999 rezultate për

autografe

Frika nga koronavirus, klubi i Bayern u ndalon lojtarëve dhënien e autografeve Frika nga koronavirus që ka përfshirë mbarë botën, ka bërë që klubi i Bayern Munich të marrë masa. Për të shmangur infek
Tifozët e Bayern "çmenden" pas Coutinhos (FOTO LAJM) Transferimi i Philipe Coutinhos te Bayern Munich ka rritur entuziazmin në rradhët e tifozëve bavarezë të cilët janë marr
Publikohet letra e rrallë, mban firmën e Skënderbeut (FOTO LAJM) Historiani i shquar shqiptar nga Peja, prof. Dr. jahja Drançolli ka publikuar dje (08 Gusht 2019) një letër të rrallë dh
Qindra autografe për pak minuta, sportisti i sumos “kthehet” në makineri (VIDEO) Duket se dhënia e autografeve është një problem për çdo sportist. E njëjta gjë mund të thuhet edhe për sportistët e sumo
Cristiano Ronaldo takohet me tifozët e Juventusit (VIDEO) Cristiano Ronaldo është në pritje të debutimit me klubin e ri. Portugezi duket i lumtur së bashku me shokun e tij të
Shaqirin e presin me krahë hapur në Rusi, dhuron qindra autografe Xherdan Shaqiri ka jo pak tifozë dhe këtë e ka treguar edhe në zbarkimin që ka bërë në Rusi në prag të Botërorit. Sa
Shpat kasapi rrëfehet për vajzat: Vendi më i çuditshëm ku kam dhënë autograf Këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmeduritë” gjatë karrierës së tij i ftuar në Pop Culture. Ai ka zbul
Djali i Vidalit bëhet i famshëm në YouTube, shikoni se çfarë i premton fansave (VIDEO) Djali i madh i futbollistit të Bayern Munich, Arturo Vidal, ka hapur një kanal në “Youtube” dhe e reklamon atë më autogr
Pirlo "tremb" Juven, buzëqeshje dhe autografe në New York (FOTO LAJM) Arsyeja zyrtare është "për pushime". Por çfarë fshihesh në udhëtimin e Andrea Pirlos në New York? Zërat e merkatos e sho
Ja autografët më interesantë në botë Disa ditë më parë ka qenë Dita Ndërkombëtare e Shkrimit dhe se përkundër teknologjisë, shkrimi sërish nuk e ka humbur ro
Përfundon pa fustan, Gaga vijon me autografet (FOTO LAJM) Në të shumtën e rasteve, Lady Gaga shfaqet para një publiku të gjerë me veshje tejet transparente, ose dhe e zhveshur. P
Suksesi i Gentës nuk ka të ndalur, vijojnë autografet (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë po shtohen fansat e këngëtares Genta Ismajli dhe këto emocione ajo i ndan me miqtë në rrjetet social
Majlinda jep autografe për rusët në Rusi Kampionia e botës në sportin e xhudos, Majlinda Kelmendi e nderoi Kosovën në kampionatin botëror të xhudos që u mbajt në
Barbara foto dhe autografe në ndeshjen Monza-Milan (VIDEO) Skuadra e Milanit zbret në fushë për miqësoren e dytë para nisjes së sezonit të ri por të sytë e të gjithëve janë fokusu
Zvicra në Zyrih, futbollistët priten si heronj (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Zvicrës ka mbërritur në Zyrih, ku është pritur nga qindra tifozë të lumtur për atë që ekipi i tyre trego
Aktoren e ngatërrojnë me Spears, "binjakja" jep autografe Të të ngatërrojnë me këngëtaren Britney Spears mund të jetë edhe koiçidencë, por jo aq e madhe sa e përfshirë të jetë nj
Januzaj, stërvitja e parë me Belgjikën (FOTO-VIDEO) Adnan Januzaj ka marrë pjesë në stërvitjen e parë me Kombëtaren e Belgjikës para ndeshjeve miqësore me Luksemburgun dhe
Ferrari i Balotellit "sulmohet" me letër higjenike (FOTO LAJM) Surprizë e pakëndshme për Mario Balotellin në Lugano. Sulmuesi i Milan mbërriti të enjten në qytetin zviceran dhe e la F
CR7 i plotëson dëshirën fëmijëve, autografe në fushë (VIDEO) Skuadrat sapo ishin futur në fushën e "Dodger Stadium" të Los Angeles për sfidën e Guiness International Champions Cup m
SuperMario "star" në Coverciano, lum autografesh (FOTO LAJM) Pas supergolit të shënuar në miqësoren e së enjtes kundër Brazilit Mario Balotelli është shndërruar në më të dashurin e