999 rezultate për

auto

Nuk mund të dilni pa autorizim, por ky është moti pranveror për nesër Vendi ynë vijon të ndikohet nga kushtet e qëndrueshme atmosferike, ndërsa moti do të jetë i kthjellët përgjatë gjithë di
"“Mbërritën 6 autoambulancat e para", Xhaçka tregon detajet Gjashtë autoambulancat e para nga Turqia kanë ardhur në Shqipëri. Xhaçka thotë se ne ditët javët në vazhdim do të mbë
Popujt indigjenë në Amazonë rrezikohen të zhduken nga koronavirusi Popujt autoktonë në rajonin e Amazonës dhe Brazil janë në rrezik të zhduken nga koronavirusi, sipas ekspertëve të shënde
Përfshihen nga flakët gjatë natës tre automjete në Tiranë Një zjarr ka përfshirë tre automjete pak pas mesnate në Tiranë. Mësohet se mjetet e parkuara janë në pronësi të shtetasv
Meta thirrje urgjente autoriteteve: Lejojini shqiptarët të hynë në vendin e tyre Dhjetëra shqiptarë janë aktualisht të bllokuar në pikën kufitare mes Shqipërisë dhe Greqisë pasi policia shqiptare nuk i
Habit sarandioti, ndjen simptomat e koronavirusit e tenton t'ja mbathë drejt Greqisë Deri tani në qytetin e Sarandës nuk ka asnjë të konfirmuar me koronavirus. Por ditën e sotme një banor i këtij qytet
Rama lajmëron lehtësime e shtrëngime të reja: Heqje lirie për ata që... Ndërkohë që në Shqipëri është shënuar viktima e 17 nga COVID-19, kryeministri Rama ka lajmëruar se do të bëjë disa lëshi
Kina rrezikon sërish nga COVID 19? Banorëve të Wuhan u kërkohet të forcojnë masat mbrojtëse Banorët e Wuhan janë paralajmëruar të qëndrojnë brenda dhe të forcojnë masat e mbrojtjes, disa ditë para se të planifiko
"Alo, policia", si u kap vlonjati që shpërndante "mall" pa pyetur për shtetrrethim Kapet ne flagrance nje i ri ne Vlore, pas operacionit antidrogë “Porcion”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të for
Bllokimi prej COVID-19, dhjetra shqiptarë ngecin në Kapshticë Shtetrrethimi dhe mbyllja e kufijve ka shkaktuar probleme të mëdha për shqiptarët që kanë ngecur jashtë dhe duan të kthe
21 emigrantë të infektuar nga koronavirusi, izolohet kampi në Greqi Në një kamp në Ritsona, në afërsi të Athinës, 21 emigrantë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 dhe autoritetet greke kan
Ish-kreu i Autoritetit të Konkurrencës, Zef Preçi: Të bëhen testime masive për koronavirusin Pandemia Covid-19 aktualisht është çështja më e nxehtë në të gjithë botën dhe kjo për arsye të forta. Sipas raportit
Infektoi 11 persona me koronavirus, shoferi i autobuzit tregon si ndodhi Shoferi i autobusit, B.M. nga fshati Topanicë e Kamenicës, i cili rezultoi pozitiv me koronavirus të hënën, dyshohet se
Gjoba e bllokime automjetesh, ndëshkohen qindra shqiptarë që nuk i binden shtetrrethimit Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria s
Rrugët e kryqytetit bosh, si u duk sot Shkupi Për dallim nga ditët tjera kur pavarësisht rekomandimeve shumë qytetarë dilnin jashtë, pamja e kryeqytetit sot është shu
Koronavirusi, dalin negativ shtatë punonjësit e Urgjencës në Pukë Shtatë punonjësit e Urgjencës në Pukë ka rezultuar negativ për koronavirus, pasi u karantinuan më parë. Lajmi është k
2 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkon në 90 numri Autoritetet në Kosovë kanë pohuar se janë konfirmuar 2 raste të reja me koronavirus, duke e çuar numrin total të të infe
Nëse autoritetet dëshirojnë të rinisë Serie A, trajneri italian ka një kusht Serie A është pezulluar prej disa javësh dhe ende nuk dihet se kur do të rinisë nëse do të rinis, pasi ekziston mundësia
Kantautori shqiptar i shqetësuar për familjen në Itali: Nuk kanë ku të mbushin telefonat (VIDEO) Kantautori i njohur Gjergj Leka ka rrëfyer merakun e madh që ka për fëmijët e tij të cilët ndodhen në Itali. Në një l
Autoriteti i Aviacionit Civil thirrje qytetarëve: Mos blini bileta Autoriteti i Aviacionit Civil këshillon të gjithë qytetarët të evitojnë blerjen e biletave të transportit ajror nga çfar