999 rezultate për

autoshkolle

Meta i fryn "zjarrit": Ministria e Jashtme nuk mund të kthehet në autoshkollë Përplasja në distancë e Ramës dhe Metës është kthyer aktualisht në kyetemë për politikën shqiptare. I ftuar në Zonë e
Çmenduri! Kësaj i thonë të bësh autoshkollë me 300 mijë euro makinë (FOTO LAJM) Na ka qëlluar të shikojmë që makinat e autoshkollës të mos jenë aq luksoze apo të reja. Kjo mund të vijë për faktin
Rusia bëhet "autoshkollë", Uruguaji shënon golin e tretë (VIDEO) Ka ardhur edhe goli i tretë për Uruguajin duke e thelluar rezultatin në 3 me 0, kundër Rusisë. Golin e ka shënuar Edi
Parisi përfshihet nga flakët, trazira dhe kaos në Francë Protestues të shumtë janë mbledhur sot në Paris dhe kanë protestuar në kuadër të ditës ndërkombëtare të punëtorëve. P
Arrestohet pronari i një autoshkolle, ja si mashtronte në test Policia e Kosovës me autorizim të Prokurorisë Themelore ka arrestuar pronarin e një auto shkollë në Gjilan për shkak të
22-vjeçarja fsheh në trup një arsenal të tërë teknik vetëm për të marr një provim Një e re nga Kosova në Sundern të Gjermanisë me trikun e saj të përdorur për të kaluar provimin e “autoshkollës” është
Makina e policisë si autoshkollë për të rinjtë (VIDEO) Autoshkollë me makinën e policisë së shtetit. Këtë gjë bëjnë dy të rinj nga Laçi në një lavazh. Nuk dihet nëse ata janë
Tiranë, ekzekutohet pronari i një autoshkolle Një vrasje me armë zjarri është shënuar mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tasim” ku sh