avantazh

Spektakël në Turqi, Reali në avantazh (VIDEO) Reali i Madridit në krizë të thellë rezultatesh ka kaluar në epërsi përballë Galatasray-t në transfertë, shkruan Albeu.c
Magjik Icardi, kalon PSG-në në avantazh (VIDEO) PSG e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë ndaj Club Brugge, shkruan Albeu.com. Është sulmuesi Mauro Icardi cili
Piatek vjen nga stoli për të kaluar në avantazh Milanin (VIDEO) Pas golit të barazimit nga Lecce Pioli nisi menjëherë zëvendësimit duke futur në lojë Piatek, Rebic dhe Krunic. Pikër
Juventusi kalon përsëri në avantazh përballë Bolognas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 1-1, 45 e minutat e dyta kanë nisur përsëri me gol për vendsasit. Pas një rr
Befasohet Reali, Mallorca kalon në avantazh (VIDEO) Reali është befasuar nga Mallorca në shtëpinë e këtyre të fundit. Vendasit arritën të zhbllokonin rezultatin që në mi
Ronaldo kalon në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventusi ka arritur të kalojë në avantazh Juventusin në 'Alliaz Stadium' përballë Bolognas. Wshtë Cristiano Ronaldo
Ndeshje spektakolare, Lazio barazon disavantazhin e 3 golave në minutat e fundit (VIDEO) Lazio ka arritur një barazim të madh ndaj Atalantas. Ekipi nga Roma, fillimisht ishte duke humbur 0:3 nga pjesa e par
"Heshtje" në 'San Siro', Juventusi kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Juventusi ka arritur të kalojë përsësi në avantazh përballë Interit në 'San Siro'. Goli është shënuar nga Gonzalo Hig
Barcelona 'shpartallon' Sevillan në 8 minuta (VIDEO) Barcelona eshte duke mposhtur bindshem 3-0 Sevillian, pas golit te Suarez në minuten e 27' erdhen golan e Vidal në të 32
Milani i mbyll në disavantazh 45 minutat e para (VIDEO) Edhe trajneri u shpreh optimist se Milanin e vertete do ta shohim në këtë ndeshje, deri tani asnje ndryshim ska ndodhur.
Vendos goli i Mane, Liverpool e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Liverpooli e ka mbyllur pjesën e parë në avantazh ndaj Leicesterit. Është Sadio Mane i cili në minutën e 40 pas një
Dortmund në avantazh, çfarë supergoli ka shënuar Alex Witsel (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillon në transfertë ndaj Freiburg, shkruan Albeu.com.
Zhbllokohet sfida në Londër, Arsenali në avantazh (VIDEO) Arsnenali ka zhbllokuar sfidën duke kaluar në avantazh ndaj Standard Liegue. Është talenti brazilian Martineli ai që
Chelsea kalon përsëri në avantazh përballë Lille (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me barazimin 1-1, Chelsea ka arritur të kalojë përsësi në avantazh në pjesën e dytë me bra
Bavarezët barazojnë shumë shpejt rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Vetëm tre minuta kaluan nga goli i avantazhit të Tottenham kur Bayern arriti të gjente golin e barazimit saktësisht në m
Zhbllokohet derbi, Partizani kalon në avantazh (VIDEO) Eshtë zhbllokuar derbi, Partizani ka arritur ta dergoje topin ne rrjete ne minuten e 28 me ane te Corderio. Tashme nd
Zhbllokohet sfida, Napoli ne avantazh (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh në San Paolo përballë Brescias në minutën e 15. Është Dries Mertens i cili realizoi leht
Një super predhë, shikoni golin e Wijnaldum që kaloi Liverpool-in në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Shefield United e Liverpoolit. Georginio Wijnaldum ka shënuar një gol të b
Shpërthen "Santiago Bernabeu", Vinicius Junior realizon supergol (VIDEO) Reali i Madridit ka kaluar në avantazh përballë Osasunës në "Santiago Bernabeu", shkruan Albeu.com. Është ylli brazi
Zhbllokohet supersfida në "San Siro", Interi kalon në avantazh (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh përballë Lazios. Është mbrojtësi Danilo D'Ambrosio i cili në minutën e 23 dërgon topin n