999 rezultate për

automjet

Përplasja e 2 automjeteve, shkakton 5 të plagosur Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:09, në aks
Stuhia e dëborës godet autostradën japoneze, përplasen 134 automjete (FOTO LAJM) Të paktën 134 makina u përfshinë në një aksident në Japoni të martën, kur një stuhi dëbore goditi një pjesë të autostrad
Përplasen dy automjete në Tiranë, plagosen 2 të mitur Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Llambi Bonata”. Dy makina janë përplasur dhe jan
Detaje nga aksidenti tek ambasada italiane: 2 të plagosur, i jepet ndihma brenda makinës Përplasja e dy automjeteve në Tiranë përballë RTSH-së ka qenë tepër e fortë, sa njëri prej automjeteve ka çarë gardhin e
Rrëshqitje masive dherash, bllokohet aksi rrugor Tiranë-Burrel Një masiv i madh dheu është shembur në rrugën nacionale Burrel – Tiranë në afërsi të urës së Ulzës. Mjetet e firmës m
Maqedoni: Për shkak të ndryshimit të ligjit automjeti juaj mund të konfiskohet deri në 3 muaj Ndryshimet në ligjin për sigurinë në trafik hynë në fuqi. Ato parashikojnë që nuk do të shkruhen më pikë ndëshkimi, por
Qarkullimi u bllokua për shkak të pandemisë, shtyhet me 3 muaj vlefshmëria e kolaudimit të automjeteve Shtyhet me 3 muaj vlefshmëria e kolaudimit të automjeteve. DPRRTSH sqaron se me këtë VKM çdo certifikatë aktuale fiton e
Tjetër aksident i rëndë në Elbasan: Plagosen 9 persona, 2 në gjendje kritike Dy automjete janë përfshirë në aksident në aksin Elbasan-Metalurgji. Dyshohet që të plagosur kanë mbetur 9 persona, d
Policia Rrugore nuk fal drejtuesit e automjeteve, kaq leje drejtimi u pezulluan sot "Policia Rrugore do jetë prezente kudo, me radarë e dragera, jo për të shtuar numrin e gjobave, por për të parandaluar k
Qëlluan drejt një automjeti, detaje nga arrestimi i dy të rinjve në Lezhë Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me arrestimin e dy të rinjve, Redion Hysa dhe Sokol Hysa, për të cilët policia
Aksident zinxhir në aksin Prishtinë-Mitrovicë, përplasen 15 automjete Një aksident masiv ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar 15 p
Përplasen kokë më kokë dy automjete, plagoset rëndë oficeri Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Beratit. Mësohët se janë përplasur dy automjete në vendin e
Automjeti me dy të rinj brenda fluturon mbi 100 metra në ajër në Lushnje Një automjet ku udhëtonin dy të rinj, ka kapërcyer barrierat e autostradës dhe ka fluturuar mbi 100 metra në ajër duke p
Dy efektivë të "Shqiponjave" qëllojnë me armë drejt automjetit, policia fsheh ngjarjen Shoqata e punonjësve të policisë në lirim, përmes një postimi në facebook, ka denoncuar një rast flagrant të përdorimit
Kroacia do të blejë 76 raketa Bradley, për 757 milionë dollarë Javën e kaluar Departamenti i shtetit i SHBA-së ka miratuar shitjen e armëve në Kroaci. Plot 76 raketa të modelit "Bradl
Kapet 27 vjeçari që vodhi dy makina brenda pak ditësh, çfarë iu gjet në banesën me qira Një 27 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi është kapur me 167 doza me lëndë narkotike heroinë. Policia e
Aksident me vdekje në Lezhë-Milot, humb jetën këmbësori Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në superstradën Lezhë-Milot. Mësohet se një automjet ka përplasur një
Aksident i rëndë në Lezhë, Benzi përplaset me kabinën elektrike Një automjet, drejtuesi i së cilës dyshohet të ketë qenë në gjendje të dehur është përplasur fillimisht me një kabinë el
Breshëri plumbash, zbulohet autori dhe shenjestra e atentatit që tronditi Bulqizën Mesditën e sotme, Bulqiza u trondit nga disa të shtëna me armë zjarri. Policia ka identifikuar autorin, Besmir Zenel
Breshëri plumbash në Bulqizë, qëllohet me armë zjarri drejt automjetit Një sulm me armë zjarri raportohet nga Bulqiza, ku është qëlluar me armë në drejtim të automjetit të shtetasit E.T. M