avantazhit

Po këto a janë prova që Juve ndihmohet nga arbitrat? Ata e dinë kur vjen goli i avantazhit (VIDEO) Juventusi ka marrë fitore një fitore të rëndësishme në derbin e Italisë përballë Interit 2-3. Por si shumë derbi në I
Milan gjen golin e avantazhit kundër Bolognas (VIDEO) Milani ka gjetur golin e epërsisë kundër Bognas. Ka qenë turku Calhanoglu, që ka shfrytëzuar pasën e bukur të Coutron
Brazili shënon golin e avantazhit ndaj Gjermanisë (VIDEO) Barzili ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë në "Olympiastadion". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi i talentuar, G
Lazio shënon golin e avantazhit ndaj Dynamo Kiev (VIDEO) Lazio ka shënuar edhe golin e dytë ndaj skuadrës ukrainase Dynamo Kiev në "Olompico". Ai që ka shënuar golin është b
Reali gjen golin e avantazhit, 3 minuta para fundit të pjesës së parë (VIDEO) Reali i Madridit ka gjetur golin e avantazhit me anë të Cristiano Ronaldo. Ai u asistua nga Karim Benzema në minutën
Milan shënon golin e avantazhit ndaj Sampdorias (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Sampdorias në "San Siro". Ai që shënoi është mesfushori italian, Giacomo Bonaventura,
Leipzigu shënon golin e avantazhit ndaj Napolit (VIDEO) Leipzigu ka bërë çmendurinë në "San Paolo", duke shënuar edhe golin e dytë ndaj Napolit. Ai që shënoi ishte sulmuesi
Bayerni e ka me faza, për tre minuta shënon golin e tretë dhe të katërt (VIDEO) Bayerni i Munichut e "mbyt" Hofenhaimin vetëm me 7 minuta lojë. 4 i'u deshën në pjesën e parë për të barazuar për të
Arsenal shënon golin e avantazhit ndaj Chelseat (VIDEO) Arsenali ka shënuar golin e epërsis ndaj Chelseat në "Emirates Stadium". Goli është shënuar nga mesfushori me origji
Realit i duhen 90'-të minuta për të shënuar golin e avantazhit ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid më në fund ka shënuar golin e avantazhit ndaj Leganes në "Estadio Municipal de Butarque". Autori i golit
Espanyol shokon Barcelonën, i shënon golin e avantazhit në minutat e fundit (VIDEO) Espanyol ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës në "RCDE Stadium". Goli është shënuar nga Melendo në minutën e 88'-të.
Liverpool shënon edhe golin e avantazhit ndaj Leicesterit (VIDEO) Liverpool ka shënuar më në fund golin e avantazhit në "Anfield Road" Goli u shënua nga Salah në minutën e 76'-të.
Erdhi janari, Interi fillon zbritjen e shkallëve pas golit të Sasuolos (VIDEO) Inter mesa duket nuk e ka harruar zakonin e vjetër. Në të njëjtën mënyrë si vjet teksa kryesonin kampionatin deri në dh
Partizani merr veten pas humbjes 5-0, midis drithërimash kalon Vllazninë (VIDEO) Partizani dhe Vllaznia e mbyllin 2017-ën duke sfiduar njëri-tjetrin në një 90 minutësh, që është duke u luajtur në stadi
Luftëtari gjen golin e avantazhit kundër Partizanit Eshtë duke u luajtur në Gjirokastër sfida e vlefshme për javën e 15-të të Kategorisë Superiore mes Luftëtarit dhe Partiz
Madrilenët shënojnë golin e avantazhit kundër Gremios (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avntazh kundër Gremios në "Mohammed Bin Zayed Stadium" Autori i golit është ylli portugez,
Madrilenët thyejnë magjinë, shënojnë golin e avantazhit (VIDEO) Real Madridi ka shënuar më në fund golin e avantazhit kundër Al-Jaziras në "Zayed Sports City Stadium" Goli është sh
Milan shënon golin e avantazhit (VIDEO) Milan ka shënuar golin e avantazhit kundër Bolognas në "San Siro" Ai që shënoi golin është përsëri Giacomo Bonaventu
Barcelonës i duhen 72 minuta për të shënuar golin e avantazhit (VIDEO) Barcelona më në fund ka kaluar në avantazh kundër Villarreal në "Estadio de la Ceramica" Autori i golit është sulmue
City përsëri në avantazh ndaj United (VIDEO) Manchester City ka shënuar përsëri golin e avantazhit në minutën e 55'-të në "Old Trafford" Goli është shënuar nga m