999 rezultate për

automjete

Aksident zinxhir mes 40 automjeteve në Sllovaki, 24 të lënduar Më shumë se 20 persona kanë mbetur të plagosur të enjten në një aksident zinxhir të rreth 40 automjeteve në autostradën
Cadillac prezanton drejtimin pa duar të automjeteve Në modelin CT6 që lansohet në shtator, do të jetë i integruar sistemi i veçantë i vozitjes, ku shoferi nuk ka nevojë t’i
Modeli i ri i Tesla, revolucion në teknologjinë e automjeteve Deri më tani kemi parë shumë risi nga modelet e kompanisë Tesla, por gjatë muajit shtator do të prezantohet një kamionçi
Shqiptarit i “ikën truri”, i vë flakën 5 makinave nga xhelozia për të dashurën Një shqiptar është arrestuar në Treviso të Italisë, pasi ka djegur tre automjete. Ai është Klodian Canaj 24 vjeç banues
Drogë, armë dhe automjete luksoze, arrestohet shqiptari në Itali (VIDEO) Policia Italiane ka vënë në pranga ditën e sotme shqiptarin D.L 45 vjec me akuzën e trafikut të kokainës, armëmbajtje pa
Blindohet Londra, ja automjetet super të sofistikuara që po patrullojnë nëpër qytet (FOTO LAJM) Pas sulmit terrorist në “Westminster”, nëpër rrugët e Londrës janë dislokuar automjetet më të rënda të patrullave polico
Policia publikon planin e masave për sfidën Kosovë-Islandë në Shkodër Policia ka publikuar planin e masave pwr ndeshjen ndwrmjet Kosovws dhe Islandws e cila do të luhet në stadiumin “Loro Bo
Kujdes kur blini makina të përdorura, ja si ju mashtrojnë (FOTO LAJM) Pas përfundimit të operacionit “Vin: Number” ku u sekuestruan gjithsej gjashtë automjete dhe dy motorra të trafikuar, Po
Karvan automjetesh të dyshimta në Elbasan, po transportonin lëndë toksike? (VIDEO) Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të dyshimtë, ku duken disa kamionë në aksin Elbasan – Librazhd.
E ardhmja e transportit, prezantohet makina që fluturon (VIDEO) Ata që po jetojnë në këtë epokë duhet ta konsiderojnë veten se janë shumë me fat. Duket se zhvillimi i shkencës dhe tekn
Përplasen tre makina në hyrje të Sarandës, disa të plagosur Tre automjete janë përplasur në hyrje të qytetit të Sarandës duke bërë që disa persona të mbeten të plagosur. Një aut
Falja e detyrimeve për 140 mijë pronarë automjetesh, ja kush përfiton Rreth 140 mijë pronarë mjetesh do të përfitojnë falje të plotë ose të pjesshme të detyrimeve që kanë pa paguar për mjete
Taksistët e Italisë bllokojnë Romën dhe Milanon Shoferët e taksive në Itali ndodhen në ditën e tyre të gjashtë të protestave në pjesën më të madhe të qyteteve të vendit
Shkrumbohen 6 automjete në Prishtinë (FOTO LAJM) Të paktën 6 automjete janë përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Prishtinë. Automjetet kanë qenë të parkuara në
Bora vështirëson qarkullimin e automjeteve Bora që ka filluar të bie në mesnatë mbi vendin tonë, ka vështirësuar qarkullimin e automjeteve në shumicën e rrugëve.
Sarajeva në panik, automjete të blinduar dhe snajper rrethojnë qytetin (VIDEO) Rrugët e lagjes Otoka në Sarajevë janëpushtuar nga automjete të blinduara si dhe oficerë të shumtë të policisë, të cilët
Shpërthen tubacioni i gazsjellësit, mbyllet ura "Bliznak" në Aerodrom të Shkupit Një tubacion i gazsjellësit ka shpëthyer, nërsa autoritetet kanë mbyllur urën "Bliznak" në lagjen Aerodrom. Policia
Mjegulla mbulon Shkupin, anulohen disa fluturime Mjegulla e dendur në Shkup ka sjellë anulimin e disa linjave ajrore por, ka vështirësuar edhe lëvizjen e automjeteve.
Bashkia e Tiranës monitoron cilësinë e ajrit, ndotja ulet me 10% nga java e kaluar Masat e marra nga Bashkia e Tiranës kanë sjellë një ulje të nivelit të ndotjes krahasuar me një vit më parë, por situata
Anulohet koncesioni për kolaudimin e automjeteve frigoriferike Qeveria ka anulluar një vendim të vitit 2012, për kolaudimin e automjeteve frigoriferike njohur si “Kontrolli i Brendsh
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.