999 rezultate për

autobusi

Aksident me 7 të plagosur në Tiranë-Fushë Krujë, autobusi përplaset me dy automjete Të paktën shtatë persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik të ndodhur në aksin Tiranë- Fu
Bllokohet në Francë një autobus nga Italia, shoferi shfaqi simptoma të koronavirusit Pasagjerët e një autobusi të mbërritur në Lion të Francës nga Milano e Italisë nuk janë lejuar të zbresin prej tij, pasi
"Shoferi po kollitet fortë": Bllokohet autobusi italian në Francë Një autobus me qytetarë nga veriu i Italisë është bllokuar në Lion të Francës pasi njëri nga pasagjerët telefonoi i alar
Kishin 10 sirianë klandestinë në autobuz, kapet shoferi dhe faturino në Lezhë Pas një 44 vjeçari që u arrestua në Lezhë pasi kishte në makinë 4 marokenë klandestinë, janë arrestuar edhe dy shtetas t
Përmbyset autobusi në Berat, ka të lënduar Një autobus me udhëtarë është përmbysur orët e para të mëngjesit të sotëm në Poshnje të Beratit. Si pasojë, raportohe
Autobusi përplas taksinë, përfundon në oborrin e banesës (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në urën e Shkozës, ku një autobus është përplasur me një taksi. Nga pamjet
Aksident në Prishtinë, autobusi godet një automjet (VIDEO) Një aksident ka ndodhur disa çaste më parë tek "Rrethi i Flamurit" në Prishtinë. Në aksident janë përfshirë një autom
Rruga "përpin" autobusin, 6 viktima e dhjetëra të plagosur (VIDEO) Të paktën gjashtë persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur pasi një gropë e madhe “gëlltiti” një autobus
Autobusi përplaset me një makinë në Milot-Rrëshen, humb jetën një person Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Milot-Rrëshen. Një autobus është përplasur me një makinë d
Autobusi i linjës Tiranë-Athinë del nga rruga, plagosen shoferët (VIDEO) Një autobus i linjës Tiranë – Athinë ka dalë nga rruga gjatë natës në aksin rrugor Memaliaj–Tepelenë, në vendin e quajtu
Aksident i frikshëm në Indonezi, humbin jetën 24 persona Një aksident tragjik në Indonezi u mori jetën 24 personave ndërsa 13 të tjerë janë raportuar të plagosur. Autobusi isht
Po udhëtonin nga Peja në Gjermani, kontrolli "fundos" tre shoferët e autobusit Shoferet e nje autobusi nisur nga Peja e Kosoves drejt Gjermanise jane denuar me 5 mije euro gjobe, pasi nuk kane bere p
Kontrolloi autobusin, policia vë në pranga shoferin pas asaj që u gjet Një autobuz që vinte nga Athina drejt vendit tonë, është ndaluar për kontroll nga policia. Pas kontrollit Policia Kuf
Autobusi përfshihet nga flakët, 13 viktima Një autobus është përfshirë nga flakët duke lënë pas 13 viktima. Autobusi plot me pasagjerë u përplas me një kamion d
Aksidentohet autobusi me udhëtarë nga Maqedonia Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Prokuplje- Bllace në Serbi. Një autobus nga Maqedonia i cili ka transportuar u
Autobuzi përfundon në lumë, humbin jetën 24 persona Të paktën 24 njerëz kanë humbur jetën dhe 18 të tjera janë plagosur, pasi autobusi me të cilin po udhëtonin humbi drejti
Bill Gates më i pasuri në botë, lë pas Jeff Bezos Bill Gates tejkaloi Jeff Bezos si personi më i pasur në botë. Gates rimori fronin e tij me një pasuri neto prej 110 mili
Urbani përplas këmbësorin në Tiranë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm, rreth orës 10:28 në rrugën e “Durrësit” autobusi me drejtues shtetasin LL. N ka përplasur këmbësorin
Pamje të rënda: Kamioni përplaset frikshëm me autobusin, 12 persona humbin jetën (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në Sllovaki ku një kamion është përplasur me një autobus. Si pasojë e aksidentit
Vidhet portofoli tek autobusi i "Kombinatit", udhëtarët rrahin shoferin (VIDEO) Këto pamje tregojnë se si u bllokua pak minuta më parë autobuzi i linjës të Kombinatit pasi një vajze i kishin vjedhur p