999 rezultate për

avantazh

CR7 shënon në ndeshjen e 1000, Juventusi në avantazh ndaj SPAL (VIDEO) Juventusi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj SPAL më të përhershmin, Cristiano Ronaldo. Ylli portugez e dërgoi
Skëndërbeu për të tretën herë në avantazh ndaj Teutës (VIDEO) Skëndërbeu ka arritur të kalojë për të tretën herë në avantazh ndaj Teutës. Për vendasit ka shënuar sërish Bregu në m
Kukësi-Tirana / Verilindorët në avantazh, Vangjeli dërgon topin në rrjetën e portës së tij (VIDEO) Zhbllokohet sfida, verilindorët kalojnë në avantazh pas autogolit të Kristi Vangjelit. Meritë për këtë avantazh ka p
Ish-sulmuesi i Barcelonës i jep avantazhin Romës (VIDEO) Roma ka kaluar në epërsi kundër Gentin në takimin e parë në fazën e 1/16-ave të kompeticionit Europa League. Carles P
Vetëm 7 minuta zgjat avantazhi i Dortmundit, Neymar barazon shifrat (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 7 minuta avantazhi i Dortmundit teksa PSG ka barazuar me Neymar.
Mbyllet me avantazhin e Interit pjesa e parë ndaj Lazios (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Lazios falë golit të Young në minutën e 44. Blerja më e re e Inte
Befasohet Tottenhami, Aston Villa kalon në avantazh (VIDEO) Tottenhami është befasuar që në minutat e para nga Aston Villa në shtëpinë e këtyre të fundit. Një gabim trashanik i
Skënderbeu befason Tiranën, e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Është mbyllur 0-1 pjesa e parë mes Tiranë dhe Skënderbeut e cila zhvillohet në Air Albania. Per miqtë golin e shënoi
Lampard pa përvojë, Bayerni i avantazhuar në Champions ndaj Chelsea Sipas ish-yllit të Chelsea, Ballack, Bayern Munchen është favorit ndaj "bluve të londrës" në ndeshjen e fazës së 1/16 në
Setien flet pas fitores së vështirë ndaj Betis Trajneri i Barcelonës, Setien vlerëson qëndrueshmërinë e skuadrës por theksoi se ka ende shumë për përmirësim. Barca
Nuk zgjat shumë avantazhi i Betis, Barcelona barazon shifrat (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 3 minuta avantazhi i Betis. Barcelona ka barazuar shifrat me anë të De Jong i cili realizoi një gol
Befasohet Barcelona, Betis në avantazh (VIDEO) Barcelona e ka nisur keq transfertën ndaj Betis. Vendasit kanë shënuar që në minutën e 6 me antë të një 11 metërshi
Napoli fundoset në shtëpi nga Lecce (VIDEO) Napoli është shtangur në shtëpi nga Leçe, në një sfidë të cilën e ka humbur me rezultatin 2-3. Ekipi i Gatuzos ka hed
Reali përmbys Osasunën, Los Blancos e mbyllin pjesën e parë në avantazh (VIDEO) Reali i Madridit e ka mbyllur në avantazh 1-2 ndaj Osasunës në transfertë. Los Blancos shënuan me Ramos në minutën e 38.
Befasohet Reali, Osasuna në avantazh (VIDEO) Reali e ka nisur keq transfertën ndaj Osasunës. "Los Blancos" janë ndëshkuar në minutën e 14 Garcia i cili realizoi
Zgjat pak avantazhi i Laçit, Abazaj rikthen barazpeshën (VIDEO) Laci zhbllokoi sfidën në minutën e 36' me sulmuesin kryesor Nëabueze, por Kukësi reagoi menjëherë dhe barazoi rezultatin
Reali e mbyll në disavantazh pjesën e parë ndaj Sociedad (VIDEO) Real Madridit e ka mbyllur në disavantazh pjesën e parë ndaj Real Sociedat në ndeshjen e Kupës së Mbretiti. Ishte Ode
Befasohet Milani, Verona në avantazh (VIDEO) Milani po befasohet në këto momente nga Verona. Miqtë sapo kanë kaluar në epërsi me autor Faraonin i cili realizoi br
Zhbllokohet sfida në Torino, CR7 kalon në avantazh Juven (VIDEO) Juventus ka zhbllokuar shifrat ndaj Fiorentinës me antë të CR7. Portugezi në fakt tundit rrjetën me anë të një 11 me
Gabon Strakosha, Roma në avantazh (VIDEO) Roma ka kaluar në avantazh në derbin ndaj Lazios. Është Dzeko ai që realizoi me kokë pas një dalje të gabuar të Stak