999 rezultate për

automjeteve

Guardiola timonieri më i keq i automjeteve, e pabesueshme sa shumë makina ka përplasur Pep Guardiola është një nga trajnerët më të mirë në botë. Por, së fundmi është zbuluar se Guardiola ka shumë mangësi
Nëse jeni në udhëtim, kujdes nga mjegulla në këtë zonë Të gjithë drejtuesit e automjeteve duhet të bëjnë kujdes në zonën e Kurbinit. Për shkak të temperaturave të ulta dhe
Kaos në Tiranë, trafiku paralizon prej orësh lëvizjen e automjetëve Tirana është kthyer në një tmerr për qytetarët në këto festa të fundvitit. Trafiku është rënduar ndjeshëm dhe lëvizj
Tmerri i parkimeve në Tiranë, kaq milion euro do paguajnë përdoruesit e automjeteve në 2020 Të gjesh një vend parkimi në Tiranë është kthyer në një mision të pamundur. Edhe në rast se ke fat të hasësh në një hapë
Bora bllokon qarkullimin e automjeteve në Llogora (VIDEO) Reshjet e dendura të shiut gjatë dy ditëve të fundit i lanë vendit atyre të dëborës në Qafën e Llogorasë. Dëbora nisi
"Tmerri" i makinave në Tiranë, arrestohet 25 vjeçari Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion falë ndihmës dhe bashkëpunimit me qytetarët. Një 25-vjeçar, tent
Grabitje si në filma në Zvicër: Vjedhin paratë, i vëjnë zjarrin transportuesit dhe më pas edhe makinave të tyre (VIDEO) Për një kohë të shkurtër kishin ndodhur disa grabitje të armatosura të automjeteve që transportojnë para. E një e til
Aksident i trefishtë në Prishtinë, lëndohet një person Një aksident trafiku ka ndodhur sot te mensa e studentëve. Nga ky aksident ka mbetur i lënduar një person. Rastin e k
Shkatërrohet banda e "skifterëve" shqiptarë, grabisnin makina luksoze (VIDEO) Një bandë e cila vidhte makina luksoze dhe apartamente është shkatërruar në Italinë fqinje. Në pranga kanë përfunduar
Katër automjete përfshihen në një aksident në rrugën Prishtinë-Pejë Gjashtë persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 17:20 në rrugën Prishtinë -Pejë, afër
Pa drita e 30 cm ujë! Bllokohen rrugët në Lezhë e Shëngjin Prej disa ditësh Shqipëria është në pushtetin e motit të keq me reshje shiu. Moti i keq dhe reshjet e dendura të shi
"Blindohet" Tirana, policia aksion blic automjeteve Aksioni blic që u zhvillua disa ditë më parë në qytetin e Durrësit ka vijuar këtë të martë në kryeqytet. Abcnews.al
Makina përplas shtyllën që bie mbi një mjet tjetër, dy të lënduar Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se një makinë është përplasur me një
Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
“Toyota” befason sërish, prezanton makinat elektrike për lojërat olimpike 2020 (FOTO LAJM) 3.700 automjete të reja do të jenë pjesë e Lojërave Olimpike 2020, në Toyko, të gjitha nga kompania e automjeteve “Toyot
Paralizohet trafiku tek 'Unaza e Madhe', tensione mes drejtuesve të automjeteve Protesta ne Astir ka bllokuar rrugën. Mirëpo, ndryshe nga herët e tjera, sonte është shkaktuar një trafik tepër i rëndua
Shqiptarët e Kosovës "pushtojnë" Shqipërinë: 22 000 veta në pak orë Pikat doganore mes Kosovës dhe Shqipërisë janë plot tani për shkak të numrit të lartë të Shqiptarëve të Kosovës që futen
Fluksi i automjeteve drejt bregdetit, flet drejtori i Policisë Rrugore Shmangja e trafikut në këto ditë të nxehta vere ka bërë që të bllokohet lëvizja e automjeteve të tonazhit lartë nga ora
Aksident në Fushë Kosovë, paralizohet trafiku Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Pejë-Prishtinë, në hyrje të Fushë Kosovës. Si pasojë e aksidentit janë krij
Kujdes ku parkoni makinën në Tiranë: Markat e preferuara të hajdutëve Në kulmin e sezonit veror, veç vjedhjes së banesave shtohen ndjeshëm edhe grabitjet e automjeteve. Emigrantët që kthe