999 rezultate për

autobus

E pazakontë, futbollisti i Brugge nuk udhëton me ekipin pasi nuk u lejua të ulej aty ku dëshironte në autobus Futbollisti i Club Brugge, Emmanuel Dennis nuk ka udhëtuar fare për në Gjerman, ku skuadra e tij do të përballet me Dort
Ku i kishin fshehur, zbulohen dy shoferët e autobusëve që transportonin ilegalisht medikamente Policia e Vlorës ka proceduar penalisht dy shoferë autobusi, pasi kanë kaluar mallra kontrabandë, për të cilat paguhet a
Merr flakë autobusi plot me udhëtarë në Fier Një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur sapo zbret vendin e njohu
Pamje të tmerrshme të rrëmbimit: Kap vajzën sapo zbret nga autobusi (VIDEO) Një video e transmetuar nga media botërore tregon momentin kur një burrë rrëmben një vajzë 9-vjecare në Rhode Island në
"Çmenden" serbët, shqiptari hyn me fanellën kuqezi në autobusin e Beogradit (FOTO LAJM) Një djali i ri që mbante të veshur një bluzë me simbole shqiptare duke udhëtuar në një autobus në Serbi ka marrë vemendj
Gana në zi, autobusi më futbollistët e të rinjve përfundon në lumë, konfirmohen 6 viktima Gana është zgjuar me lajme të hidhura. Një autobus që po transportonte lojtarët e rinj të Ganës është aksidentuar duk
E bija pret autobusin, aktori i njohur udhëton me helikopter (FOTO LAJM) Në mediat e huaja po qarkullojnë foto të vajzës së aktorit të njohur Tom Cruise, Bella. Ajo shihet në një stacion duke p
Udhëtimi më i gjatë në botë me autobus, nga New Delhi për në Londër për 70 ditë Agjencia turistike Adentures Overland shpreson që ideja e tyre për organizimin e udhëtimit me autobus nga New Delhi drej
Pasagjeri në autobusin Tiranë-Kakavijë rezulton me COVID-19 Një pasagjer në autobusin e linjës Tiranë-Kakavijë ka rezultuar me COVID-19 mbrëmjen e sotme. Ai është ndaluar pasi k
Përfshihet nga flakët autobusi në Tiranë Një autobuz është përfshirë pak më parë nga flakët teksa ishte duke ecur në zonën e Paskuqanit. Sipas policisë, kjo k
Shtëpia e ëndrrave, kështu e transformoi ky çift autobusin (FOTO LAJM) Duke qenë se punonin në distancë, Robbie dhe Priscilla, vendosën që të blinin një autobus të shkollës Thomas të 1998-s d
Përfshihet nga flakët autobusi që transporton punonjësit e fasonerisë Një autobus që transporton punëtorët e fasonerisë në Fier është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës, teksa ishte i parku
Qeveria i shembi shtëpinë, shoferi i autobusit mbyt qëllimisht 21 fëmijë (VIDEO) Hetuesit në Kinë kanë dalë në përfundimin se aksidenti me autobusin e nxënësve që mori 21 jetë, ishte i qëllimshëm.
Shtëpia e ëndrrave, kështu e transformoi ky çift autobusin (FOTO LAJM) Duke qenë se punonin në distancë, Robbie dhe Priscilla, vendosën që të blinin një autobus të shkollës Thomas të 1998-s d
Nesër nisin linjat e para të udhëtimeve me autobus, rregullat strikte që duhen zbatuar (FOTO LAJM) Pas një mbyllje disa mujore si pasojë e shpërthimit të pandemisë, nga dita e nesërme do të fillojë transporti ndërqyteta
Këtë verë autobusët do jenë pa kondicionerë, ajrosje vetëm përmes dritareve Pesëmbëdhjetë qershori është njoftuar si datë nga Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë për nisjen zyrtare të transp
Dalin pajmet: Autobusi shoshë prej gurëve, tifozët e Benficës të pakënaqur nga barazimi (VIDEO) Ka mjaftuar një rezultat i dobët në startin e kampionatit portugez pas ndërprerjes prej gati 3 muajsh që tifozët e Benfi
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi Swarmz ka përplasur makinën e tij ‘Ferrari’ me autobusin dy-katësh në qendër të Londrës. Fotot nga aksidenti u
"Uniformë apo ulëse autobusi", plas ironia në rrjet me uniformën e United (FOTO LAJM) Janë publikuar disa foto të fanellës së Manchester United për sezonin e ardhshëm dhe tifozëve, nuk iu ka pëlqyer aspak.
Linja ajrore e pasigurtë, Bayerni do të udhëtojë me me autobus për në Berlin Të dielën në orën 18:00, Bayern Munchen do të ndeshet në Berlin përballë formacionit të Unionit. Kampionët në fuqi të