999 rezultate për

audrey

I ndalon zemra për 6 orë dhe rinis sërish, mjekët shokohen I ndalon zemra për gjashtë orë me radhë dhe më tej rikthehet sërish në jetë! Një rast shumë i rrallë, një mrekulli, ajo
Zbardhet takimi Basha-Glover, çfarë u diskutua Kryetari i partisë Demokratike ka takuar ditën e sotme, shefen e misionit të ODIHR Audrey Glover, e cila ndodhet për një
Kjo ishte dieta e Audrey Hepburn, çfarë bënte një herë në muaj Audrey Hepburn është pa dyshim një nga gratë më të bukura që ka shkelur tokën. Aktorja jo vetëm kishte një portret magje
Zgjedhjet e 30 Qershorit, Audrey Glover i nis letër Ardi Veliut (FOTO LAJM) Kreu i Misionit të OSBE / ODIHR, Audrey Glover e ngarkuar për monitorimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit, ka nisur sot një
Audrey Bouette është krenare për Paris Saint Germain (FOTO LAJM) Audrey Bouette është një modele dhe aktore franceze e cilia është epasionuar pas futbollit. Ajo është tifoze e zjarrt
430 mijë euro vlera e pullave postare me Audrey Hepburn Një seri e rrallë e 10 pullave postare me yllin e njohur hollivudian, Odri Hepburn, janë shitur me nje vlerë prej 430 mi