999 rezultate për

autorin

Flet kushëriri i shënjestrës së atentatit në Bulqizë: I ka vënë armën në gjoks djalit tim! Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë, fatmirësisht pa të lënduar dhe viktima. Shaqir Tollja, kushëriri i E
Sulmi i dytë pas vetëm 2 orësh në Francë, Policia ekzekuton autorin Franca nuk po gjen qetësi nga sulmet që po dyshohen si terroriste. Sipas Figaro, ngjarja e dytë ndodhi 2 orë pas sulm
Ekzekutoi biznesmenin e njohur në mes të Himarës, burg për autorin e dyshuar Kliti Leka, i cili dyshohet se ekzekutoi biznesmenin Niko Goro në Himarë është lënë në burg nga Gjykata. Kujtojmë se
Ngjarja e rëndë në Paris! Mësuesi pritet në kokë, policia neutralizon autorin Policia franceze qëlloi një të dyshuar të premten pasi një burrë u pre me kokë pranë Parisit. Sipas raporteve lokale,
Atentati ndaj Preng gjinit, dalin detaje të tjera për autorin 30 vjeçar Autori që desh i mori jetën Preg Gjinit është i moshës rreth 30 vjeç. Pervec pamjeve të cilat u bënë të ditura se ekz
U bë xheloz, shqiptari godet me thikë të riun grek në mes të plazhit Një i ri grek ishte në plazh me miqtë e tij, kur shpërtheu një debat me autorin e krimit para syve të një gruaje dhe shp
I dogjën Audin 200 mijë euro, pronari: Kjo polici e korruptuar, më kërkuan 1 mijë euro të kapnin autorin Rikthehet sërish në vëmendje nggjarja e ndodhur gjatë natës së 21 korrikut, ku në zonën e Lungomares në Vlorë, u dogj që
Aksidentohet 8 vjeçari në Tiranë, policia kap autorin Një aksident ka ndodhur në orët e vona të natës së sotme në Tiranë. Një djalë i vogël ka mbetur i plagosur pak minuta
E vrau shoku i fëmijërisë?! Pak para ekzekutimit, viktima në Elbasan publikoi foto me autorin e dyshuar Kjo foto që po shihni mendohet të jetë kryer disa çaste përpara se Florian Lamçe të vritej nga personi tjetër i dyshuar,
Katër vite nga vdekja e Almir Aliut dhe ende asnjë vendim për autorin Spt katër vite nga vdekja e Almir Aliut nga Kumanova, teksa familjarët e tij akoma enden nëpër labirintet gjyqësore për
Morën 10 mijë euro për të kuruar autorin e vrasjes së dyfishtë, mjekët përfundojnë në burg Eduart Lamaj, i arrestuari i parë i atentatit me dy të vrarë në Laç, u plagos gjatë atentatit dhe u kurua në një klinikë
Kërcënoi me jetë drejtorin e burgjeve, merret vendimi për autorin Gjykata Penale e Tiranës ka vendosur 10 muaj burg për Muharrem Zelijan, i cili u akuzua se kërcënoi me sms kreun e Drejt
Shpërthimi i lokalit në Tiranë, kamerat e sigurisë fiksojnë autorin Një lokal pranë gjimnazit "Petro Nini Luarasi" në Tiranë ka shpërthyer ditën e sotme qëllimisht me lëndë plasëse. Mom
Ekzekutoi dy vëllezërit, policia identifikon në kohë rekord autorin dhe blindon zonën Mbrëmjen e sotme Kruja është tronditur pasi dy vëllezër në moshë të re, 34 dhe 24 vjec janë ekzekutuar me armë zjarri.
Qëllohet me armë zjarri 29 vjeçari, policia arreston autorin Policia ka arrestuar një 27 vjeçar pasi dyshohet se ka plagosur me armë zjarri në orët e hershme të mëngjesit të sotëm n
Plagosi Gëzim Bicin në Shkodër, Gjykata jep masën për autorin Gjykata e Shkalles së parë në Shkodër ka lënë me masën e sigurisë arrest me burg shtetasin Hasan Isufi i dyshuar për pla
Kërcënoi Drejtorin e burgjeve me jetë, çfarë u vendos per autorin Vetëm pak kohë më parë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili u kërcënua me jetë. Me një SMS në celular, pe
Kërcënoi Drejtorin e burgjeve me jetë, çfarë e nxorri zbuluar autorin Vetëm pak kohë më parë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili u kërcënua me jetë. Me një SMS në celular, pe
Sulmi terrorist në Londër, policia ekzekuton autorin Policia vrau një burrrë në rrugën Streatham në jug të Londrës, pasi la të plagosur dy kalimtarë të pafajshëm, ndërsa aut
E qëlloi disa herë derisa i mori jetën, detaje për autorin me tre identitete që eliminoi Vilsonin Policia ka dhënë të tjera informacione për autorin i cili dyshohet të ketë eliminuar mbrëmjen e së hënës 28 vjeçarin Vil