999 rezultate për

ausilio

Juventus nuk heq dorë nga Icardi, Paratici dhe Ausilio takohen në Londër Sipas "Corriere di Torino", drejtori sportiv i Juves Paratici dhe ai i Interit Ausilio u takuan në Londër për ndeshjen
E bujshme, Interi kërkon Granit Xhakën Granit Xhaka kërkohet nga Interi. Është ky lajmi që zbulojnë mediat italiane teksa Drejtori Sportiv i Interit Piero Ausi
Inter zbarkon në Spanjë, kërkon dy yjet e Barcelonës Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka udhëtuar drejt Barcelonës në ndeshjen që katalanasit fituan 5-1 ndaj Lyon p
Monchi pranë largimit, Roma synon Ausilion e Interit Monchi duket gjithnjë e më pranë largimit nga Roma. Ai ka marrë një ofertë tunduese nga Arsenali dhe pritete të shkojë n
Ausilio flet për situatën e Icardit: Problemi kryesor nuk ishte rinovimi Heqja e shiritit të kapitenit nga Icardi ka bërë një bujë të madhe në Itali. Klubi i Interit ka marrë një vendim të mend
E ardhmja e Icardit, takim urgjent në Milano Mauro Ikardi po kalon pushimet me familjen në Argjentinë. Megjithatë, ai ka një çështje pezull për të zgjidhur. Së b
Ausilio: Modric? Kurrë mos thoni kurrë Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio nuk ka hequr dorë nga nënshkrimi i Luka Modric nga Real Madridi derisa ka thën
Ausilio: Icardi nuk do të nënshkruajë me Juventus Piero Ausilio ka hedhur poshtë pretendimet se kapiteni i Interit, Mauro Icardi, do të nënshkruante me Juventusin. Dy
Ausilio i përgjigjet Wanda Naras: Interi i ka ofruar rinovim Icardit, por ai nuk nënshkroi Bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e Mauro Icardit, Wanda Nara, bëri një bujë të madhe me deklaratat e saj në emi
Beppe Marotta zyrtarizohet te Interi, pas ndeshjes ndaj PSV-së Beppe Marotta gjithnjë e më shumë është pranë zyrtarizimit si drejtor sportiv i Interit, shkruan Albeu.com. Sipas a
Interi vazhdon ndjekjen e Modricit, Ausilio synon ta transferojë në merkaton e janarit Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio vazhdon ta ndjek me kujdes mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric. Një pë
Ditët e fundit të merkatos, Ausilio kërkon “strehim” për dy futbollistë zikaltër Interi po vijon përgatitjet për ndeshjen e të shtunës me Bolognën, ku do të kërkojë fitoren e parë në kampionat, pas një
“Perez përgënjeshtroi mediat, Modriç s’ka pranuar rinovimin me Realin” Luka Modriç vazhdon të jetë një temë e nxehtë në merkaton e kësaj vere. Interi kërkon me ngulm lojtarin më të mirë të Bo
Drejtori sportiv i Interit, Ausilio: Modric? Do të shohim Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka thënë “do të shohim” kur u pyet për Luka Modric, por Real Madridi vazhdon t
Drejtori Sportiv i Interit përgënjeshtron largimin e Icardit Ditët e fundit Mauro Icardi është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i Interit për tek Juventus. Por p
Drejtori Sportiv i Interit në Londër për mesfushorin belg Drejtori sportiv i Interi Piero Ausilio ka udhëtuar në Londër për të negociuar transferimin e mesfushorit të Tottenham H
Ausilio replikon me Taren për transferimin e De Vrij Drejtori Sportiv i Interit ka replikuar me Igli Taren në lidhje me transferimin e mbrojtësit holandez De Vrij, te skuadr
Ausilio zbulon se sa shumë të kqija i vijnë Interit nga mbetja jashtë Championsit Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio është i vetdijshëm se kusht për të mbajtur Joao Cancelon është kualifikimi sez
Icardi: Rinovimi? Nuk mund të flas, pyesni Ausilion Në përfundim të fitores kundër Veronës, Mauro Icardi ka folur për gjithçka. Ai u shpreh i lumtur për fitoren, dhe pa
Ausilio flet nëse Inter ka arritur marrëveshjen me De Vrij dhe Martinez Drejtori Sportiv i Interit, Piero Ausilio nuk dëshiron të flas për transferimin e mundshëm të Stefan De Vrij dhe Lautaro