999 rezultate për

auto

Qëlloi me kallashnikov policin e burgut, kapet në kohë rekord autori Mbrëmjen e sotme një punonjës në burgun e Peqinit ka mbetur i plagosur nga një plumb qorr, ndërkohë që ishte në shërbim.
Plagosja me armë në Shkodër, shoqërohet autori i dyshuar Shoqërohet në polici autori i dyshuar i plagosjes me armë zjarri të ndodhur pasditen e sotme në Shkodër. Më datë 28.0
Vijon dyndja e qytetarëve nëpër banka në Tetovë, autoritet apelojnë për respektimin e masave (VIDEO) Pavarësisht se një ditë më parë hyri në fuqi mënyra e re e marrjes së pensioneve në bazë të shumës dhe në bankomate, pra
Artan Hoxha zbulon "Trekëndëshin e Bermudës" në Shqipëri ku zhduken autorët pas çdo vrasjeje Gazetari Artan Hoxha ka theksuar nw ABC News se burime pranë policisë i kanë pohuar se viktimat e Durrësit, vëllezërve H
Dyshohet si autor i vrasjes së dyfishtë në Lezhë, arrestohet 40 vjeçari Ka përfunduar në prangat e policisë një person që dyshohet si autor i vrasjes së dyfishtë gjatë pasdites së djeshme në L
Tronditi Lezhën me atentatin e dyfishtë, si i fshehu provat autori Detaje të reja dalin nga vrasja e dyfishtë e Kol Murranit dhe Preng Simonit në Lezhë, një ditë më parë. Abcneës.al r
Atentati i dyfishtë ndaj vëllezërve në Durrës, autorët ishin me një "Toyota" të errët Kanë qënë të paktën dy autorë që kanë ekzekutuar vëllezërit me origjinë nga Puka, në Durrës. Besmir dhe Viktor Haxhia
Zyrtarisht "Zonë e Gjelbër", qytetet në të cilat do të merren masat lehtësuese Në një komunikatë të publikuar në faqen zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, ministrja Ogerta Ma
Po dërgonte të sëmurin në spital, autoambulanca përplaset me Benzin Pasditen e sotme autoambulanca është përplasur me një Benz rrugës teksa po transportonte një të sëmurë. Ngjarja ndodh
Këto qytete marrin ''dritën jeshile'': Nga nesër lëvizet pa autorizim Fatmirësisht Dibra, Pogradeci dhe Gjirokastra nuk kanë asnjë rast të konfirmuar nga koronavirusi. Deri më sot, si në çdo
Publikohet harta, oraret si do lëvizet nga e hëna për pensionistët e makinat (FOTO LAJM) Publikohet harta e zonave të gjelbërta ku nga e hëna e 27 prillit do lëvizet më lirshëm, por me rregulla strikte, me ora
I vihet flaka automjetit të policit të krimeve në Elbasan, dyshimet e para Në lagjen “5 Maji” në qytetin e Elbasanit raportohet për një makinë të djegur. Policia bën me dije se ka rënë zjarr n
Jep dorëheqjen drejtori i Autoritetit të Aviacionit Civil Drejtori i Autoritetit të Aviacionit Civil Krislen Keri, ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme. Ende nuk është mësuar se
Sekuestrohen 9 makina luksi, OFL rikthehet me dorë të hekurt Vijon Operacioni Forca e Ligjit, me veprime konkrete në terren. Vendoset sekuestro në kushtet e emergjencës, për 9 au
828 viktima 24 orët e fundit, "piku" mund të jetë kaluar para dy javësh Britania e Madhe edhe sot ka regjistruar një bilanc dramatik të viktimave të pandemisë. Autoritetet kanë bërë të ditur s
Pandemitë: Kohë e artë për autokratët (FOTO LAJM) Pandemitë kërkojnë përgjigje në rrafshin mjekësor, por shumë më shpejt se to mjaft qeveri dhe politikanë u përgjigjen me
Krimi mjedisor në Porto Romano, autoritetet nuk reagojnë ndaj derdhjes së naftës në det Ndërsa shumica e qytetit të Durrësit është e mbyllur në shtëpi për shkak të masave të distancimit social që synojnë të p
Shkrumbohen nga flakët tre automjete në Korçë Në orët e para të mëngjesit të sotëm, janë djegur tre automjete në pronësi të një 51 vjeçari dhe dy shtetasve të tjerë n
Pa autorizim e pa leje, si u kap i riu "rebel" nga Hasi Policia e Krujës ka vënë në pranga një 32 vjeçar nga Hasi i cili kishte shkelur rregullat e karantinës dhe ka kundërshtu
33 vjeçari shqiptar niset me biçikletë nga Italia: Dua të kthehem në Shqipëri! Një i ri shqiptar i cili jeton në Itali, ka marrë biçikletën e tij dhe është nisur të pedalojë për të ardhur në atdhe.