999 rezultate për

auto

Shqiptarët të pabindur: Arrestime, gjoba e bllokime automjetesh Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria s
Shoferi i autoambulancës infektohet me koronavirus në Korçë Vazhdon rritet numri i të infektuarve nga Koronavirusi në Shqipëri. Harta e vendeve të infektuara është zgjeruar edhe m
Një grua e dyshuar me COVID-19 mbërrin tek Spitali Infektiv Ka shkuar në 146 të prekur nga koronavirusi në Shqipëri. Së fundmi raportohet se një person ka mbërritur tek Spitali
Të dyshuar me COVID-19, sillen me urgjencë 3 autoambulanca tek Infektivi Gjendja e koronavirusit në Shqipëri po përkeqësohet nga dita në ditë. Nga raportimet e fundit mësohet se 3 autoambul
Qeveria e Kosovës merr vendimin drastik, ndalohet lëvizja e qytetarëve dhe automjeteve Qeveria e Kosovës ka miratuar sonte në mbledhjen e saj virtuale pikën përmes së cilës kufizohet lëvizja e qytetarëve.
Mashtroi autoritetet, 51 vjeçari me koronavirus nga Durrësi dërgohet në Tiranë Një 51-vjeçar ka rezultuar pozitiv ndaj testit për Covid 19, duke e çuar në 6 numrin e të infektuarve në Durrës, përfshi
Lajm i mirë! Kontakti me një person pozitiv me COVID 19 nuk ju bën automatikisht të infektuar Kontakti me një person pozitiv nga koronavirusit nuk përkthehet automatikisht në infeksion. Rovena Daja, eksperte e I
Qytetarët vijojnë të jenë të pabindur, bllokohen dhjetra automjete (VIDEO) Policia e Shtetit ka vijuar kontrollin me qëllim zbatimin e masave të marra për parandalimin e Covid-19. Gjatë 24 orë
Shkrumbohet qëllimisht makina në Vlorë Përfshihet nga flakët një automjet pranë ish-shkollës së aviacionit në Vlorë. Automjeti tip benz ishte i parkuar pran
Do lëvizni për punë në oraret e caktuara nga qeveria? Më parë duhet të plotësoni një formular Nëse keni ndërmend të lëvizni përgjithësisht për punë në oraret që janë caktuar nga qeveria, duhet të bëni deklarim në P
Eshte koha e Hipokratit, jo e autokratit Prof. Lisen Bashkurti Keto dite te renda per mbare njerezimin mjeket po behen heronjte e kohes. Tek mjeket i kane syt
Në Turqi nuk pyesin për Covid-19, krijojnë atmosferë spektakolare përpara autobuzit të skuadrës (VIDEO) Pavarësisht epidemisë nga koronavirus, në Turqi vazhdohet të luhet rregullisht futboll. Rreziku është evident, por kj
Lejohet qarkullimi nga ora 00:00, kush ka të drejtë të lëvizë Në kuadër të masave kufizuese për parandalimin e përhapjes e coronaviruesit ”Covid 2019”, Policia e Shtetit sqaron opi
Gjendet arma e zjarrit me të cilën u ekzekutua 41 vjeçari, arrestohet autori (VIDEO) Policia e Krujës ka gjetur dhe sekuestruar armën e krimit, pistoletë TT me tw cilwn u ekzekutua 41 vjecari. Autori,
KORONAVIRUSI/ Vetëm dy orare për ata që do shkojnë në punë, si do të bëhet lëvizja me makinë të hënën Parandalimi i përhapjes së koroavirusit, shtyu qevrinë të merrte masa drastike si kurrë më parë. Një prej tyre është dhe
Frikë për përhapjen e koronavirusit, një tjetër qytet në jug ndalon qarkullimin Në kuadër të masave të marra për parandalimin e përhapjes së COVID-19, Drejtoria Vendore e Policisë Gjirokastër, njofton
Premier League rrezikon të ndërpritet deri në shtator Sipas raportimeve të fundit janë duke u bërë planifikime nga autoritetet e futbollit në Angli dhe në Evropë për ndërprer
FMN tregon pasojat: Tërmeti dhe Covid-19 do të ngadalësojnë ekonominë Ekonomia e vendit tonë do të ngadalësohet ndjeshëm për shkak të pasojave të tërmetit të 26 nëntorit dhe tani Covid 19, r
Koronavirusi, neser mbyllet çdo kufi me Greqinë Kryeministri Edi Rama njofton se nga dita e nesërme do të mbyllen të gjitha kufijtë me Greqinë. Rama shkruan në një m
Stafi i autoambulancave po transporton një pacient me COVID-19 pa veshjet mbrojtëse? (VIDEO) Demokrati Bardh Spahia ka denoncuar transportimin e një pacienti të prekur me koronavirus nga stafi i ambulancave, sipas