999 rezultate për

autografe

Lojtarët e Kostarikës kërkojnë autografe nga Messi (VIDEO) Edhe pse për shkak të lëndimit nuk luajti në ndeshjen miqësore midis Kostarikës dhe Argjentinës (0-0), futbollisti më i