999 rezultate për

autorin

Plagosja me armë në Shkodër, Policia kap autorin Një konflikt ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku një person ka mbetur i plagosur. Me armë zjarri ka mbetur i p
Policia jep detajet për vrasjen në Borsh, arreston autorin e dyshuar Një person është vënë në pranga pak orë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Borsh të Sarandës, pak pas mesnate. Një 19-v
Arrest me burg për autorin e atentatit në Shkodër, avokati: Shtrojeni në psikiatri Gjykata e Shkodrës ka vendosur sot masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për 25-vjeçarin Aurel Ahin, i arrestuar për atentat
Zbulohet arsyeja pse u ekzekutua shqiptari, policia: Njihej me autorin Tashmë janë ngritur pistat e para të hetimit për sa i përket ekzekutimit të shqiptarit Demir Hyseni, mëngjesin e sotëm
FNSH rrethon autorin, mësohet shkaku i vrasjes në Shkodër Policia ka rrethuar autorin e dyshuar të vrasjes së 40 vjeçarit para pak minutash ne Shkodër dhe tashmë është duke negoc
Vrasja në Shkodër, FNSH rrethon autorin Policia zbardh detaje të vrasjes së para pak minutave në Shkodër. Sipas pokicisë, në sallën operative të Drejtorisë
Vrasja e komisar Artan Cukut, policia arreston autorin 24-vjeçar Policia ka shoqëruan në polici një të dyshuar për vrasjen e komisar Cukut. Mësohet se ai është nga Kuçova dhe është iden
Theu xhamat e Kishës, policia arreston autorin Policia e Tiranës ka vënë në pranga personin që dëmtoi Kishën. Policia bën me dije se i arrestuari E.R 29-vjeç banue
Historia e shkrimtares: U lidha me autorin e njohur, me zhvati 15 mijë euro Protagoniste e historisë së trishtë është bërë Lumturie Kodra, e cila ka rrëfyer live se si u njoh e më pas u mashtrua s
Ther me thikë vëllain, policia e Gostivarit arreston autorin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Çegran të Gostivarit, pasi sherri mes dy vëllezërve ka degjeneruar në plagosje
Eni Çobani dhe Flori Mumajesi bashkë në një program të ri (FOTO LAJM) Juristja Eni Çobani e "Shihemi në gjyq", kohët e fundit është bërë nga femrat më aktive në rrjetet sociale. Ajo ësht
Policia identifikon autorin e plagosjes së boksierit në Shkodër Policia e Shkodrës ka identifikuar autorin e plagosjes së boksierit Nelson Hysa, i cili mbeti i plagosur gjatë ditës së
Vrasja e 33-vjeçarit në Vlorë, gjykata lë në burg autorin Është vendosur masa arrest me burg për autorin e dyshuar për vrasjen në Vlorë, të Ergus Gjioveshaj dhe plagosjen e 3 per
Ekzekutimi në Vlorë, viktima qëlloi me pëllëmbë autorin… (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Vlorë ku mbeti i vdekur Ergys Gjioveshaj, 33 vjeçar. Pas arresti
Dalin pamjet e para nga përplasja e policëve me autorin e sulmit në Paris (VIDEO) Këto janë pamjet e para nga përplasja e policëve me autorin e sulmit në Paris. Si pasojë e sulmit, dy oficerë policie
Avokati i rastit të Almirit dyshon se po shtrembërohen fakte për të liruar autorin As ditën e sotme nuk ka vazhduar seanca gjyqësore e caktuar për rastin e vrasjes së vogëlushit Almir Aliut nga Kumanova.
Super vjedhja në bankën e Shkupit, policia arreston autorin Autoritetet kanë vënë në pranga një të dyshuar i cili vodhi rreth 2 milionë franga zvicerane dhe 270 mijë euro në një ba
Atentat me armë zjarri në Shijak, policia shpall në kërkim autorin Një tjetër atentat me armë zjarri ka ndodhur në Durrës. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mëngjesin
Detajet tronditëse, ja çfarë dinte policia për autorin e Stokholmit (FOTO LAJM) Mediet ndërkombëtare shkruajnë se policia suedeze ishte në dijeni rreth një vit më parë për simpatinë që autori i Stokho
Sulmi i Londrës i parashikuar? Hije dyshimi mbi autorin Shërbimet e Inteligjencës në Angli, "007", janë vënë në shënjestër të akuzave pas sulmit terrorist në Londër ku humbën j