999 rezultate për

automatik

SHBA-ja në alarm: I riu shëtitet rrugëve me automatik në dorë (VIDEO) Një i ri është parë duke ecur fare i qetë rrugëve të Bronxit, pavarësisht se në dorë mbante një pushkë automatike në mes
Vrasja me automatik në Astir, në vendngjarje ishin edhe dy fëmijë të mitur Detaje të reja tronditëse kanë dalë nga ngjarja e rëndë që përgjaku këtë fundvit në Shqipëri. Policia e Shtetit ka de
Ju gjet municon luftarak brenda shtëpisë, arrestohet 54 vjeçari Një 54-vjeçar në Krujë është arrestuar pasi nga kontrolli i kryer në banesën e tij iu gjet municion luftarak. Sipas info
Kambio automatike apo manuale? Ja avantazhet dhe disavantazhet Kambiot automatike kanë një mori emërtimesh të ndryshme për efekte marketingu. Ju mund të blini një Volkswagen me ka
Breshëri plumbash, si i shpëtuan plumbave të Lefter Zhidrus qytetarët në Elbasan (VIDEO) Të shtënat e armës automatik të Lefter Zhidrut mesditën e 24 shtatorit në Elbasan, shqetësuan banorët e lagjes dhe perso
Plagosi me armë bashkëfshatarin, gjendet automatiku dhe identifikohet autori i krimit Policia e Korçës ka identifikuar autorin e plagosjes se një dite më parë në Bishnicë. Më datë 21.08.2020, rreth orës
DETAJET/ 23-vjeçari në Shkodër u ekzekutua me 14 plumba automatiku (FOTO LAJM) Shkodra është tronditur mbrëmjen e sotme ku pas një sherri për motive të dobëta është ekzekutuar me armë zjarri një i ri
U qëllua me breshëri automatiku, ndërron jetë i riu në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër mbrëmjen e sotme. Burimet bëjnë me dije se ka ndërruar në spital i riu Gle
Qëllohet me automatik një person në Shkodër Një ngjarje e rëndë që mund të kishte pasoja të rënda ka ndodhur sonte në Shkodër. Mësohet se një person është qëllu
Plas arma, autori i shkon në derë të shtëpisë e qëllon me breshëri Familja Reci nga Gjorica, Bulqizë është terrorizuar pasi një person ka gjuajtur në ajër me armë zjarri të dyshuar automa
32 vjeçari tregon ç'bëri me automatikun dhe makinën e marrë me qira pas vrasjes së taksistit “Pasi vrava Abdulla Budllën për nderin e familjes, sepse kishte lidhje intime me nënën time, e zbrita vëllain, Arsilin n
Dalin pamje të reja nga sulmi në hotelin në Tushemisht, një person me automatik hap zjarr (VIDEO) Gjykata ka vendosur sot masen e sigurise, “arrest me burg’ me afat 30 ditor per Mariglen Topuzin, prangosur per ngjarjen
"Më drejtuan automatikun në kokë", Budina tregon momentin e shembjes së Teatrit Regjisori Robert Budina ka treguar në studion e “ABC Neës”skenën kur është përplasur për herë të parë me policinë që kis
Vetëvendosja në Tiranë: Polica me automatikë, spraj piperi dhe gaz lotsjellës Vetëvendosja, dega në Tiranë e kësaj lëvizjeje u është bashkuar zërave për protesta. Drejtuesit e kësaj lëvizjeje kanë b
Turqia, breshëri të gjata automatiku në kufirin me Greqinë Breshëri të gjata automatiku janë dëgjuar në kufirin greko-turk mesnatën e djeshme duke ngritur alarmin tek ushtria grek
Lajm i mirë! Kontakti me një person pozitiv me COVID 19 nuk ju bën automatikisht të infektuar Kontakti me një person pozitiv nga koronavirusit nuk përkthehet automatikisht në infeksion. Rovena Daja, eksperte e I
Franca e vendosur: Nuk ka miratim automatik për negociatat me Shqipërinë, po Maqedonia? “Vota franceze nuk do të varet vetëm nga metodologjia e re dhe nuk kemi ndërmend një miratim automatik të çeljes së nego
SKANDAL! 9 automatikë gjenden zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Ar
Me automatik në makinë, i riu ia mbath pas sherrit në Kuçovë Një i ri është konfliktuar me një shtetas tjetër dhe më pas është përpjekur t'ja mbathë por ka lënë mjetin e tij në vend
I dështojnë batutat, Rama bën për të qarë një fëmijë në Krujë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama njihet për batutat e tij me qytetarët, por pasditën e sotme është sjellë "keq". Gjatë një vizi