avantazhit

Tirana shkatërron Luftëtarin dhe merr kreun (VIDEO) Tirana ka arritur të marrë përkohësisht kreun e renditjes në Kategorinë Superiore duke mposhtur me shifrat 5-1 ekipin e
Festoi golin e fitores për Dortmundin, dëmtohet trajneri Favre (VIDEO) Dortumundi mposhti me rezultatin 2-1 Gladbahun, në ndeshjen e vlefshme për 1/16 e Kupës së Gjermanisë. Pjesa e parë u
Bavarezët barazojnë shumë shpejt rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Vetëm tre minuta kaluan nga goli i avantazhit të Tottenham kur Bayern arriti të gjente golin e barazimit saktësisht në m
Juventusi shënon golin e dytë dhe të avantazhit përballë Brescias (VIDEO) Juventusi ka arriur të shënojë golin e dytë dhe të avantazhit përballë Brescias. Mesfushori Pjanic ka arritur të dërg
Liverpool insiston dhe shënon golin e avantazhit (VIDEO) Sfida përballë Newcastel po rezulton majft e vështirë për Liverpool të cilët kanë qqenë 2 herë në avantazh dhe 2 herë ja
Partizani kalon në avantazh përballë Skëndërbeut (VIDEO) Egozn Belica ka kaluar Partizanin në avantazh në përballjen kundër Skënderbeut, që po zhvillohet në stadiumin "Selman St
Liverpool me një këmbë në çerek-finale (VIDEO) Liverpool ka bërë gjysmën e punës duke mposhtur Porton 2-0 në Anfield. Çerekfinalja e parë nuk kishte surpriza, ashtu si
Harry Kane dëmtohet në kavilje, lë menjëherë fushën (VIDEO) Kapiteni dhe sulmuesi kryesor i Tottenham pësoi një dëmtin jo të lehtë në fillimin e pjesës e dytë pikërisht në momentin
Genoa me 10 lojtarë merr një pikë përballë Napolit (VIDEO) Napoli ka barazuar 1-1 ndaj Genoa-s duke zhgënjyer sërish. Napoli e dinte se një humbje do t’i jepte titullin Juvent
Heidenheim shtang Bayernin, shënon golin e 2-të dhe të avantazhit (VIDEO) Bayern Munchen e nisi mjaft mirë ndeshjen duke shënuar që në minutën e 12’ me Goretzka por vetëm 3 minuta më vonë mbroj
Villarreal shënon golin e 3-të dhe të avantazhit përballë Barcelonës (VIDEO) Villarreal është duke zhvilluar një supur ndeshje përballë Barcelonës sidomos pjesën e dytë ku ka arritur të realizojë e
Barcelona shënon golin e avantazhit (VIDEO) Barcelona ka arritur të gjejë golin e avantazhit përballë Vallecano, shkruan Albeu.com. Ai gol i pësuar nga De Tomas
Dimarco trondit Interin me një super gol nga distanca (VIDEO) Interi edhe pse po luan në San Siro, është në disavantazh ndaj Parmës. Këta të fundit kanë shënuar golin e avantazhi
Zhbllokohen shifrat, thyhet Kosta Rika në minutat shtesë (VIDEO) Brazili sapo ka kaluar në avantazh kundrejt Kosta Rikës në minutën e parë të shtesës. Golin e avantazhit për brazili
Po këto a janë prova që Juve ndihmohet nga arbitrat? Ata e dinë kur vjen goli i avantazhit (VIDEO) Juventusi ka marrë fitore një fitore të rëndësishme në derbin e Italisë përballë Interit 2-3. Por si shumë derbi në I
Milan gjen golin e avantazhit kundër Bolognas (VIDEO) Milani ka gjetur golin e epërsisë kundër Bognas. Ka qenë turku Calhanoglu, që ka shfrytëzuar pasën e bukur të Coutron
Brazili shënon golin e avantazhit ndaj Gjermanisë (VIDEO) Barzili ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë në "Olympiastadion". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi i talentuar, G
Lazio shënon golin e avantazhit ndaj Dynamo Kiev (VIDEO) Lazio ka shënuar edhe golin e dytë ndaj skuadrës ukrainase Dynamo Kiev në "Olompico". Ai që ka shënuar golin është b
Reali gjen golin e avantazhit, 3 minuta para fundit të pjesës së parë (VIDEO) Reali i Madridit ka gjetur golin e avantazhit me anë të Cristiano Ronaldo. Ai u asistua nga Karim Benzema në minutën
Milan shënon golin e avantazhit ndaj Sampdorias (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Sampdorias në "San Siro". Ai që shënoi është mesfushori italian, Giacomo Bonaventura,