999 rezultate për

autostrada

Autostrada nënujore dhe pushime në hapësirë, kështu do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në hapësirë janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do konsiderohen si të
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Merr flakë autobusi në autostradën Tiranë-Elbasan, bllokohet aksi rrugor NNjë autobus është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku mëso
Inagurohet autostrada e hapur para një muaji (VIDEO) Mijëra automjete tashmë e kanë bërë rrugën në autostradën e re Milladinoc- Shtip, pushteti sot në mëngjes në mënyrë sole
Mjeti bujqësor përplaset me "Audin" që vinte nga autostrada, plagoset drejtuesi në Fier (VIDEO) Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Ngjarja është shënuar rreth orës 20:00, në vendin ku kryqëzohe
Merr fund pritja e gjatë, hapet plotësisht rruga Tiranë-Elbasan Autoriteti Rrugor Shqiptar, ka njoftuar se ditën e sotme është hapur plotësisht aksi rrugor Tiranë-Elbasan. ARSH bën
Nga sot mund të udhëtoni në autostradën më moderne në Ballkan (FOTO LAJM) Është lëshuar për qarkullim autostrada “Arbën Xhaferi”, që lidh Prishtinën me Hanin e Elezit dhe më pas Maqedoninë e Ver
Zaev: Autostrada Arbër Xhaferi, motivim për ne “Autostrada Arbër Xhaferi paraqet motivim edhe për ne që të përshpejtojmë procedurën. Edhe ne së shpejtoi do të shpa
Sot përurohet autostrada që lidh Kosovën me Maqedoninë e Veriut Sot do të mbahet ceremonia e përurimit të autostradës "Arbën Xhaferi", që lidh Kosovën me Maqedoninë e Veriut. Ceremo
Protesta e opozitës, këto akse nacionale do të bllokohen nga protestuesit Ditën e sotme opozita ka paraljëmraur protesta të mëdha në të gjithë vendin. Por ndryshe nga herët e tjera ku protes
Në këtë datë hapet autostrada Prushtinë-Shkup Është caktuar data për inaugurimin e autostradës Prishtinë – Shkup. Kjo është bërë e ditur sot në mbledhjen e 99’të, të
Superautostrada e çmendur Londër-New York Me këtë superautostradë tani mund të udhëtoni me makinë prej SHBA-së deri në Evropë. Rusia ka propozuar një superauto
Autostrada Prishtinë-Mitrovicë, makina futet në krahun e kundërt Një veturë është parë sot në krahun e kundërt të autostradës Prishtinë-Mitrovicë, shkruan Albeu.com Nuk është hera e
Një ditë para protestës bllokohet autostrada Tiranë-Durrës Në një kohë kur opozita po bën përgatitjet e fundit për protestën e nesërme, Policia Rrugore i bën thirrje shoferëve nga
Nga nesër mbyllet autostrada Tiranë - Durrës, si devijohet qarkullimi Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë median dhe opinionin publik se duke nisur nga dit
Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, si do devijohet trafiku Përmes një njoftimi Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se sot do të ketë sërish punime në autostradën Tiranë-Durrës.
Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, si do devijohet trafiku Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se në kuadër të disa punimeve të miratuara për këtë segment rrugor, segmenti rrugor
Gënjeshtrat e Ramës në kohë për autostradat (VIDEO) Edi Rama premtoi më shumë sesa një herë në mars të vitit të kaluar se stërzgjatjes së punimeve në autostradën Tiranë-Elb
Anulohet autostrada Thumanë-Kashar, fondi kalon për studentët Ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka njoftuar ndërprerjen e PPP të aksit Kashar-Thumanë.
Në fund të vitit nis ndërtimi i autostradës gjigande në Kosovë Ende pa përfunduar autostrada që lidh kryeqytetet e Kosovës dhe të Maqedonisë, përkatësisht Prishtinën dhe Shkupin, zyrt