999 rezultate për

automjetit

Dy efektivë të "Shqiponjave" qëllojnë me armë drejt automjetit, policia fsheh ngjarjen Shoqata e punonjësve të policisë në lirim, përmes një postimi në facebook, ka denoncuar një rast flagrant të përdorimit
Breshëri plumbash, zbulohet autori dhe shenjestra e atentatit që tronditi Bulqizën Mesditën e sotme, Bulqiza u trondit nga disa të shtëna me armë zjarri. Policia ka identifikuar autorin, Besmir Zenel
Breshëri plumbash në Bulqizë, qëllohet me armë zjarri drejt automjetit Një sulm me armë zjarri raportohet nga Bulqiza, ku është qëlluar me armë në drejtim të automjetit të shtetasit E.T. M
Qëllohet për vdekje reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi i famshëm i hiteve “Broken Love”, “Errybody”, “Ride for me”, Mo3, është ndarë nga jeta në moshën 28-vjeçare. A
Qëllohet me breshëri plumbash drejt automjetit të gazetarit shqiptar Gazetari i njohur shqiptar nga Kosova, Shkumbin Kajtazi ishte shënjestër e një sulmi mbrëmjen e djeshme në Mitrovicë. Ma
"Benz-i" me dy vajza i pret rrugën automjetit tjetër, plagoset njëra prej tyre Një aksident është regjistruar këtë mbrëmje në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip
Humbi kontrollin e automjetit, gjen vdekjen 35-vjeçari Një 35-vjeçar që po drejtonte automjetin tip “Volkswagen” ka humbur jetën në një aksident ditën e sotme. Ai ka humbur
Përplasen dy automjete në Peshkopi, niset me urgjencë në spital shoferi (FOTO LAJM) Një motoçikletë dhe një makinë janë përplasur me njëra tjetrën mesditën e sotme në aksin Peshkopi-Maqellarë. Ngjarja
TRAGJIKE/ Morën makinën e gjyshes, humbin jetën dy vëlezërit 6 dhe 7 vjeç Njëaksident i rëndë me vdekjen e dy të miturve ka ndodhur të premten në Missuri. Dy djem të moshës 7 dhe 6 vjeç, vdiq
I vihet flaka automjetit të policit të krimeve në Elbasan, dyshimet e para Në lagjen “5 Maji” në qytetin e Elbasanit raportohet për një makinë të djegur. Policia bën me dije se ka rënë zjarr n
KORONAVIRUSI/ Vetëm dy orare për ata që do shkojnë në punë, si do të bëhet lëvizja me makinë të hënën Parandalimi i përhapjes së koroavirusit, shtyu qevrinë të merrte masa drastike si kurrë më parë. Një prej tyre është dhe
Nuk iu bind urdhërit, e gjithë policia e Elbasanit pas makinës luksoze Një operacion i madh policor është ndërmarrë mbrëmjen e sotme në Elbasan. Kjo pasi një makinë luksoze po ecte me shpe
"Tapë" në timon tenton të korruptojë policin, shoferi e pëson keq (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës ka godet një tjetër rast të mitëdhënies. Një shtetas i dehur në timon, i ofroi 50 euro poli
Qarkullonin me silenciator dhe aparat për montim minash, kapen 2 "të fortit" e Fushë Krujës (VIDEO) Policia e Tiranës ka arrestuar dy të rinj të cilët qarkullonin me armë zjarri me silenciator me vete. Pas ndjekjes ng
Aksident tragjik në Librazhd-Qafë Thanë, vdes shoferi i automjetit Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë. Në afërsi të fshatit
Kapen hajdutët e vilave në Milano, mes shqiptarëve edhe një grua nga Rumania Dy shqiptarë nga 25 vjeç dhe një grua rumune 26 vjeçare u arrestuan mbrëmë nga karabinierët, pasi dyshohet se janë përfs
Bënte manovra të rrezikshme në rrugë, policia jep të tjera detaje për shoferin që nuk njeh limite (VIDEO) Policia e Tiranës ka dhënë sot të tjera detaje për të riun i cili nuk ngurroi të bënte "drif" para komisariatit mbazdite
Si në filma: Guxoi të bënte "të fortin" me policinë, të riut pasanik i ndodh ajo që nuk e priste (VIDEO) Policia e Shtetit ka arrestuar 29 vjeçarin i cili pasditen e sotme bëri manovra përpara komisariatit të policisë. Pas
Aksident i rëndë në Pogradec, drejtuesi i automjetit në gjendje kritike Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Pogradec. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, si
Makina përfshihet nga flakët në Vlorë Një makinë e tipit Lanca me targat “Aa 550 ET” në pronësi të shtetasit me inicialet B.B ka shpërthyer në zjarr mbrëmjen