999 rezultate për

audi

Audiot me të shara banale e kërcënime vetëvrasjeje, reagon Morena Taraku (FOTO&VIDEO) Pak ditë më parë në media u publikua audio e bisedës së një vajze, e cila kërcënonte partnerin se do të vriste veten.
Nis hetimi pasuror për Vladimir Gjutën, i sekuestrohet Audi A8 i blinduar Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, në bashkëpunim me prokurorinë, ka nisur sot hetimin pasuror ndaj Vladimir Gjutës.
Oscars regjistron shifrën më të ulët të audiencës gjatë viteve të fundit Ceremonia e 92-të e çmimeve Oscars, që u mbajt të dielën tërhoqi thuajse 23.6 milionë shikues – shifra më e ulët regjist
Në makinë me prokurorin Ndoja kur iu bë atentati, si iu sekuestrua Audi "Rrumit" të Sukthit Ditën e djeshme i është sekuestruar makina edhe Landi Muharremit, i njohur me pseudonimin Rrumi i Sukthit. Operacioni
Del audio tronditëse për Hollywood, Amber Heard ka dhunuar Johnny Depp (VIDEO) Hollywoodi është tronditur nga një kthesë e papritur e ngjarjeve mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Në maj të vitit 2016,
Publikohen audiot e thirrjeve pas rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Telefonatat kanë qenë të shumta në Policinë e Los Angelos pas rrëzimit të helikoperit të Kobe Bryant. Sipas audio xhi
400 euro duhet të paguajnë banorët për kolaudimin e ashensorëve Duke nisur nga ky muaj, pallatet që do të ndërtohen do të duhet të jenë të markuar me markën CE. Kryeinspektori i Mbikqy
78 milionë dollarë pasuri në moshën 26 vjeçare? Reagon për herë të parë Klaudia Pepa (FOTO LAJM) Sipas “Wikipedia”-s, “Forbes”, IMDb dhe burimeve të ndryshe në internet, rezulton se balerina e njohur shqiptare, Klaudi
Princi i Arabisë Saudite pronari i ri i Newcastle United? (FOTO LAJM) Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman është i interesuar për të blerë klubin anglez Newcastle United. Sipas m
Kush më shumë se Klaudia Pepa do të rrezatonte në dëborë me rroba banjo (FOTO LAJM) Ndër balerinat më të dashura të ekranit shqiptar, Klauda Pepa po na bën çdo ditë e më shumë krenarë me arritjet e saj në
Tupac është gjallë? Dedektivi: Kam audio dhe foto (FOTO LAJM) Një dedektiv privat ka pohuar se ka prova të forta se reperi i famshëm Tupac Shakur nuk ka vdekur, është gjallë dhe në g
Grabitet televizioni lokal në Peqin Gjatë mbrëmjes së djeshme maskat kanë grabitur godinën e televizionit "Klaudiana". Mësohet se persona ende të pa iden
Shkretëtira e Arabisë Saudite mbulohet nga dëbora Pjesë të tëra të Arabisë Saudite u mbuluan nga dëbora të premten, veçanërisht në rajonet veriperëndimore si malet e Dahr
Shkretëtira e Arabisë Saudite mbulohet nga dëbora (VIDEO) Pjesë të tëra të Arabisë Saudite u mbuluan nga dëbora të premten, veçanërisht në rajonet veriperëndimore si malet e Dahr
Epokë e re për muzikën, "8D audio" do t'ju ndryshojë perceptimet (VIDEO) E mbani mend herën e parë që këni parë një film 3D? Shkuat në kinema, morët syzet e vogla të kuqe dhe blu dhe kjo ju
Barcelona ndodhet në Arabinë Saudite, të "trembur" nga konflikti SHBA-Iran Delegacioni i Barcelonës në Jeddah, qytetin e Arabisë Saudite ku do të zhvillohet Superkupa e Spanjës, e ka ndarë një pj
Klaudia Pepa arrin një tjetër sukses në Itali Klaudia Pepa po korr vetëm suksese në vendin fqinj, jo vetëm në fushën e baletit, prezantimit, por tani edhe në një tjet
Përballje "titanësh" mes Audit, Porsche dhe BMW-së luksoze Ishte vetëm çështje kohe, kur BMW do të shfaqte rivalin e Taycan dhe e-tron GT. Megjithëse BMW është “vonë” në tregun
"Dhe vendin dhe Albin!" Klaudia Pepa "sulmon" publikisht Alba Hoxhën (FOTO LAJM) Vendi i dytë i Elvana Gjatës në Festivalin e RTSH-së ka ngjallur komente të shumta në Instagram. Një pjesë e publikut
I copëtuan trupin dhe e futën në valixhe, jepet dënimi fatal për 5 autorët Arabia Saudite ka dhënë dënim me vdekje pesë persona, të cilat dyshohet se janë autorët e vrasjes makabre të gazetarit J