999 rezultate për

auto

Atentati pas mesnate, çfarë tha 22 vjeçari në polici për autorin që e qëlloi Një plagosje nme armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Plot 110 milion euro, sot nënshkruhet marrëveshja për autostradën Shkup-Bllacë Në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të nënshkruhet Marrëveshje për ndërtim të dy kilometrave të para
Përplasen dy automjete në Elbasan, ka të lënduar Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të qytetit të Elbasanit ku dy automjete tip “Benz” dhe një “Reno” jan
Eliminoi ndërtuesin britanik dhe e inskenoi si të ishte aksident, ekstradohet drejt Anglisë 22 vjeçari Policia shqiptare ka vendosur të ekstradojë drejt Britaninsë së Madhe, 22 vjeçari shqiptar Elton Sefa pasi akuzohet si
Aksident në Qafë-Plloçë, shmanget tragjedia Një aksident ka ndodhur pak më parë në Qafë Plloçë. Autobusi i linjës Shqipëri-Greqi ishte duke ecur normalisht kur
Rruga "përpin" autobusin, 6 viktima e dhjetëra të plagosur (VIDEO) Të paktën gjashtë persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur pasi një gropë e madhe “gëlltiti” një autobus
13 aksidente për vetëm 24 orë, çfarë po ndodh rrugëve të Shkupit Gjithsej 13 aksidente kanë ndodhur në 24 orët e fundit në territorin e Qytetit të Shkupit. Në 11 prej tyre është shkaktu
Hetoi lidhjet e politikës me mafien, rrëfehet autori që eliminoi gazetarin bashkë me të fejuarën Rreth dy vjet pas vrasjes së gazetarit investigativ sllovak Jan Kuciak dhe së fejuarës së tij Martina Kusnirova dorasi i
SKANDAL/ 29 vite nga vrasja e vlonjates: Autori u dënua vetëm 7 vite 29 vjet pas vrasjes makabre të rrobaqepëses 23-vjeçare Enkeleda Lapa në qytetin e Vlorës, të afërmit e saj kërkojnë sër
Ligji i ri në Maqedoni: Tatime më të larta për makinat nën 30 mijë euro Dogana mohon që me taksën e re për automjetet, makinat luksoze do të jenë më të lira, ndërsa më të lirat do të shtrenjto
VOA flet me avokatin e Harun Çelik: Shteti shqiptar shkeli të drejtat e njeriut Në Shqipëri, një tjetër shtetas turk, i arrestuar nga autoritetet shqiptare pasi tentoi të ndërmerrte një udhëtim drejt
E autorizoi muaj më parë, si priti Trump eliminimin e gjeneralit iranian Presidenti Donald Trump kishte autorizuar vrasjen e gjeneralit iranian Kassem Soleimani shtatë muaj më parë nëse agresio
Guardiola timonieri më i keq i automjeteve, e pabesueshme sa shumë makina ka përplasur Pep Guardiola është një nga trajnerët më të mirë në botë. Por, së fundmi është zbuluar se Guardiola ka shumë mangësi
Nëse jeni në udhëtim, kujdes nga mjegulla në këtë zonë Të gjithë drejtuesit e automjeteve duhet të bëjnë kujdes në zonën e Kurbinit. Për shkak të temperaturave të ulta dhe
E helmoi kolegu, 26 vjeçari vdes pas tre vitesh në koma Një 26-vjeçar gjerman i cili u helmua nga kolegu i tij i punës duke i hedhur acetat plumbi në sanduiç, vdiq pas tre vjet
Aksidentohen dy automjete, njëra përfundon në kanal, shoferi në spital Aksident me pasojë një person të plagosur është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin liqenor të Pogradecit. Ngjarj
E frikshme, shoferes në Vlorë i fluturon makina në autostradë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë-Novoselë. Makina e tipit
Zbardhet dëshmia e plotë e autorit që vrau kunatën: Pse ka vdekur ajo? Janë zbardhur dëshmitë e dhëna nga familjarët e vrasësit Erdet Çapoku si dhe të vetë autorit mbi vrasjen makabre të ndod
Ekzekutimi me snajper i Reçit, dyshohet se autori mund të jetë i huaj Pak ditë më parë Rresheni u trondit nga vrasja mafioze e biznesmenit astriot Reçi në qendër të qytetit. Pavarësisht h
Porosi nga burgu? Burri i Enkeledës mohon se i kishte thënë vëllait t’i ruante nusen Enkeleda Çapoku u vra mëngjesin e djeshëm nga kunati i saj Eredet Çapoku në shtëpinë ku jetonte me nënën pasi e përndiqt