999 rezultate për

autogoli

Momenti kur lojtari i Romës shënon autogol (VIDEO) Borussia Monchengladbach fitoi me rezultatin 2-1 përballë Romës në ndeshjen e vlefshme për Europa League. Gjermanët g
Ky është autogoli më qesharak i javës (VIDEO) Në Japoni shënohet autogoli më qesharak i javës. Ishte minuta e 87’ kur mbrojtësi Daiki Hashioka gaboi duke goditur m
Koulibaly "rrëfehet" për autogolin ndaj Juventusit Në një intervistë për “Corriere dello Sport|, Kalidou Koulibaly, ka folur në lidhje me humbjen ndaj Juventusit dy javë m
Juve-Napoli ndeshje e "çmendur", autogoli i Koulibaly çon në delir torinezët (VIDEO) Juventusi ka tuar me shumë fat supersdën e javës së dytë me Napolin me rezultatin 4-3. Ishte një ndeshje e çmendur në Al
Liverpool kalon në avantazh fal një autogoli (VIDEO) Vetëm 9 minuta pasi ka filluar ndeshja e Liverpoolit kundër Norwich, Hanley ka shënuar gol në portën e tij. Kurse n
Gafë ndaj Liverpoolit, portieri i Napolit shpëton autogolin e Hysajt (VIDEO) Portieri i Napolit, Alex Meret, bëri një ndërhyrje shpëtimtare në fitoren e skuadrës italiane 3-0 përballë Liverpoolit.
De Ligt shënon në portën e tij, Inter në avantazh (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh përballë Juventusit në miqësoren që po zhvillohet në Kinë. Në fakt ishte autogoli i Mat
Autogoli i Gardës me sqarimin për heqjen e truprojave të Berishës Garda e Republikës ka sqaruar përmes një njoftimi tre radhë se përse vendosi që t'i heqë truprojat ish-kryeministrit Ber
Autogoli qesharak vjen nga Seria B (VIDEO) Benevento fitoi në transfertë ndaj Salernitana 1-0, teksa kërkon të ngjitet pas një viti sërish në Serina A, shkruan Alb
Juventusi kalon në epërsi falë autogolit të Berat Gjimshitit (VIDEO) Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Atalantës në ndeshjen që po zhvillohet në Bergamo. Në fakt ishte mbrojtësi kombët
Autogoli qesharak i Luiz Gustavos ndaj Frankfurtit (VIDEO) Marseille u mposhtë rëndë 4-0 në transfertë ndaj Eintracht Frankfurt në ndeshjen e parafudit të grupeve në Europa Leagu
Futbollisti shënon autogolin më qesharak në Seria A (VIDEO) Chievo po kalon ndoshta sezonin më të keq të këtyre viteve të fundit në Seria A. Ekipi veronez, në 11 javë, ka arritur v
Autogoli i çmendur në Greqi, mbrojtësi serb nuk i beson syve (VIDEO) Pas fitores 0-1 në stadiumin “Karaiskaqis” të Olimpiakosit, ekipi i PAOK-ut u ngjit në krye të Superligës greke, por ajo
Nuk i beson syve, ky është autogoli më i çuditshëm këtë sezon në Bundesliga (VIDEO) Kemi parë gola dhe autogola nga më të çuditshmit, por ajo që ka ndodhur në Bundesliga në ndeshjen midis skuadrës së Werd
Goleadë nga City, autogoli qesharak i Kongolo thellon rezultatin (VIDEO) Sikur të mos mjaftonin 5 gola të shënuar nga Manchester City, ka ardhur edhe një autogol nga skuadra e Huddersfield .
Ky është autogoli më i çuditshëm, ndëshkon skuadrën e tij në minutën e fundit (VIDEO) Nga kampionati kinez ka ardhur një autogol shumë i çuditshëm, ku futbollisti, Wei Shihao që luan me ekipin Beijing Guoan
Ky është autogoli qesharak i PSG (VIDEO) PSG ka arritur të fitojë në momentet e fundit të shtesës kundër Atletico Madrid me rezultata 3-2. Ajo qe ka terhequr
Autogoli i parë në një finale të Kupës së Botës Franca është në avantazh ndaj Kroacisë dhe do të kërkoj që të ruaj avantazhin deri në fund të ndeshje. Por ky është
Zgjohet Franca, autogoli ndëshkon kroatët (VIDEO) Franca është zgjuar! Në minutën e 18', Franca ka kaluar në avantazh ndaj Kroacisë. Gjyqtari ka akorduar një faull
FIFA shpall lojtarin e ndeshjes, Suedi - Zvicër Zvicra dhuroi spektakël në ndeshjen kundër Serbisë, por kjo nuk ishte e mjaftueshme pasi u eliminua nga Suedia në 1/8 e