999 rezultate për

automjeti

Shkrumbohet nga flakët ''bisha'' luksoze në Elbasan Një automjet tip Audi është përfshirë nga flakët, rreth orës 01.00 të së martës në lagjen “5 Maji” në Elbasan. Automj
Përmbyset automjeti në aksin Librazhd-Elbasan, tre të plagosur (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Librazhd-Elbasan, ku si pasojë janë plagosur 3 persona. Mësohet
Përfshihet nga flakët automjeti i blinduar që transporton paratë në bankë Një automjet që transporton paratë në bankë është përfshirë nga flakët. Fatmirësisht nuk ka të lënduar. Ngjarja ka nd
I vihet flaka automjetit të policit të krimeve në Elbasan, dyshimet e para Në lagjen “5 Maji” në qytetin e Elbasanit raportohet për një makinë të djegur. Policia bën me dije se ka rënë zjarr n
Sekuestrohen 9 makina luksi, OFL rikthehet me dorë të hekurt Vijon Operacioni Forca e Ligjit, me veprime konkrete në terren. Vendoset sekuestro në kushtet e emergjencës, për 9 au
Personi me aftësi të kufizuara dëmton makinën e policisë në Kosovë Një person me aftësi të kufizuara në qytetin e Istogut ka dëmtuar automjetin e policisë. I dyshuari pas vendimit me v
"Alo, policia", si u kap vlonjati që shpërndante "mall" pa pyetur për shtetrrethim Kapet ne flagrance nje i ri ne Vlore, pas operacionit antidrogë “Porcion”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të for
Shkrumbohet qëllimisht makina në Vlorë Përfshihet nga flakët një automjet pranë ish-shkollës së aviacionit në Vlorë. Automjeti tip benz ishte i parkuar pran
KORONAVIRUSI/ Vetëm dy orare për ata që do shkojnë në punë, si do të bëhet lëvizja me makinë të hënën Parandalimi i përhapjes së koroavirusit, shtyu qevrinë të merrte masa drastike si kurrë më parë. Një prej tyre është dhe
Nuk iu bind urdhërit, e gjithë policia e Elbasanit pas makinës luksoze Një operacion i madh policor është ndërmarrë mbrëmjen e sotme në Elbasan. Kjo pasi një makinë luksoze po ecte me shpe
Shkodër, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me pemën Një drejtues automjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një pemë pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rret
I doli makinës para t'a ndalonte, makina merr zvarrë 30-vjeçaren në Gramsh Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje.
Përfshihet nga flakët automjeti, tre fëmijë digjen për së gjalli Një makinë u përshi nga flakët duke u marrë jetën 4 persona. 3 nga viktimat ishin fëmijë nën moshën 10 vjeç. Ngjarja
Automjeti përplas këmbësorin teksa po kalonte në vijat e bardha në Tiranë Kjo e dielë nuk ka shpëtuar pa aksidente. Sipas informacioneve paraprake, një makinë ka përplasur një këmbësor teksa
Shpërndante lëndë narkotike, kapet 41 vjeçari në Elbasan Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë.
Flet gruaja e aksidentuar nga moderatorja Ilda Bejleri: U largua duke i dhënë gaz makinës Një ditë më parë moderja e njohur sportive Ilda Bejleri ka aksidentuar 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e cila ndodhet aktual
Pasi e quajti shpifje, Ilda Bejleri pranon se ka goditur me makinën 63-vjeçaren në Tiranë Ilda Bejleri ditën e sotme ka shkaktuar një aksident në Tiranë ku akuzohet se ka goditur me makinë një shtetase dhe më p
E RËNDË/ Aksion si në filma në Elbasan, plagoset një polic dhe dy persona të tjerë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në Elbasan. Nga ngjarja kanë mbetur tre të plagosur. Policia
"Tapë" në timon tenton të korruptojë policin, shoferi e pëson keq (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës ka godet një tjetër rast të mitëdhënies. Një shtetas i dehur në timon, i ofroi 50 euro poli
Qarkullonin me silenciator dhe aparat për montim minash, kapen 2 "të fortit" e Fushë Krujës (VIDEO) Policia e Tiranës ka arrestuar dy të rinj të cilët qarkullonin me armë zjarri me silenciator me vete. Pas ndjekjes ng