999 rezultate për

avantazhit

Dimarco trondit Interin me një super gol nga distanca (VIDEO) Interi edhe pse po luan në San Siro, është në disavantazh ndaj Parmës. Këta të fundit kanë shënuar golin e avantazhi
Zhbllokohen shifrat, thyhet Kosta Rika në minutat shtesë (VIDEO) Brazili sapo ka kaluar në avantazh kundrejt Kosta Rikës në minutën e parë të shtesës. Golin e avantazhit për brazili
Po këto a janë prova që Juve ndihmohet nga arbitrat? Ata e dinë kur vjen goli i avantazhit (VIDEO) Juventusi ka marrë fitore një fitore të rëndësishme në derbin e Italisë përballë Interit 2-3. Por si shumë derbi në I
Milan gjen golin e avantazhit kundër Bolognas (VIDEO) Milani ka gjetur golin e epërsisë kundër Bognas. Ka qenë turku Calhanoglu, që ka shfrytëzuar pasën e bukur të Coutron
Brazili shënon golin e avantazhit ndaj Gjermanisë (VIDEO) Barzili ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë në "Olympiastadion". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi i talentuar, G
Lazio shënon golin e avantazhit ndaj Dynamo Kiev (VIDEO) Lazio ka shënuar edhe golin e dytë ndaj skuadrës ukrainase Dynamo Kiev në "Olompico". Ai që ka shënuar golin është b
Reali gjen golin e avantazhit, 3 minuta para fundit të pjesës së parë (VIDEO) Reali i Madridit ka gjetur golin e avantazhit me anë të Cristiano Ronaldo. Ai u asistua nga Karim Benzema në minutën
Milan shënon golin e avantazhit ndaj Sampdorias (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Sampdorias në "San Siro". Ai që shënoi është mesfushori italian, Giacomo Bonaventura,
Leipzigu shënon golin e avantazhit ndaj Napolit (VIDEO) Leipzigu ka bërë çmendurinë në "San Paolo", duke shënuar edhe golin e dytë ndaj Napolit. Ai që shënoi ishte sulmuesi
Bayerni e ka me faza, për tre minuta shënon golin e tretë dhe të katërt (VIDEO) Bayerni i Munichut e "mbyt" Hofenhaimin vetëm me 7 minuta lojë. 4 i'u deshën në pjesën e parë për të barazuar për të
Arsenal shënon golin e avantazhit ndaj Chelseat (VIDEO) Arsenali ka shënuar golin e epërsis ndaj Chelseat në "Emirates Stadium". Goli është shënuar nga mesfushori me origji
Realit i duhen 90'-të minuta për të shënuar golin e avantazhit ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid më në fund ka shënuar golin e avantazhit ndaj Leganes në "Estadio Municipal de Butarque". Autori i golit
Espanyol shokon Barcelonën, i shënon golin e avantazhit në minutat e fundit (VIDEO) Espanyol ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës në "RCDE Stadium". Goli është shënuar nga Melendo në minutën e 88'-të.
Liverpool shënon edhe golin e avantazhit ndaj Leicesterit (VIDEO) Liverpool ka shënuar më në fund golin e avantazhit në "Anfield Road" Goli u shënua nga Salah në minutën e 76'-të.
Erdhi janari, Interi fillon zbritjen e shkallëve pas golit të Sasuolos (VIDEO) Inter mesa duket nuk e ka harruar zakonin e vjetër. Në të njëjtën mënyrë si vjet teksa kryesonin kampionatin deri në dh
Partizani merr veten pas humbjes 5-0, midis drithërimash kalon Vllazninë (VIDEO) Partizani dhe Vllaznia e mbyllin 2017-ën duke sfiduar njëri-tjetrin në një 90 minutësh, që është duke u luajtur në stadi
Luftëtari gjen golin e avantazhit kundër Partizanit Eshtë duke u luajtur në Gjirokastër sfida e vlefshme për javën e 15-të të Kategorisë Superiore mes Luftëtarit dhe Partiz
Madrilenët shënojnë golin e avantazhit kundër Gremios (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avntazh kundër Gremios në "Mohammed Bin Zayed Stadium" Autori i golit është ylli portugez,
Madrilenët thyejnë magjinë, shënojnë golin e avantazhit (VIDEO) Real Madridi ka shënuar më në fund golin e avantazhit kundër Al-Jaziras në "Zayed Sports City Stadium" Goli është sh
Milan shënon golin e avantazhit (VIDEO) Milan ka shënuar golin e avantazhit kundër Bolognas në "San Siro" Ai që shënoi golin është përsëri Giacomo Bonaventu