999 rezultate për

autoambulancĂ

U përplas nga autoambulanca, ndërron jetë gruaja Ka ndërruar jetë në spital 70 vjecarja F.S e cila u aksidentua nga autoambulanca. Aksidenti ndodhi pak orë më parë në rr
Tiranë, autoambulanca përplas këmbësoren Një aksident i rëndë është regjistruar paraditen e sotme në Tiranë ku një auto-ambulancë ka përplasur një këmbësore në z
U doli boja, propaganda e qeverisë heq dorë nga stili me autoambulanca (VIDEO) Ndryshe nga dje, sot nuk ka patur të sëmurë urgjentë në rrugën e Durrësit. Në fakt nuk është aspak rastësi pasi të "
"Autoambulancat jofunksionale, tre mjekë kanë thyer krahun në aksidente" Frrok Bardhi është infermier në Urgjencën e Tiranës. Në një intervistë për ai ka treguar për gjendjen e Urgjencës. B
Greqia në shok, pse u vonuan aq shumë autoambulanca dhe zjarrfikësja Greqia në gjendje shoku pas zjarrjeve që shkaktuan mbi 70 të vdekur. Në rrjetet sociale shumë njerëz ofrojnë ndihmën e t
Gjendje alarmante! Shikoni si duket ambulanca në Rrogozhinë Deputetja e PD, Oriola Pampuri ka denoncuar gjendjen skandaloze të shërbimit shëndetësor në Rrogozhinës. Në fotot e p
E FUNDIT/ Përmbyset autobusi në Elbasan, ka shumë të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan, ku një autobus i mbushur me njerëz është përmbysur. Më
Aksidentohet autoambulanca, po shkonte në ndihmë të të plagosurit me motor Një motor është përplasur me një automjet në lagjen “Bahcallëk” në Shkodër e për pasoje ka mbetur i plagosur drejtuesi i
Kryebashkiaku i PDIU-së shpërthen ndaj ministrit Ilir Beqaj: Shëndetësia në mjerim! Kritikat ndaj ministrisë së Shëndetësisë nuk kanë mbarim, pas denoncimit public për gjendjen e autoambulancave në Tiranë
Nata e fundvitit, Beqaj falenderon mjekët dhe infermierët për gatishmërinë Shqipëria e kaloi natën e ndërrimit të viteve pa pasoja në humbje jetësh, ndërkohë që mijëra policë, mjekë dhe infermier
E përplas autoambulanca, i riu transportohet për në Spitalin Ushtarak Një i ri ndodhet në gjëndje të rëndë për jetën, pasi pasditen e sotme është përplasur nga një autoambulancë. Aksiden
Protesta e mjekëve, MSH: Urgjenca mjekësore nuk do mbyllet! Pas protestës së mjekëve paraditen e sotme, ku kundërshtuan shkrirjen e Urgjencës, një reagim është përcjellë edhe nga M
Ilir Beqja u siguron "deputetëve" autoambulanca në parlament Që pas ngjarjes në parlament ku deputeti Florian Mima pësoi humbje ndjenjas, pranë parlamentit është stacionuar edhe një
Bie nga kati i katërt, tenda shpëton 50-vjeçarin Tenda e një dyqani poshtë pallatit ka shpëtuar për mrekulli një 50-vjeçar i cili ka rënë nga kati i katërt i nderteses.
Festa e 100-vjetorit, 80 paciente në urgjencë Festa e Pavarësisë është shoqëruar me një fluks pacientësh në urgjencën e kryeqytetit e cila ka regjistruar rreth 80 per
Greqi, 35-vjeçarja shqiptare pëson dy aksidente Një 35 vjeçare shqiptare, emigrante prej vitesh në Greqi është përplasur nga një makinë në ecje e sipër. Por fatkeqësia