999 rezultate për

auto

EMRI/ Vetëm 23-vjeç, kush është i riu që vdiq në rrugët e Shkodrës Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Shkodër, ku ka humbur jetën një djalë i ri. Aksidenti ka ndodhur në fsha
Arrestohen dy shqiptarë në Zvicër, ishin miq të atentatorit të sulmit terrorist në Vjenë Policia zvicerane arrestoi të martën dy burra për lidhjet e tyre të mundshme me të dyshuarin kryesor për sulmin vdekjepr
Qëllohet me armë zjarri 34 vjeçari në Fier, policia në kërkim të autorëve Një 34-vjeçar është paraqitur mbrëmjen e djeshme në spitalin e qytetit të Fierit, pasi ishte qëlluar në këmbë me armë zj
Arrestohen dy të rinj, kishin lidhje me shqiptarin që kreu aktin terrorist në Vjenë Të hënën në mbrëmje ndodhi një sulm terrorist në qendër të Vjenës. Gjurmët e veprës tani me sa duket çojnë edhe në Zvicë
Dalin pamjet nga shtëpia e një prej autorëve të sulmit në Vjenë (FOTO LAJM) Autori i sulmit terrorist në Vjenë thuhet se ka jetuar në një ndërtesë në distriktin Donaustadt, i cili ndodhet në pjesë
Po prisnin autobuzin, gruaja përplas me makinë çiftin Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në Ndroq. News 24 raporton se një makinë e cila drejtohej nga një
Ku i kishin fshehur, zbulohen dy shoferët e autobusëve që transportonin ilegalisht medikamente Policia e Vlorës ka proceduar penalisht dy shoferë autobusi, pasi kanë kaluar mallra kontrabandë, për të cilat paguhet a
Aksident me vdekje në Fushë Krujë, plagoset një tjetër Një aksident me pasojë vdekjen e një 60 vjeçari ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fushë Krujë-Tapizë. Ngja
Lanë punën dhe shitën çdo gjë për të ndërtuar këtë shtëpi në autobuz (FOTO LAJM) Duket se çmenduritë në botë nuk kanë fund. Një çift i martuar vendosën që të lënë punët e tyre në Karaibe, të shesin
Tërmeti godet Turqinë, Basha: Solidaritet me popullin dhe autoritetet e Turqisë Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar me një mesazh ngushëllimi për familjet e viktimave të tërmetit të fuqishëm
Tërmeti i fuqishëm shemb kishën në ishullin Samos Lëkundjet e tërmetit në Turqi u ndjenë edhe në ishullin Samos në Greqi, kur raportohet se ka pasur dëme të konsiderueshm
Sulmi i dytë pas vetëm 2 orësh në Francë, Policia ekzekuton autorin Franca nuk po gjen qetësi nga sulmet që po dyshohen si terroriste. Sipas Figaro, ngjarja e dytë ndodhi 2 orë pas sulm
Sulm me thikë në Francë, të vdekur dhe të plagosur Të paktën një person raportohet të ketë vdekur dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur nga një sulm me thikë në Franc
Qëlloi me armë drejt 35-vjeçarit, identifikohet autori Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori që qëlloi me armë në drejtim të 35-vjeçarit, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e dj
Detajet e fundit nga krimi në Fier: E qëlloi më plumb në kokë, pastaj edhe në zemër Janë zbardhur detajet nga ngjarja e rëndë në Fier ku u vra shtetasi Ahmet Toska, 50 vjec. 50-vjeçari Ahmet Toska u pë
Merr fund grupi i "skifterave" në Selenicë, si ranë në kurthin e policisë Policia e Vlorës ka zbardhur tentativat për vjedhje në fshatin Kropisht, Selenicë dhe më pas ka arrestuar pesë autorët e
Autori e qëlloi me plumb në kokë, gruaja e viktimës pa gjithçka: Detaje të reja nga vrasja në Fier 50-vjeçari i identifikuar si Ahmet Toska është gjetur i vrarë nga arma e zjarrit mëngjesin e sotëm në lagjen “Sheq i Mad
E kërkonte gjithë bota, arrestohet në Morinë 42 vjeçari banues në Turqi Një 42 vjeçar banues në Turqi është arrestuar nga policia në pikën e kalimit kufitar të Morinës. Shtetasi turk u arre
Përfshihen nga flakët dy makina në Vlorë, dyshimet e para Dy makina janë përfshirë nga flakët në Vlorë në lagjen “Pavarësia”. Mësohet se automjeti i markës Smart në pronësi të
Shpëton mrekullisht shoferi, merr flakë në ecje e sipër një automjet Një automjet ka marrë flakë në aksin rrugor Levan-Ura e Mifolit. Automjeti tip “Reno” me të cilën po udhëtonin shofe