999 rezultate për

automjetin

Tapë në timon , 56-vjeçari arrestohet pas aksidentit Dy persona kanë rënë prangat e policisë për vepra të ndryshme penale. Në pranga ka rënë 56-vjeçari H.A, i cili drejto
U kap i armatosur, arrestohet 39-vjeçari shqiptar në Gjermani Një shqiptar 39 vjeç u arrestua në Königsforst të Gjermanisë, gjatë një kontrolli rutinë të policisë, pasi në automjetin
Erdhi për plazh në Durrës, pushuesit nga Zvicra i grabisin makinën luksoze dhe mijëra franga Policia e Durrës ka vënë në pranga tre persona të cilët akuzohen se nën kërcënimin e armës, i kanw grabitur automjetin l
EMRI/ Kush është personi me rrezikshmëri kriminale që u kap sot nga RENEA Selim Manehasa është pronari i një pike për shitjen e makinave që u arrestua sot nga forcat RENEA në Elbasan. Numri
Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoj, Gjykata e Lartë s’pranon rekursin e Redjan Rrajes Redjan Rraja, i dyshuar si atentatori kryesor mbi automjetin e prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj, me një të vrarë dhe dy
Një vajzë dhe dikush tjetër në motorr, kush qëlloi mbi automjetin në Shkodër Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në fshatin Vukatanë të Shkodrës. Dy persona, njëra femër, me bluzë të bardh
Ishte në timon duke drejtuar makinën, shoferi vdes papritur Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier -Lushnje në vendin e quajtur Vajkan. Policia bën të ditur se sh
Personi me aftësi të kufizuara dëmton makinën e policisë në Kosovë Një person me aftësi të kufizuara në qytetin e Istogut ka dëmtuar automjetin e policisë. I dyshuari pas vendimit me v
"Alo, policia", si u kap vlonjati që shpërndante "mall" pa pyetur për shtetrrethim Kapet ne flagrance nje i ri ne Vlore, pas operacionit antidrogë “Porcion”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të for
I doli makinës para t'a ndalonte, makina merr zvarrë 30-vjeçaren në Gramsh Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje.
Shpërndante lëndë narkotike, kapet 41 vjeçari në Elbasan Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë.
5 aksidente automobilistike për 24 orë, 8 persona të lënduar Aksidentet automobilistike, janë kthyer në një problem serioz për rrugët e Maqedonisë Veriore. Tetë persona morën lën
Po transportonin 12 shtetas sirianë, në pranga dy persona në Kukës Policia e Kukësit ka arrestuar dy persona që u kapën duke transportuar 12 shtetas sirianë me furgon. Në pranga ranë:
Pa patentë fare në timon dhe me të "bardhë" me vete, kapet i riu Një i ri është vënë në pranga nga Policia pasi ëhstë kapur teksa drejtonte makinën por pa qenë fare i pajisur fare pa pa
“Më vodhën makinën 180 mijë euroshe”, emigranti shqiptar tenton të mashtrojë policinë Një emigrant që ka ardhur nga Gjermania ka tentuar që të shesë në Vlorë një makinë që e kishte marrë me këste në Gjerman
Arrestohet djali i kryebashkiakut të Bulqizës: S’e njihni babain tim ju? Djali i Kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, Enio ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi është kapur me disa d
EMRI/ U eleminua me breshëri kallashnikovi, kush është biznesmeni nga Lushnja Një ngjarje e rëqndë ka tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Lushnjes, ku si pasojë e një atentati është vrarë me bresh
Vlorë, motori përplaset me automjetin dhe përfshihet nga flakët Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën Transballkanike midis një automjeti dhe një motorri. Nga in
Gjendet i djegur automjeti i vrasësve të Santiago Malkos (VIDEO) Ky është vendi ku u gjet automjeti i djegur i autorëve të dyshuar për vrasjen e ish-policit Santiago Malko. Autorët e ka
Shpërndante marijuanë dhe qarkullonte pa leje drejtimi, arrestohet 25 vjeçari në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25 vjeçar i akuzuar për prodhim dhe shitje të narkotikëve. K.Ç., 25 vjeç, ba