999 rezultate për

automjeteve

Paralizohet trafiku tek 'Unaza e Madhe', tensione mes drejtuesve të automjeteve Protesta ne Astir ka bllokuar rrugën. Mirëpo, ndryshe nga herët e tjera, sonte është shkaktuar një trafik tepër i rëndua
Shqiptarët e Kosovës "pushtojnë" Shqipërinë: 22 000 veta në pak orë Pikat doganore mes Kosovës dhe Shqipërisë janë plot tani për shkak të numrit të lartë të Shqiptarëve të Kosovës që futen
Fluksi i automjeteve drejt bregdetit, flet drejtori i Policisë Rrugore Shmangja e trafikut në këto ditë të nxehta vere ka bërë që të bllokohet lëvizja e automjeteve të tonazhit lartë nga ora
Aksident në Fushë Kosovë, paralizohet trafiku Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Pejë-Prishtinë, në hyrje të Fushë Kosovës. Si pasojë e aksidentit janë krij
Kujdes ku parkoni makinën në Tiranë: Markat e preferuara të hajdutëve Në kulmin e sezonit veror, veç vjedhjes së banesave shtohen ndjeshëm edhe grabitjet e automjeteve. Emigrantët që kthe
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, paralizohet trafiku Një aksident ka ndodhur në afërsi të Sukthit, ku raportohet se janë përplasur disa makina. Siç shihet edhe nga fotot
Njoftim i rëndësishëm për drejtuesit e automjeteve Ndryshimi i vendbanimit nga ana e shoferëve duhet të pasqyrohet menjëherë në Drejtoritë e Transportit Rrugor, të cilat d
Sekuestrohen 4 makina luksoze në Laç, në kërkim 4 të tjera (FOTO LAJM) Janë sekuestruar 4 makina luksoze në Laç, ndërsa policia thotë se është në kërkim edhe të 4 makinave të tjera. Operac
Aksident i rëndë në Korcë, shpëtojnë mrekullisht 3 fëmijë (VIDEO) Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në lagjen nr. 15 të qytetit të Korçës, ku dy automjete janë përplasur me njëra- tj
Nga sot rritet pagesa e Kontrollit Teknik për automjetet në Kosovë Nga 1 qershori, të gjitha veturat në vend, përveç kontrolleve teknike, duhet të bëjnë edhe matjen e gazrave që lirojnë.
Dalin pamjet e ushtrisë serbe duke u nisur drejt Kosovës (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë publikuar pamje të automjeteve ushtarake serbe që sipas tyre janë nisur për në Kosovë. “Alo” dhe “I
12 aksidente në 24 orë në Shkup Shtatë persona kanë marrë lëndime të lehta në shtatë prej gjithsej 12 aksidenteve të cilat kanë ndodhur gjatë njëzet e k
Gjermania do të njohë patentat e Kosovës Gjermania do të njoh patentat e lëshuara nga Kosova dhe Shqipëria. Emigrantët shqiptarë në këtë vend kanë kohë që pr
Shoferëve me patenta jo shqiptare do ti dyfishohen gjobat Kuvendi ka parashikuar të votojë në seancë plenare këtë të mërkurë një amendament që ndryshon sanksionet për drejtuesit
Shqipëria, vendi me numrin më të ulët të automjeteve për banorë në Europë Shqipëria mbajti vendin e fundit edhe më 2017 për numrin më të ulët të automjeteve për frymë në Europë dhe në Rajonin e
Shqipëri-Turqi: "Blindohet" Loro Boriçi, policia publikon masat Policia e Shtetit ka shpallur këtë të enjte masat teknike dhe organizative, në bashkëpunim të ngushtë me Drejtorinë Vend
Makinat me motor diesel largohen nga tregu brenda dy viteve Prodhuesit evropianë të automjeteve duhet t’i japin konsumatorëve më shumë lehtësira për të kthyer pas automjetet në kua
Blindohen doganat në të gjithë territorin e Kosovës Në vazhdën e aktiviteteve për luftimin e kontrabandës, gjatë javës së kaluar zyrtarët doganorë kanë ndërmarrë një mori a
Aksident masiv në Fier, pesë makina përplasen njëra pas tjetrës Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja është regjistru
Përplasja e re SHBA-Gjermani Ka kohë që kërcënimi qëndron në ajër: Presidenti Donald Trump mund të vendosë dogana ndëshkuese për importet e automjete