999 rezultate për

autobusit

Bill Gates më i pasuri në botë, lë pas Jeff Bezos Bill Gates tejkaloi Jeff Bezos si personi më i pasur në botë. Gates rimori fronin e tij me një pasuri neto prej 110 mili
Urbani përplas këmbësorin në Tiranë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm, rreth orës 10:28 në rrugën e “Durrësit” autobusi me drejtues shtetasin LL. N ka përplasur këmbësorin
Aksident i rëndë në Shkup, plagosen disa persona Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku me çrrastë autobusit të linjës 19 në afërsi të Sh. Fillore Petar Zdravk
Çifti britanik lë nam mes autobusit, zihen me shkelma dhe grushta Një çift i dehur ka shkaktuar panik dhe kaos në autobusin e aeroportit të Alicante. Pamjet tronditëse shfaqin një çi
Flet shoferi i autobusit: Ndalova kur përplasa motorin, por nuk pashë trup (VIDEO) Shoferi i autobusit që sipas policisë aksidentoi shpërndarësin e picave pranë mbikalimit të Shkozetit ka dëshmuar se nuk
DETAJET/ Vetëm 25-vjeç, viktima tek Ura e Dajlanit u godit nga dy makina Personi, qe u gjet i pajetë mbrëmë tek Ura e Dajlanit është aksidentuar nga dy mjete njëri pas tjetrit, teksa levizte me
Pasagjeri bën për spital shoferin, nuk i uli volumin e muzikës (VIDEO) Një pasagjer ka bërë për spital shoferin e autobusit, me të cilin ishte duke udhëtuar, pasi i kërkoi të volumin e muzikë
"O b*th q**ë, o plehrë", i riu shqiptar godet shoferin e autobusit në Tiranë (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në një autobus në Tiranë. Një djalë i ri ka sharë dhe goditu
Shqiptari i rrëmbye në stracionin e autobusit: Grekët nxjerrin detajet e pengmarrjes së shqiptarit Policia greke ka zbardhur detaje të reja lidhur me arrestimin e shtetasve shqiptarë në vendin fqinj, pasi kishin marrë p
Polici qëllon shoferin e autobusit Athinë- Korçë, tmerrohen pasagjerët (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka ndarë në Facebook një video të një sherri të ndodhur mes policisë dhe sho
Forcat Speciale vrasin pengmarrësin e autobusit, pengjet shohin tmerrin me sy (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Rio de Janeiros kanë vrarë pengmarrësin e autobusit të mbushur me pasagjerë, i cili i mba
Prokuroria jep detaje mbi aksidentin tragjik në Veles-Shtip Prokuroria Publike gjatë mbrëmjes së djeshme ka inspektuar rrugën rajonale Veles-Shtip afër Novo Sellës, në vendin ku nd
DURRËS/ Shoferi i dehur la derën hapur, rrëzohet nga autobusi fatorinoja 50-vjeçare Një 52-vjeçar është arrestuar nga policia, i cili drejtonte autobusin e unazës në Durrës. Ai ka lënë hapur derën e autob
Aksidenti në autostradë, pamje nga momenti i përplasjes së autobusit me kamionin (FOTO LAJM) Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është përfshirë në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të M
Dalin pamjet, momenti i aksidentit të autobusit nga Kosova (VIDEO) Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit. Si
Dhunuan fatorinon, arrestohen 2 persona në Tiranë Policia ka arrestuar dy persona A.T., 24 vjeç, dhe F. K., 20 vjeç, të cilët dhunuan mbrëmjen e djeshme një prej faturin
Sherr në Këlcyrë: Plagoset në kokë shoferi i autobusit, arrestohet autori Në qytetin e Këlcyrës shtetasi A.M., rreth 50 vjeç, banues në Përmet, drejtues autobuzi është konfliktuar për pasagjerë
Kondrabandë e mallrave me akcizë, arrestohet në Durrës shoferi nga Gostivari Policia ka arritur të sekuestrojë 309 steka me paketa cigare të cilat po qarkullonin kondrabandë në autobusin e linjës M
Shpërthen goma e autobusit në Venezuelë, 16 të vdekur dhe 30 të plagosur Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në Venezuelë ku si pasojë 16 persona kanë humbur jetën dhe 30 të tjerë janë
Vonohet dhënia e dëmshpërblimit për të dëmtuarit nga aksidenti tragjik I mbijetoi aksidentit tragjik të autobusit në Llaskarcë, por plagët në fytyrën e tij janë ende të dukshme. Betim Ameti,