avantazh

Zhbllokohet ndeshja, Shqipëria kalon në avantazh ndaj Uellsit Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj Uellsit në "Elbasan Arena". Ai që ka shënuar është Bekim Balaj në minutën e 59'
Super Zeneli, Kosova kalon në avantazh ndaj Azerbajxhanit (VIDEO) Kosova ka kaluar në avantazh ndaj Azerbajxhanit në "Fadil Vokrri". Ai që ka shënuar është futbollisti, Zeneli në min
Zhbllokohet ndeshja, Gjermania kalon në avantazh ndaj Holandës (VIDEO) Gjermani ka kaluar në avantazh ndaj Holandës në "Veltins Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Timo Werner në min
Zhbllokohet ndeshja, Belgjika kalon në avantazh ndaj Zvicrës (VIDEO) Belgjika ka kaluar në avantazh ndaj Zvicrës në stadiumin "Swissporarena". Ai që ka shënuar është Thorgan Hazard në m
Croacia kaloi në avantazh kundër Anglisë vendos goli kramaric (VIDEO) Kroacia ka kaluar në avanatzh falë një super goli të Kramaric në minutën e 57. /albeu.com/
Ndëshkohet Shqipëria, Skocia kalon në avantazh Skocia ka kaluar në avantazh ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi". Ai që ka shënuar është futbollisti, Fraser
Kosova kalon në avantazh ndaj Maltës (VIDEO) Kosova ka kaluar në avantazh ndaj Maltës në stadiumin "Ta'Qali National". Ai që ka shënaur është sulmuesi Muriqi në
Kroacia nuk ndal, kalon përsëri në avantazh ndaj Spanjës (VIDEO) Kroacia ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Spanjës në "Stadiun Maksimir". Ai që ka shënuar është Jedvaj në minutën e
Zhbllokohet ndeshja, Kroacia kalon në avantazh ndaj Spanjës (VIDEO) Kroacia ka kaluar në avantazh ndaj Spanjës në "Stadion Maksimir". Ai që ka shënuar golin është futbollisti Kramaric
Plas te Bayerni, Boateng godet derën e dhomës së zhveshjes Humbja ndaj Borussia Dortmundit ka trazuar ambientin bavarez. Situata në dhomat e zhveshjes ka qenë me të vërtetë e nder
Juventus kalon në avantazh ndaj Milanit (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "San Siro". Ai që ka shënuar është sulmuesi kroat, Mario Mandzukic në
Zhbllokohet ndeshja, City kalon në avantazh ndaj Unitedit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Manchester United në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori
Atalanta “kafshon” katër herë Interin (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka arritur një fitore të madhe përballë Interit duke fituar me shifrat e thella 4-1. Gol në këtë tak
Genoa kalon në avantazh ndaj Napolit (VIDEO) Genoa ka kaluar në avantazh ndaj Napolit në "Stadio Luigi Ferraris". Ai që ka shënuar është futbollisti Kouame në mi
Spektakël dhe lumë golash, Bortmund fiton me përmbysje kundër Bayernit (VIDEO) Borussia Dortmund ka fituar një ndeshje të çmendur kundër Bayern Munich me rezultatin 3-2 në "Signal Iduna Park". Pj
Zhbllokohet ndeshja, Bayerni kalon në avantazh ndaj Dortmundit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Signal Iduna Park". Ai që ka shënuar është sulmuesi p
Real Betis kalon në avantazh ndaj Milanit (VIDEO) Real Betis ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "Benito Villamarín". Ai që shënuar është mesfushori argjentinas, Lo
Lazio kalon në avantazh ndaj Marseilles (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh ndaj Marseilles në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është mesfushori Parolo në minutë
Manchester City kalon në avantazh ndaj Shakhtarit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Shakhtar Donetsk në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori s
Valencia kalon përsëri në avantazh ndaj Young Boys (VIDEO) Valencia kalon përsëri në avantazh ndaj Young Boys në "Mestalla". Ai që ka shënuar është Santi Mina në minutën e 42'