999 rezultate për

autostrades

Me armë në brez mes autostradës, kapet i "forti" nga Kurbini Një shtetas është vënë në pranga në Kurbin pasi është kapur me armë zjarri. Nga kontrollet e ditës së sotme nga Renea
Momenti tronditës, aeroplani përplaset me makinën në mes të autostradës (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një aeroplan i vogël përplaset në një makinë pasi motori i tij dështoi dhe e detyroi atë
Gurët dëmtojnë barrierat në autostradën Tiranë-Elbasan, në cilin aks duhet bërë kujdes Në fshatin Mushqet pranë autostradës Tiranë-Elbasan, në afërsi të tunelit ka pasur rrëshqitje dherash. Rrëshqitja mas
Momenti heroik, piloti ul avionin në mes të autostradës (VIDEO) Aeroplani me një motor “Bellanca Viking”, u ul dhe goditi një automjet, duke mbyllur përkohësisht një pjesë të autostrad
Plas sherri mes autostradës, agravon debati në nxjerrjen e armës (VIDEO) Një konflikt mes dy personave ka ndodhur këtë të shtunë në Kosovë. Në pamjet e bëra publike shihet një I ri I cili
Nga përbindëshi i Firences te "fantazma i autostradës", vrasësit serialë që nuk u kapën kurrë (FOTO LAJM) Disa nga krimet më misterioze në historinë e njerëzimit, autorët e të cilëve vazhdojnë të jenë të lirë. Në listën e m
Gruaja rrëzohet nga makina në mes të autostradës, po filmonte për snapchat Një grua teksa po udhëntonte me makinë ditën e shtunë është rrëzuar nga dritarja nës mes të autostradës. Sipas nj
Nënshkruhen Letrat e Interesit për financimin e "Autostradës së Paqes" mes Kosovës dhe Serbisë Pas marrëveshjes së nënshkruar në Uashington nga Kosova dhe Serbia më 4 shtator, gjatë ditës së sotme janë nënshkruar ed
Gjendet e braktisur mes autostradës makina luksoze, dyshimet e para Një makinë luksoze është gjetur e braktisur në autostradën e Mamurrasit. Makina luksoze tip fouristradë dyshohet se m
Policia i shpëton jetën të riut nga Kosova që tentoi të hidhej nga ura Një i ri nga Kosova ka tentuar të hidhej nga ura ditën e sotme, por falë ndërherjes së shpejtë të policisë ka shmangur i
33 vjeçari shqiptar niset me biçikletë nga Italia: Dua të kthehem në Shqipëri! Një i ri shqiptar i cili jeton në Itali, ka marrë biçikletën e tij dhe është nisur të pedalojë për të ardhur në atdhe.
Paralizohet trafiku tek 'Unaza e Madhe', tensione mes drejtuesve të automjeteve Protesta ne Astir ka bllokuar rrugën. Mirëpo, ndryshe nga herët e tjera, sonte është shkaktuar një trafik tepër i rëndua
Vodhi anësoret e autostradës, dënohet me 3 vite burg Gjykata Themelore e Prizrenit përmes një komunikate për media bën të ditur se ka dënuar me tre vjet burgim dhe gjobë për
E RËNDË/ Furgoni godet punëtorët e autostradës "Ibrahim Rugova" Një aksident ka ndodhur para pak minutash në autostradën "Ibrahim Rugova". Indeksonline mëson se një furgon ka goditu
Humnera ku u gjetën të vdekur dy të rinjtë sot në mëngjes (FOTO LAJM) Arianit Bytyqi dhe Gentrit Gallopeni janë dy të rinjtë që humbën tragjikisht jetën në autostradën “Ibrahim Rugova” në or
Rruga që nuk përfundoi kurrë! Shtyhet sërish afati i mbylljes së Tiranë-Elbasan Mesi i muajit maj ishte deklaruar si afati i fundit për përfundimin e ndërtimit të autostradës Tiranë-Elbasan, por punim
Ura më e lartë në Ballkan dhe punonjës të vdekur: Fakte intereresante për autostradën "Arbën Xhaferri" Punimet për ndërtimin e Autostradës “Arbën Xhaferi” e cila është lëshuar për qarkullim të mërkurën (29 maj 2019) kishin
Sot përurohet autostrada që lidh Kosovën me Maqedoninë e Veriut Sot do të mbahet ceremonia e përurimit të autostradës "Arbën Xhaferi", që lidh Kosovën me Maqedoninë e Veriut. Ceremo
Zaev merr pjesë në hapjen e autostradës në Serbi Kryeministri Zoran Zaev, me ftesë të presidentit serb Aleksandar Vuçiç, mori pjesë në ceremoninë e hapjes së autostradës
Një mrekulli, dalin pamjet e plota të autostradës "Arbën Xhaferri" (VIDEO) Kanë mbetur edhe disa javë kur autostrada “Arbën Xhafer”, që lidhë Kosovën me Maqedoninë Veriore”, do të jetë gati për q