999 rezultate për

auba

Aubameyang dhe bashkëlojtarët detyrohen të flenë në aeroport (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang dhe bashkëlojtarët e tij te përfaqësuesja e Gabonit janë detyruar të flenë në dysheme të aerop
Aubameyang po bën sezonin më të dobët në gjashtë vitet e fundit Pierre Emerick Aubameyang po kalon në një seri të tmerrshme. Ylli i Arsenal është futur në ecurinë më të dobët në gja
Formacionet zyrtare, Arsenal-Leicester Arsenal do të presë në shtëpi në orën 20:15 Leicester. Skuadra e Artetas po kalon një formë të mirë dhe kërkon vetëm
Dy arsyet pse Aubameyang refuzoi Barcelonën Pierre-Emerick-Aubameyang para pak javësh e rinovoi kontratën e tij me Arsenalin. Ai nënshkroi edhe për tre vitet e a
Aubameyang e pranon se ka pasur oferta nga Barcelona Pierre Emerick Aubameyang ka qenë një nga lojtarët më të përfolur në merkato. Ylli i Arsenal flitej se do të largohej
Aumbameynag rinovon kontratën me Arsenal edhe për 3 vite Pierre-Emerick Aubameyang më në fund ka hedhur të zezën mbi të bardhë. Sulmuesi gabonez ka firmosur rinovimin e kontratë
3 gjigantë evropianë tentojnë ta bindin Aubameyang Arsenali është nën presion për të siguruar një marrëveshje të re të përmirësuar për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang,
Aubameyang akoma më pranë rinovimit me Arsenalin Arsenali raportohet se është afër për të rënë dakord për një marrëveshje të re tre-vjeçare me kapitenin Pierre-Emerick A
Aubameyang pret Barcelonën Pierre-Emerick Aubameyang është përfolur gjatë për mundësinë e kalimit te Barcelona. Në disa raste Barcelona ka shqy
Aubameyang thyen rekordin e Henry te Arsenali Pierre Emerick Aubameyang ka vendosur emrin e tij në historinë e Arsenalit. Sulmuesi nga Gaboni bëhet lojtari që arri
Arsenali e ka gati zëvendësuesin në rast largimi të Aubameyang Sulmuesi dhe kapiteni i Arsenalit, Aubameyang lidhet me një largim të mundshëm gjati afatit kalimtar të verës me dy skua
Aubameyang zbulon hapur dëshirën për t'iu bashkuar Real Madridit Sulmuesi dhe kapiteni i Arsenalit është një nga lojtarët që pritet të ndërrojë skuadër gjatë merkatos së verës. Për
Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000, nga i dështuari, deri te ai më i miri Arsenali në këtë shekull ka pasur disa sulmues të dalluar, mirëpo disa prej tyre edhe kanë dështuar. Nga viti 2000, T
Arsenali pret oferta për Aubameyang Aubameyang është një nga lojtarët më të komentuar të Arsenal gjatë ditëve të fundit, me lojtarin që lidhet me një largim
Me Aubameyang në sulm, ky është formacioni i frikshëm i Chelsea (FOTO LAJM) Chelsea është duke tentuar që të ndërtojë një skuadër të re në këtë verë edhe pse u duhen pak transferime. Frank Lamp
Real Madrid në garë për Aubameyang Real Madrid po përgatitet që të hyjë në garë për sulmuesin e Arsenal, Pierre Emerick-Aubameyang. Gabonezi ka hyrë në
Aubamayang mbetet te Arsenali, nuk është më në planet e Barcelonës Pierre-Emeric Aubameyang ishte i lidhur për një kalim të mundshëm te Barcelona gjatë afatit kalimtar të verës. Megji
Aubameyang fshihet nga "radarët" e Barcelonës Barcelona ka hequr dorë nga Pierre Emerick Aubameyang. Sulmuesi i Arsenal, Aubameyang, nuk është më në listën e dëshi
"Dua ta ruaj", Arteta i kërkon Arsenalit të bisedojë me Aubameyang E ardhmja e Pierre-Emerick Aubameyang nuk është më e sigurtë, ndaj edhe Arteta i kërkon klubit të besidojë sa më shpejt
Kjo është fëmijëria dhe karriera e Pierre-Emerick Aubameyang (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang ka lindur në Laval të Francës në 18 qershor 1989 nga babai i tij Gabonese, Pierre François Aub