdulajt: Si i studioja blindet Njëri prej grabitësve, ish-komandoja Neim Avdulaj që u kap pasi doli nga një kazino në qytetin e Vlorës ka rrëfyer përpa
DETAJE/ Grabitja në Rinas, ja si u formua banda dhe rolet e secilit prej tyre 8 personat e dyshuar si autorët e dy grabitjeve të makinave me para rrugës për në Rinas, mendohet se janë njohur për her
Ish-komandoja luante paratë e grabitura në kazino, kërkonte fatura për të justifikuar pasurinë Ditën e sotme kanë dalë detaje të reja mbi arrestimin e ish-komandos Neim Avdulaj, i cili që ditën e djeshme u raportua
Grabiti bankën për të luajtur kazino, kjo është fitorja e fundit e Avdulajt para arrestimit Neim Avdulaj është një ndër grabitësit të arrestuar ditën e djeshme nga Policia e Shtetit për shkak se dyshohet se ka li
Djali i xhaxhait të Ilir Kupës në grupin e grabitësve të bankës Ditën e djeshme Policia e Shtetit arriti që në kohë rekord të evidentojë grabitësit e 3.2 mln dollarë si dhe arriti të k
Ky është ish-ushtaraku, pjesë e grupit të grabitësve të Rinasit Personi që shihni në foto është Neim Avdulaj, 28 vjeç, ish-ushtar profesionist në Forcat e Armatosura të Zal Herrit.