999 rezultate për

autobot

Rriten masat e sigurisë para Kuvendit, policia blindon zonën me skela Ditën e nesërme pritet që mijëra protestues të nisen nga të gjitha qytetet e vendit dhe më pas të grumbullohen për të zh
I mbushur plot me lëndë të rrezikshme, autoboti përplaset me shkëmbin në Librazhd Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Librazhd-Elbasan. Raportohet se një drejtues mjetit ka humbur kontr
Zbulohen pamjet, ja momenti i shpërthimit të autobotit në Bolonja (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur autoboti me lëndë djegëse përplaset me një kamion, duke shpërthyer brenda pak sekondave
E FUNDIT/ Një person tenton t'i vërë flakën një autoboti me gaz në Himarë Vazhdojnë prishjet e objekteve në Himarë në kuadër të Projektit ”Rikualifikimi urban në Spille-Himarë”. Mësohet se nj
Autoboti me çimento del nga rruga në Fushë-Krujë, plagosen dy persona Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur ditën e sotme në aksin Fushë-Krujë-Tiranë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me
Makina përplas autobotin e gazit në autostradë, ja pamjet e frikshme (VIDEO) Një shpërthim gjigant ka ndodhur si pasojë e përlasjes së një automjeti me një transportuese gazi, në Ohio. Sipas po
Përrenjas/ Përmbyset autoboti me gaz nga Maqedonia, s’ka të dëmtuar Një autobot me gaz me targa të Shkupit është përmbysur ditën e sotme në aksin Përrenjas–Qafe Thane ne vendin e quajtur K
Kuvendi pa ujë, furnizohet me autobot (VIDEO) Pas problemeve me energjinë elektrike, Administrata e Kuvendit të Shqipërisë tashmë po përballet edhe me mungesën e ujit
SHËNIM/ Rrofshin autobotet! nga Albeu.com - Gëzimi më i madh për gjysmën e familjeve kryeqytetase sot nuk ka qenë as dalja për drekë apo darkë në nd
Tiranë, zjarr në banesën e një zyrtari të lartë Ka marrë flakë në mbrëmje në Tiranë papafingoja e shtëpisë së Xhavit Shalës, shef i departmanentit të Sigurisë në Akadem
Mashtronin për ujin e Selitës, kapen 10 persona që shisnin ujë me autobote Policia e kryeqytetit ka arrestuar dhjetë persona, të cilët shisnin ujë me autobote. Ata furnizoheshin në mënyrë të jash
Tregtonte ujë me autobot pa kupon tatimor, pranga 51-vjecarit në Fier Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë një 51-vjeçar, i cili tregtonte ujë me autobot pa kupon tatimor. Sektori p
Pranga 56 vjeçarit që zëvendësoi naftën e autobotit me ujë Në sajë të operacionit të koduar “Petrol”, është bërë e mundur arrestimi i një 56 vjeçari, pasi ai kishte zëvendësuar na
Aksident në "Rrugën e Kombit", autoboti me naftë merr flakë Dy automjete të tonazhit të rëndë, njëra prej të cilave transportonte naftë janë përfshirë në një aksident mbrëmjen e së
Tension në Porto Romano, përmbyset një autobot me gaz Një autobot me gaz është përmbysur sot në Porto Romano, por fatmirësisht pa shkaktuar lëndim personash. Sipas polici
Bllokimi i rafinerive, një mijë punonjës në protestë Rreth 1000 punonjës të Fierit dhe të Ballshit po protestojnë për bllokimin e rafinerive të naftës nga hetimi tatimor. Pu
Aksidentohet autoboti, vdes 33-vjeçari Një 33-vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti automobilistik në Kukës. Ngjarja e rëndë është shënuar në auto
Afganistan, talebanët shkatërrojnë 22 autobotë të NATO-s Talebanët kanë shkatërruar 22 autobotë me naftë, që mbanin rezerva për forcat e NATO-s gjatë një sulmi në veri të Afgani
Aksident në Fushë- Krujë, vdes shoferi i autobotit Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të natës në aksin rrugor Vorë- Fushë Krujë teksa një autobot ka dalë nga rru
Venezuele, shpërthen autoboti me naftë, 13 viktima Të paktën 13 vetë kanë mbetur të vrarë dhe më 16 të tjerë janë plagosur nga shpërthimi i një autoboti naftë në Venezule.