999 rezultate për

auto

I parruar dhe tullac, kështu mund ta gjeni vrasësin gjakftohtë që ekzekutoi vëlla e motër Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh
Ekzekutoi motër e vëlla, ky është i shumëkërkuari për të cilin policia jep shpërblimin e majmë Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh
Shkoi i armatosur për të marrë tre fëmijët, pas refuzimit qëlloi për vdekje motër e vëlla Autori i vrasjes së dyfishtë sot në Mirditë, Fatmir Kolecaj, nga fshati Zejmen i Lezhës, kishte shkuar në banesën e ish-
E ndau se tentoi t'a vrasë me thikë, kush është autori i ngjarjes makabre në Mirditë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mirditë, ku motër e vëlla janë ekzekutuar para shtëpisë. I dyshuar
Sapo ishte kthyer nga Italia, koronavirusi arrin në Barcelonë Një grua me banim në Barcelonë të Spanjës e sapokthyer nga veriu i Italisë, rezultoi pozitive ndaj koronavirusit. Ky
Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 67-vjeçare gazetari, poeti dhe shkrimtari i njohur, Vasil Tabaku. Lajmin e
Tragjedia e Kobe Bryant, gruaja e ish-legjendës së basketbollit merr vendim të papritur Gruaja e Kobe Bryant, Vanessa ka vendosur që ta padisë kompaninë që e kishte në pronësi helikopterin, ku ndërruan jetë K
Tremben spanjollët, Valencia-Atalanta rrezikon të mos luhet Shpërthimi i koronavirus në Itali dhe sidomos në zonën veriore të saj, ka bërë që shumë aktivitete sportive të ndalen e
Bllokohet në Francë një autobus nga Italia, shoferi shfaqi simptoma të koronavirusit Pasagjerët e një autobusi të mbërritur në Lion të Francës nga Milano e Italisë nuk janë lejuar të zbresin prej tij, pasi
"Shoferi po kollitet fortë": Bllokohet autobusi italian në Francë Një autobus me qytetarë nga veriu i Italisë është bllokuar në Lion të Francës pasi njëri nga pasagjerët telefonoi i alar
Plas keq te Fenerbahce, tifozët sulmojnë me gurë lojtarët në autobus (VIDEO) Tifozët e Fenerbahces nuk po e pranojnë humbjen nga rivali Galatasaray pas humbjes 1:3. Një numër i madh i tifozëve t
Meta bën autokritikë: Kam vërejtje për veten time për të shkuarën Presidenti Ilir Meta falenderon ish-ministrin socialist, juristin Elmaz Sherifi për mbështetjen publike që i jep kauzës
Tërmeti bllokoi valët, gjobë e majme kompanive celulare: Një shembull për Autoritetin e Konkurrencës Njësia për Teknologjinë dhe Ndërlidhjen në Turqi i ka vendosur gjoba të majme tre operatorëve të telefonisë celulare me
Masakra me 11 viktima në Gjermani, gjendet letra e autorit të sulmit 11 të vdekur pas të shtënave në Gjermani, në qytetin Hanau. Prokuroria e Përgjithshme flet për dyshim terrorist me motiv
Shkodër, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me pemën Një drejtues automjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një pemë pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rret
I doli makinës para t'a ndalonte, makina merr zvarrë 30-vjeçaren në Gramsh Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje.
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Përfshihet nga flakët automjeti, tre fëmijë digjen për së gjalli Një makinë u përshi nga flakët duke u marrë jetën 4 persona. 3 nga viktimat ishin fëmijë nën moshën 10 vjeç. Ngjarja
Kukësi "krehet" nga Policia e Shtetit, sekuestrohen makinat luksoze Policia e Shtetit ka zhvilluar një aksion blic në qytetin verior, Kukës. Burime kofidenciale bëjnë me dije se janë s
ZYRTARE/ La Liga i përgjigjet pozitivisht kërkesës së Barcelonës për të bërë një transferim Komisioni mjekësor LaLiga ka autorizuar FC Barcelonën të nënshkruajë me një lojtar si një zëvendësim për Ousmane Dembélé