999 rezultate për

autostradĂ

"Smart" merr flakë në lëvizje, autostrada bllokohet nga tymi Një makinë është përfshirë nga flakën në autostradën Tiranë-Elbasan. Mësohet se makina tip "Smart" është përfshirë ng
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Dy marrëveshjet me Serbinë, Kurti: Kam rezerva, nuk isha negociator Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i cili po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih, është shprehur se ka rezer
Marrëveshjet për hekurudhat dhe autostradat me Serbinë, flet Vjosa Osmani Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani nuk ka informacione të detajuara sa i përket marrëveshjes për hekurudhat të nënshkrua
Kosova dhe Serbia sot pritet të nënshkruajnë marrëveshje për hekurudha dhe autostrada Me ndërmjetësimin e ambasadorit amerikan në Gjermani, Richard Grenell, i dërguar i posaçëm i presidentit amerikan Donald
Kaos nga moti i keq në Britani, çahet autostrada (FOTO LAJM) Shirat e rrëmbyer kanë shkaktuar përmbytje dhe kaos në Britani, duke paralizuar vendin. Agjencia e Mjedisit ka ngritur 2
Haradinaj: Autostrada e Dukagjinit do ndërtohet Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka folur për disa çështjet aktuale të krijuara pas zgjedhjeve parlamentare.
Gati shembja e dy godinave në Shkozet, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës Pas evidentimit të probleme në godinat e dëmtuara nga tërmeti, ka nisur puna për shembjen e atyre që kanë probleme të th
Hapet autostrada "Arbër Xhaferi" Në segmentin Konjuh – Babush të autoudhës "Arbën Xhaferi" qytetarët kanë pas mundësi të udhëtojnë në pasditën e së dielë
Po ndërtohej autostrada, zbulohet qyteti i lashtë Arkeologët izraelitë pretendojnë se kanë gjetur një qytet të lashtë 5000 vjet të vjetër në veri të vendit. Autoriteti
Autostrada nënujore dhe pushime në hapësirë, kështu do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në hapësirë janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do konsiderohen si të
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Merr flakë autobusi në autostradën Tiranë-Elbasan, bllokohet aksi rrugor NNjë autobus është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku mëso
Inagurohet autostrada e hapur para një muaji (VIDEO) Mijëra automjete tashmë e kanë bërë rrugën në autostradën e re Milladinoc- Shtip, pushteti sot në mëngjes në mënyrë sole
Mjeti bujqësor përplaset me "Audin" që vinte nga autostrada, plagoset drejtuesi në Fier (VIDEO) Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Ngjarja është shënuar rreth orës 20:00, në vendin ku kryqëzohe
Merr fund pritja e gjatë, hapet plotësisht rruga Tiranë-Elbasan Autoriteti Rrugor Shqiptar, ka njoftuar se ditën e sotme është hapur plotësisht aksi rrugor Tiranë-Elbasan. ARSH bën
Nga sot mund të udhëtoni në autostradën më moderne në Ballkan (FOTO LAJM) Është lëshuar për qarkullim autostrada “Arbën Xhaferi”, që lidh Prishtinën me Hanin e Elezit dhe më pas Maqedoninë e Ver
Zaev: Autostrada Arbër Xhaferi, motivim për ne “Autostrada Arbër Xhaferi paraqet motivim edhe për ne që të përshpejtojmë procedurën. Edhe ne së shpejtoi do të shpa
Sot përurohet autostrada që lidh Kosovën me Maqedoninë e Veriut Sot do të mbahet ceremonia e përurimit të autostradës "Arbën Xhaferi", që lidh Kosovën me Maqedoninë e Veriut. Ceremo
Protesta e opozitës, këto akse nacionale do të bllokohen nga protestuesit Ditën e sotme opozita ka paraljëmraur protesta të mëdha në të gjithë vendin. Por ndryshe nga herët e tjera ku protes