avantazh

Napoli kalon në avantazh ndaj Granadas (VIDEO) Napoli e ka nisur mjaft mirë ndeshjen e kthimit ndaj Granadas. Skuadra e Gattusos ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Gra
CHAMPIONS/ Këto janë dy super përballjet e ditës së sotme Sonte (e mërkurë) do zhvillohen edhe dy ndeshje tjera mjaftë interesante në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligë
Barcelona "ngec" në barazim, Cadiz shënon në minutat e fundit (VIDEO) Cadiz CF ka arritur të "shtangë" Barcelonën për të dytën herë me radhë. Messi me paraqitjen e tij ndaj Cadiz CF ka ar
Interi e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë ndaj Milanit (VIDEO) Inter e ka mbyllur pjesën e parë në avantazhin minimal 1-0 ndaj Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ser
Zhbllokohet derbi, Interi kalon në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar shumë shpejt derbi i Milanos. Janë miqtë ato që kalojnë të parët në avantazh. Lautaro ka dërguar top
Zhbllokohet sfida, Milani në avantazh (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh përballë Crvena Zvezda. Goli i parë erdhi si pasojë e një autogoli të shënuar nga Panko
Tronditet Barcelona, PSG shënon dy gola të shpejtë (VIDEO) PSG trondit Barcelonën. Francezët kanë shënuar dy gola brenda 5 minutave me Mbappe 65' dhe Kean 70'. /albeu.com/
Zgjat vetëm 5 minuta avantazhi i Barcelonës, PSG barazon shifrat (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 5 minuta avantazhi i Barcelonës pasi PSG ka barazuar rezultatin në 1-1. Është Mbappe ai që barazoi
Zhbllokohet sfida, Reali në avantazh (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh përballë Valencias. Për Los Blancos autori i golit është Karim Benzema.
Barcelona gjen golin e avantazhit ndaj Alaves (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Alaves në "Camp Nou". Për vendasit ka shënuar portugezi, Triencao
Zhbllokohet sfida, Reali në avantazh (VIDEO) Real Madrid ka zhbllokuar rezultatin përballë Getafes. Për Los Blancos realizoi Karim Benzema në minutën e 60. /albe
Botërori i Klubeve: Bayern në avantazh ndaj Ah Ahly (VIDEO) Skuadra e Bayernit ka kaluar në avantazh ndaj Ah Ahly. Golin e parë e ka shënuar Robert Lewandowski pas 16 minutave l
Chelsea e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Sheffield United (VIDEO) Është mbyllur 1-0 në favor të Bluve pjesa e parë mes Sheffield dhe Chelsea-t. Ndeshja që po luhet në Bramall Lane ësh
Barazim spektakolar në "Old Trafford", Ancelotti: Jam vërtet krenar me skuadrën Carlo Ancelotti ka reaguar pas barazimit ndaj Manchester United në Old Trafford. Everton u rikthye fillimisht nga dis
Befasohet Liverpool, Brighton në avantazh (VIDEO) Liverpool është befasuar nga Brighton. Miqtë kanë shënuar me Alzate në minutën e 56'.
Barcelona kalon sërish në avantazh ndaj Bilbaos (VIDEO) Barcelona ka kaluar në vantazh ndaj Bilbaos. Është Griezmann ai që tundi rrjetën në minutën e 75.
Reali me 10 lojtarë kalon në avantazh ndaj Leventes (VIDEO) Reali ka mbetur me 10 lojktarë që nga minuta e 10' e takimit pas daljes me karton të kuq të Militaos. Kjo siduket nuk
Man United turpërohet në shtëpi nga skuadra e vendit të fundit (VIDEO) Man United është shtangur n ë kampionat nga vendi i fundit në Premier Ligë, Shefilld Junajtid. Këta të fundit kanë trium
Zhbllokohet sfida, Juve në avantazh (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Spal për ndeshjen e Kupës së Italisë. Është Morata ai që dërgoi topin në rrjetë n
Shpërthejnë shqipet, Gjimshiti tund rrjetën ndaj Lacios, Muriqi i kundërpërgjigjet (VIDEO) Luhet në këto momente ndeshja mes Atalantës dhe Lacios, e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Italisë. Mbrojtësi i K