999 rezultate për

audicionet

Sofia e Çanit lë "Zonë e lirë", kush është vajza që do e zëvendësojë (FOTO LAJM) Këtë të premte, Arian Çani e nisi emisionin "Zonë e lire" duke dhënë një lajm të rëndësishëm. Ai bëri të ditur se "Sofia
"Më thonin hajde pas 2 muajsh", aktori i Portokallisë tregon si u bë pjesë e spektaklit (VIDEO) Erdit Asllanaj është një nga aktorët më të njohur të "Portokallisë" e që na ka bërë gjithnjë të qeshim me humorin e batu
Këngëtarin e talentuar shqiptar nuk e futën fare në audicionet e The Voice Ylli ka treguar mbrëmjen e djeshme në Xing se nuk pranua në audicionet e para në Thë Voice. “Kam qenë shumë i ri, nu
"Çmendet" Panucci, kërkon zëdhënës për shtyp me minifund e taka (VIDEO) Zëdhënësi i FSHF-së, Gerti Çarçani, prej disa ditësh është përfolur se ëhstë larguar nga posti i tij, por vetëm ditën e
Zbulohet kur do të nis programi më i ri i Alketa Vejsiut ''Dance With Me'' mbaroi rrugëtimin e saj në javën e fundit të dhjetorit, por para se të përfundonte edicioni i katërt,
"Jon Snow" rrëfen pse shkoi në audicionet e "Game Of Thrones" me një sy të nxirë Kit Harington u shfaq në audicionet e Game of Thrones më një sy të nxirë dhe vetëm pas kaq kohësh ai ka treguar se pse
Dashurohen në audicionet e Big Brother, ja çifti i dytë Fiorentina dhe Olsi janë çifti i dytë i Big Brother të cilët janë zyrtarisht konkurrent. Por e veçanta e këtij çifti
Klea Huta rikthehet në ekran me plot surpriza Për të dytin vit radhazi, moderimi i “Gjeniut të vogël” në TV Klan i është besuar Klea Hutës. Pas suksesit të edicionit
Startojnë audicionet e Big Brother Albania Big Brother Albania, një prej programeve televizive më të ndjekur në Shqipëri ka filluar audicionet e pranimit për edici