999 rezultate për

autoret

Eleminimi i Santiagos, i ndaluari dyshohet se ka informuar autorët për lëvizjet e viktimës Policia e Tiranës ditën e djeshme ka ndaluar shtetasin Blendi Teta, si një prej të dyshuarve kryesorë për eleminimin e S
Vidhet kisha në Himarë Ditën e sotme është vjedhur kisha e Shën Dhimitrit në Palasë të Himarës. Autorët kanë vjedhur një sasi prej 10 mijë
E përdhunuan dhe e hodhën nga shkëmbi, prova tronditëse nga vrasja e studentes greke nga Aleksandri dhe Manoli Provat e reja për vrasjen e Eleni Topaludhit në Rodos, Greqi, rreth nëntë muaj më parë janë tronditëse. Dy të akuzuarit
Flet dëshmitari që pa ekzekutimin e Malkos: Kanë zbrazur dy karikatorë, të gjitha mbi makinë Kanë kaluar 6 ditë nga vrasja e Santiago Malkos, por policia nuk ka ende asnjë autor të arrestuar për ngjarjen. Një dësh
Atentati mafioz ndaj ish-policit, autorët donin ta vrisnin në Bulevard Dy oficerë të Policisë Gjyqësore, një ekspert i Kriminalistikës dhe një prokur i Prokurorisë së Tiranës përbëjnë grupin
EMRAT/ Dy kriminelë të regjur: Zbulohen autorët e atentatit në mes të kryeqytetit Të shtëna armësh janë dëgjuar dje rrugës për në Gërmi të Prishtinës. Kanë kaluar pak minuta, ndërsa forcat policore k
Policia zbardh detaje të reja nga ngjarja që tronditi mbrëmë Laçin, shpallen në kërkim autorët Mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri kushëriri i Ervis Martinaj, Edon Martinaj në lagjen numër 1 të qytetit të Laç
Tentuan të vrisnin presidentin e klubit të Korabit, gjykata lë në burg autorët Gjykata ka lënë në burg të arrestuarit e përfshirë në sulmin e ngritur ndaj presidentit të Korabit. Dy të rinjtë u ar
Flet pronari i lokalit në Shëngjin: Autorët lidhën rojen, dyshoj te personat e skandalit te “Rana e Hedhun” Pasi i është shkrumbuar nga flakët lokali në lokali në pronësi te “Rana e Hedhun” në Shëngjin ka folur vetë Pjetër Prela
I dogjën lokalin në Shëngjin, flet pronari: Autorët lidhën rojen, dyshoj te personat e skandalit te "Rana e Hedhun" Pasi i është shkrumbuar nga flakët lokali në lokali në pronësi te “Rana e Hedhun” në Shëngjin ka folur vetë Pjetër Prela
Tentuan të vrisnin njëri-tjetrin, policia parandalon krimin, arrestohen 2 autorët Policia ka arritur të marrë në kjontroll një situatë sherri, e cila mund të sillte vdekjen e 2 personave. Janë arrest
Makina u bë shosh nga plumbat, si i mbijetuan atentatit mafioz ushtarët e Lul Berishës Kanë qenë të paktën dy karikatore kallashnikovi që u derdhën mbi Plarent Dervishajn dhe Julian Meçen gjatë ditës së djes
OSBE: Të gjithë autorët dhe nxitësit e dhunës do përballen me ligjin Në një deklaratë për mediat, OSBE thotë se të gjitha proceset politike dhe administrative duhet të zhvillohen në përputh
Vrasja e kreut të njësisë administrative Kotë, burg për 3 autorët Gjykata e Vlorës ka lënë në burg tre autorët e dyshuar për vrasjen e kreut të njësisë administrativë Kotë, Argjil Gjoka
Grabitja e Rinasit, arrestohet personi që ndihmoi nga brenda autorët Është arrestuar një person i cili ndihmoi grabitësit e Rinasit ku u vodhën 4.6 milion euro. I arrestuari punonte në z
Vrasja e administratorit në Vlorë, arrestohen 3 persona Policia ka vënë në pranga 3 autorët të cilët shkaktuan vrasjen e kreut të njësisë administrative Kotë. Ditën e Djeshme
Detajet e vjedhjes së bankomatit, autorët të maskuar me maskat e RENEA dhe uniforma policie Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e vjedhjes nga persona ende të paidentifikuar, të cilët kanë thyer vetratën krye
Policia kap autorët që tentuan rrëmbimin e 11 vjeçares në Tetovë Policia e Tetovës ka ngritur kallëzime penale ndaj tre personave për tentim rrëmbimi. Bëhet fjalë për tre persona të
E paralizuan me lëng dhe i grabitën banesën, arrestohet të gjithë autorët Policia ka arritur të arrestojë dhe autorin e katërt që ishte në kërkim për grabitjen e 76-vjeçarit në qytetin e Peqini
E paralizuan me spraj duke i marrë 60 000 euro, kapen hajdutët mjeshtra të Peqinit Policia ka arrestuar tre autorët e një vjedhjeje të padëgjuar më parë në Peqin, të cilët arritën që t'i merrnin një të m