999 rezultate për

aurela

Shtatzënë për herë të parë, Aurela Hoxha: Partneri xheloz për çdo person që më afrohet (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është në pritje të fëmijës së saj të parë. Modelja e njohur, e cila prej vitesh është zhvendosur për të jet
Nga fëmijëria, bashkëshortja e Bashës publikon foton e vjetër Që kur u bë pjesë e rrjetit social Instagram, bashkëshortja e kreut të PD-së Aurela Basha, është bërë shumë aktive dhe p
20 vite më parë! Aurela publikon foton e veçantë nga Holanda krah Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Si rrallë herë më parë bashkëshortja e liderit demokrat Lulzim Basha ka postuar një foto të shumë viteve më parë. Bëh
Aurela zbulon si po e feston Basha festën, poston foton familjare (FOTO LAJM) Bashkëshortja e kreut të Partisë Demokratike, Aurela Basha uron gjithë shqiptarët me rastin e festës së ndërrimit të vit
"Luaneshë, s'të pashë kurrë të qaje", Aurela Gaçe i bën nënës dedikimin më prekës (FOTO LAJM) Nëna e Aurela Gaçes feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur ka menduar t’i bëjë një dedikim mjaft prekës në rrjete s
Falë Aurela Gaçes, vajza merr propozimin më romantik për martesë (VIDEO) Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe, ka publikuar sot në “Instagram” një surprizë që ka marrë nga fansat e saj
Aurela Hoxha ndahet nga miliarderi, kthehet në Shqipëri pas prishjes së planit të dasmës (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është bërë pjesë e trendit duke pozuar me të brendshme në mes të dëborës. Në një video në rrjetet social
"Biznesmen apo VIP?", Aurela Hoxha zbulon detaje intime nga lidhja me partnerin (FOTO LAJM) Ka disa kohë që modelja e njohur, Aurela Hoxha, është zhvendosur për të jetuar në Spanjë. Thuhet se atje është së bashku
2 mijë euro një bluzë, shpenzimet për një natë në ekran të Aurela Hoxhës (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, është një nga vajzat më të spikatura të shoëbizit shqiptar. Ajo është aktiv
Joshëse dhe provokuese, Aurela Hoxha pozon për markën me famë botërore (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme dhe më të përfolura njëkohësisht. Jo rrallë herë është
"Adoleshente përjetë", e gjeni dot sa vjeç mbush sot Aurela Gaçe (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe, feston sot ditëlindjen. Teksa ka zbuluar se mbush 46 vjeçe, Aurela në fak
Një nga shqiptaret më të kërkuara, ekstradohet Aurela Doksani Interpol Tirana ka ekstraduar nga Greqia drejt vendit tonë, shtetasen shqiptare Aurela Doksani, 43 vjeçe, lindur në Fier
Aurela Gaçe zbulon djalin hero që e ndihmoi përballë një grupi "hajdutësh" (FOTO LAJM) Këngëtares Aurela Gaçe i kanë vjedhur Facebook-un pak ditë më parë. Fenomeni i piraterise kibernetike ka ndjekur dhe per
Aurela Gaçe thumbon këngëtarët shqiptarë: Blejnë klikime! Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe ka ironizuar gjithë këngëtarët që blejnë klikime duke marrë si shembull Jennifer Lopez
"Ti je mami?", Aurela Gaçe ndan me të gjithë bisedën emocionuese me të bijën (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur, Aurela Gaçe, është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Postimet e saj gjithmonë shkaktojnë shumë
Aurela provokon ndjekësit, me të brendshme pozon nga kuzhina Modelja seksi Aurela Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston herë pas here foto të ndryshme si nga model
Shqiptarja rrëmben vëmendjen në Festivalin e Filmit në Venecia! Pavarësisht vështirësive të këtij viti, Venecia ia doli të priste yjet për Festivalin e 77 Ndërkombëtar të Filmit. Event
"Kam qarë boll", Aurela Gaçe i përgjigjet kritikave Muajin e kaluar këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe publikoi këngën e saj më të re "Lento Lento", që u p
Në prag të 10-vjetorit me Skerdin, Aurela Gaçe ndan pozën romantike pranë detit (FOTO LAJM) Si rrallëherë, këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka ndarë një nga pozat më të ëmbla pranë bashkëshorti
"Sot je një zonjushë", Aurela publikon foto me vajzën e Dr.Florit dhe shikoni sa është rritur (FOTO LAJM) Aurela Gaçe ka pasur një raport dhe miqësi të mirë me këngëtarin e ndjerë Dr Flori. Dhe tani, gjashtë vite pas vdekje