999 rezultate për

autoambulanca

Alarmuan Tiranën me sirenat ndezur, si Kodi Rrugor ndëshkon shoferët e autoambulancave Ditën e sotme 36 autoambulanca përshkuan bulevardin “Zogu I” me sirena të ndezura, duke shkaktuar sa habi po aq eshe al
Me sirena ndezur, 36 autoambulanca futen në qendër të Tiranës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka prezantuar flotën e autoambulancave. Nga pamjet, shihen 36 autoambulanca të cilat
Nuk ka më vende, Mjeku thirrje Ramës në 3 të mëngjesit: Janë 7 autoambulanca që kurojnë pacientë Mjeku i njohur Dritan Kociaj ka bërë një thirrje publike, ku kërkon prej ekspertëve, ministrisë së shëndetësisë dhe krye
Përplaset këmbësorja në Gjirokastër, niset me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur pak më parë në lagjen “18 Shtatori” në qytetin e Gjirokastrës. Një automjet ka përplasur një
SKANDALOZE/ Autoambulanca u vonua një orë për kosovarin që vdiq në Velipojë (VIDEO) Një person rreth të 70-ve nga Ferizaj sot ka ndërruar jetë në plazhin e Velipojës. Një pushues, që ishte me profesion
Habit drejtori i Ramës: Nëna është fajtore për fëmijën që vrau autoambulanca, jo Rilindja! Ditën e sotme një aksident tragjik ndodhi në Kakavijë, aty ku prej ditësh mijëra shq
Po dërgonte të sëmurin në spital, autoambulanca përplaset me Benzin Pasditen e sotme autoambulanca është përplasur me një Benz rrugës teksa po transportonte një të sëmurë. Ngjarja ndodh
"“Mbërritën 6 autoambulancat e para", Xhaçka tregon detajet Gjashtë autoambulancat e para nga Turqia kanë ardhur në Shqipëri. Xhaçka thotë se ne ditët javët në vazhdim do të mbë
Të dyshuar me COVID-19, sillen me urgjencë 3 autoambulanca tek Infektivi Gjendja e koronavirusit në Shqipëri po përkeqësohet nga dita në ditë. Nga raportimet e fundit mësohet se 3 autoambul
Stafi i autoambulancave po transporton një pacient me COVID-19 pa veshjet mbrojtëse? (VIDEO) Demokrati Bardh Spahia ka denoncuar transportimin e një pacienti të prekur me koronavirus nga stafi i ambulancave, sipas
Mjekët nxjerrin gruan me koronavirus nga autoambulanca, dërgohet me urgjencë në reanimacion Diçka ka shkuar keq me shëndetin e 73 vjeçares nga Durrësi, ku pasi u bënë gati ta nisin për në Tiranë, mjekët e zbritën
I moshuari shembet në tokë dhe humb jetën në Shkodër Një 70 vjeçar është rrëzuar i vdekur sot në qytetin e Shkodrës. Abcneës raporton se 70 vjeçari kishte shkuar për të m
65 vjeçari i dehur gjen vdekjen në rrugë, e shtyp makina Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të hënë në aksin Berat- Ura Vajgurore, me pasojë vdekjen e një 65 vjeçari. Vik
"Ambulanca erdhi me vetëm një infermier", trondit dëshmia nga aksidenti në Lushnjë “I nxorrëm nga makina e shtypur duke përdorur dritat e celularëve. Njoftuam disa herë policinë dhe autoambulancën por at
U përplas nga autoambulanca, ndërron jetë gruaja Ka ndërruar jetë në spital 70 vjecarja F.S e cila u aksidentua nga autoambulanca. Aksidenti ndodhi pak orë më parë në rr
Tiranë, autoambulanca përplas këmbësoren Një aksident i rëndë është regjistruar paraditen e sotme në Tiranë ku një auto-ambulancë ka përplasur një këmbësore në z
U doli boja, propaganda e qeverisë heq dorë nga stili me autoambulanca (VIDEO) Ndryshe nga dje, sot nuk ka patur të sëmurë urgjentë në rrugën e Durrësit. Në fakt nuk është aspak rastësi pasi të "
"Autoambulancat jofunksionale, tre mjekë kanë thyer krahun në aksidente" Frrok Bardhi është infermier në Urgjencën e Tiranës. Në një intervistë për ai ka treguar për gjendjen e Urgjencës. B
Greqia në shok, pse u vonuan aq shumë autoambulanca dhe zjarrfikësja Greqia në gjendje shoku pas zjarrjeve që shkaktuan mbi 70 të vdekur. Në rrjetet sociale shumë njerëz ofrojnë ndihmën e t
Gjendje alarmante! Shikoni si duket ambulanca në Rrogozhinë Deputetja e PD, Oriola Pampuri ka denoncuar gjendjen skandaloze të shërbimit shëndetësor në Rrogozhinës. Në fotot e p