999 rezultate për

auto

Eliminimi i gjyqtarit Konomi, kush është "faqedjeguri" i dyshuar si autori i atentatit Top Story, ka siguruar të dhëna ekskluzive nga dosja hetimore rreth provave dhe dëshmive që hedhin më shumë dritë rreth
ITALI/ 79 viktima e mbi 2 mijë të prekur, autoritetet apel personave mbi 65-vjeç Autoritetet italiane kanë bërë publik bilancin e fundit të përhapes së koronavirusit në Itali i cili ka shënur një shtim
DETAJE/ Autobusi përplas dy automjetet, humb jetën një person dhe plagosen 6 të tjerë Një aksident i ka marrë jetën një personi dhe ka lënë të plagosur 6 të tjerë në aksin Tiranë- Fushë Krujë. Mësohet se
Aksident me 7 të plagosur në Tiranë-Fushë Krujë, autobusi përplaset me dy automjete Të paktën shtatë persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik të ndodhur në aksin Tiranë- Fu
Ç'po ndodh me Liverpoolin, Watford shënon të dytin (VIDEO) Serisë pa humbje për Liverpoolin duket se po i vjen fundit. Watford ka gjetur edhe golin e dytë në minutën e 60' me
Koronavirusi tmerron Italinë, shkon numri i viktimave në 29 shtetas Autoritetet shëndetësore në vendin fqinj deklaruan të shtunën e numri i viktimave shkoi në 29 persona. 6 viktima të r
Frika nga koronavirus, klubi i Bayern u ndalon lojtarëve dhënien e autografeve Frika nga koronavirus që ka përfshirë mbarë botën, ka bërë që klubi i Bayern Munich të marrë masa. Për të shmangur infek
Patrulla e policisë përplaset nga një automjet, dy efektivë përfundojnë në spital Një patrullë policie është përplasur nga një tjetër automjet sot tek rrethrrotullimi tek Ura e Dajlanit, në Durrës, duk
Tirana nuk ndalet, shënon dhe golin e qetësisë (VIDEO) Tirana ka shënuar edhe golin e qetësisë në përballjen ndaj Partizanit duke dërguar shifrat në 3-1. Në minutën e 63’ I
Moti i keq, autoritetet njoftojnë vonesa në nisjen e tragetëve Shqipëria sot është pushtuar nga moti i keq, me erë dhe reshje shiu, breshëri e bore. Si pasojë, janë shkaktuar vonesa n
I parruar dhe tullac, kështu mund ta gjeni vrasësin gjakftohtë që ekzekutoi vëlla e motër Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh
Ekzekutoi motër e vëlla, ky është i shumëkërkuari për të cilin policia jep shpërblimin e majmë Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh
Shkoi i armatosur për të marrë tre fëmijët, pas refuzimit qëlloi për vdekje motër e vëlla Autori i vrasjes së dyfishtë sot në Mirditë, Fatmir Kolecaj, nga fshati Zejmen i Lezhës, kishte shkuar në banesën e ish-
E ndau se tentoi t'a vrasë me thikë, kush është autori i ngjarjes makabre në Mirditë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mirditë, ku motër e vëlla janë ekzekutuar para shtëpisë. I dyshuar
Sapo ishte kthyer nga Italia, koronavirusi arrin në Barcelonë Një grua me banim në Barcelonë të Spanjës e sapokthyer nga veriu i Italisë, rezultoi pozitive ndaj koronavirusit. Ky
Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 67-vjeçare gazetari, poeti dhe shkrimtari i njohur, Vasil Tabaku. Lajmin e
Tragjedia e Kobe Bryant, gruaja e ish-legjendës së basketbollit merr vendim të papritur Gruaja e Kobe Bryant, Vanessa ka vendosur që ta padisë kompaninë që e kishte në pronësi helikopterin, ku ndërruan jetë K
Tremben spanjollët, Valencia-Atalanta rrezikon të mos luhet Shpërthimi i koronavirus në Itali dhe sidomos në zonën veriore të saj, ka bërë që shumë aktivitete sportive të ndalen e
Bllokohet në Francë një autobus nga Italia, shoferi shfaqi simptoma të koronavirusit Pasagjerët e një autobusi të mbërritur në Lion të Francës nga Milano e Italisë nuk janë lejuar të zbresin prej tij, pasi
"Shoferi po kollitet fortë": Bllokohet autobusi italian në Francë Një autobus me qytetarë nga veriu i Italisë është bllokuar në Lion të Francës pasi njëri nga pasagjerët telefonoi i alar