999 rezultate për

audio

Ylli Rakipi dëshmon në Prokurori: Ja çfarë di për çështjen Babale Gazetari Ylli Rakipi ka dëshmuar sot në Prokurorinë e Tiranës, lidhur me çështjen Babale, dhe mbi punën investigative të
"Shqipëria në kaos pas audio përgjimeve", Al Jazeera: Asnjë zyrtar i implikuar nuk u arrestua (VIDEO) Situata politike në Shqipëri ka ngjallur shpesh interesin e mediave ndërkombëtare, të cilat kanë mbulluar gjatë dhe prot
Facebook ka mbledhur, dëgjuar dhe transkriptuar bisedat tuaja zanore vazhdimisht Facebook ka qenë duke mbledhur të dhënat audio nga bisedat zanore të përdoruesve duke paguar kontraktorët e jashtëm për
Artan Hoxha: Për Dibrën nuk ka vetëm prova në audio, ka dhe video Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar në studion e OPINION se për Dibrën ka përgjime edhe në video, jo vetëm në audio. "P
Risia e iPhonit të ri, lidhje të dyfishtë Bluetoothi Së shpejti, nuk do të detyroheni të dëgjoni kufjet me shokun tuaj nëse doni të dëgjoni muzikë së bashku në lëvizje. I
Claudio Ranieri: Fatkeqësisht kjo është situata, po bëjmë çdo gjë që mundemi Roma edhe në drejtimin e trajnerit të ri me mjaft experience Claudio Ranieri nuk po arrin do të marë rezultate pozitive.
Reali përfshin edhe yllin e ekipit në marrëveshjen për Saudio Mane Sipas raporteve të Don Balon, spanjolli Marcos Asensio mund të largohet nga Real Madrid sezonin e ardhshëm. Gazeta s
Claudio Ranieri pranë stolit të Romës Eusebio Di Francesco është shumë pranë shkarkimit nga stoli i Romës pas eleminimit nga Porto në Ligën e Kampioneve,shkru
Zyrtare: Fulham shkarkon Claudio Ranieri-n ulham ka shkarkuar Claudio Ranieri-n dhe është vënë në kërkim të trajnerit të tretë të këtij sezoni teksa klubi londinez
"Kam shumë frikë", zbulohet audio-mesazhi i fundit nga Emiliano për miqtë Futbollisti i Cardiff Cityt, Emiliano Salah rezulton i zhdukur prej tre ditësh. Ai dyshohet të ketë humbur jetën, pa
Sherr për një penallti, tërbohet Ranierit: Doja ta vrisja sulmuesin tim (VIDEO) Sherr për një penallti. Ajo që ka ndodhur pasditen e djeshme në sfidën e Premier League mes Fulham dhe Huddersfield ka b
Kërcënuan me jetë Ylli Rakipin, reagon AMA Gazetari Ylli Rakipi është kërcënuar me jetë. Ai ka marrë mesazhë kërcënuese, dhe kjo besohet se vjen pas skandalit n
AMA i del në krah Marin Memës pas sulmeve të ekstremistëve grekë Autoriteti i Mediave Audiovizive i ka dalë në krah gazetarit Marin Mema pas sulmeve ekstremiste të OMONIA-s në lidhje me
Trajneri i Chelsea, frymëzohet nga Claudio Ranieri Trajneri i Chelsea, frymëzohet nga Claudio Ranieri Chelsea do të luajë këtë fundjavë ndaj Fulham, që tashmë drejtohet n
Claudio Ranieri merr drejtimin e Fulham, rikthehet ne Premier League Claudio Ranieri rikthet në ‘’Premier League’’ duke marë drejtimin e Fulham. Klubi nga Londra ka shkrakuar trajnerin Slav
Tare merr vendimin për të ardhmen Drejtori sportive i skuadrës së Lazios, Igli Tare ka konfirmuar se do të zgjasë kontratën deri në vitin 2022 me skuadrën
Babalja nuk heq dorë: Gjer në vdekje, audiopërgjimi është i vërtetë Albert Veliu, ose i njohur ndryshe si “Babalja” këmbëngul se regjistrimi i publikuar është në fakt i vërtetë dhe se ësh
Audiopërgjimi, Babalja arrestohet në Kosovë Dëshmitari X, Albert Veliu është arrestuar në Kosovë. I njohur ndryshe si Babalja, ai është arrestuar në Prishtinë, n
Bomba e Berishës: Ka ardhur përgjigja e audio-përgjimit, zëri është i ... Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik sot faktin se Anglia ka sjellë në Shqipëri përgjigjen e audio-përgjimit të
Vjen përgjigja e audio-përgjimit të Babales, plasin aludimet sipas orekseve politike Ndërkohë që ka mbërritur në Ministrinë e Drejtësisë përgjigja mbi audio-përgjimin ku u akuzua vëllai i ministrit të Bren