999 rezultate për

autogol

Ka sërish gol në Parc des Princes (VIDEO) PSG ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Man United. Vendasit kanë përfituar pas një autogoli të Martial. /albeu.com/
Man.United shënon në portën e gabuar, Newcastle në avantazh (VIDEO) Newcastle ka kaluar që në minutën e 2' në avantazh ndaj Manchester United falë një autogoli të Luk Shaw. /albeu.com/
Autogoli më qesharak në historinë e futbollit (VIDEO) Marten Kuks ka qenë fytyra më tragjike e Estonisë në barazimin 3-3 ndaj Maqedonisë së Veriut në kuadër të Ligës së Kombe
Mos e humbisni: Autogol si ky në Europa League nuk keni parë (VIDEO) Një autogol që nuk duhet humbur është shënuar në ndeshjen e play-off të Europa League mes Copenhagen-Rijeka. Është m
Uzuni i bën të gjitha vetë, kualifikon Fernecvaros dhe feston me shqiponjë (VIDEO) Myrto Uzuni i ka dhënë kualifikimin Ferencvaroshit në raundin tjetër të Ligës së Kampioneve. Sulmuesi beratas ishte
Uzuni magjik, shënon në Champions dhe shlyen autogolin (VIDEO) Myrto Uzuni ka shlyer autogolin ndaj Dinamo Zagreb në pjesën e parë. Shqiptari pas një kundërslumi të shpejtë ka sh
Uzuni i pafat, shënon autogol në Champions (VIDEO) Myrto Uzuni ka shënuar autogol në ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit. Shqiptari pas një goditje të Gojak me kokë Uzuni u
Interi në krizë, ndalet nga Verona me asist të Rrahmanit (VIDEO) Inter ka gabuar për të dytën ndeshje radhazi pas asaj ndaj Bologna, shkruan Albeu.com. Zikaltërit nuk kanë shkuar më
Këtë autogol nuk e keni parë prej kohësh, trajneri vë duart në kokë (VIDEO) Gil Vicente u mposht në shtëpi ditën e djeshme nga Famalicao. Në minutat shtesë, Edwin Banguera i vendasve shënoi në por
Tirana nuk ndalet, shënon dhe golin e qetësisë (VIDEO) Tirana ka shënuar edhe golin e qetësisë në përballjen ndaj Partizanit duke dërguar shifrat në 3-1. Në minutën e 63’ I
Tottenham barazon rezultatin ndaj Aston Villës (VIDEO) Qendërmbrojtësi i "spurs" ka shlyer gabimin e minutave të para. Alderweild pas autogolit ka barazuar rezultatin për T
Plot 5 gola dhe spektakël, Skënderbeu i bën gjëmën Partizanit (VIDEO) Partizani fillon vitin 2020 me një humbje në Korçë, në një ndeshje që ka pasur gjithçka brenda. Skënderbeu ka triumfuar
Karius shënon autogol pas gafës amatore (VIDEO) Loris Karius duket se është i mallkuar. Portieri famëkeq, i cili do të mbahet mend për gafat në finalen e Champions Leag
Autogoli i viti! Komentatori Arab "tërbohet" live (VIDEO) Futbolli sjell gjithmonë emocione ku ndërthuren gëzimet por edhe hidhërimet. Nuk mungojnë as momentet gazmore si dhe aut
Mbrojtësi shënon një autogol spektakolar (VIDEO) Në ndeshjen e kategorisë së dytë holandeze mes Fortuna Sittard ndaj Zwolle është shënuar një autogol spektakolar. Ven
Portieri i Werderit ka shënuar një nga autogolat më qesharak të vitit (VIDEO) Jiri Pavlenka ka shënuar një nga autogolat më qesharak të vitit. Portieri i Werder Bremenit ka shënuar autogol, për t
Ishte shumë pranë autogolit, Van Dijk bën për "ujë të ftohtë" trajnerin Jurgen Klopp (VIDEO) Liverpool mposhti me rezultatin e pastër 2-0 Watfordin, ndeshje e vlefshme për javën e 17-të në Premier League. Të dy g
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO) Java e 16-të e kampionatit në Kroaci, kishte rezervuar ditën e sotme ndeshjen më të rëndësishme, atë mes vendit të parë
Momenti kur lojtari i Romës shënon autogol (VIDEO) Borussia Monchengladbach fitoi me rezultatin 2-1 përballë Romës në ndeshjen e vlefshme për Europa League. Gjermanët g
Ky është autogoli më qesharak i javës (VIDEO) Në Japoni shënohet autogoli më qesharak i javës. Ishte minuta e 87’ kur mbrojtësi Daiki Hashioka gaboi duke goditur m