999 rezultate për

atmosferen

Një pjesë e vogël e ferrit ekziston edhe në tokë (FOTO LAJM) Në një dhomë betoni, pa dritare, formohet ajo që mund të quhet një version i vogël i ferrit në tokë. Brenda kësaj ndë
Hazard: E dua atmosferën në Anfield Eden Hazardi ka thënë se i pëlqen të luajë në “Anfield Road”, derisa ka folur në një intervistë për ndeshjen e raundit t
Pamje nga Maldivet, Dafina ngre temperaturat në këto ditë të ftohta Dafina Zeqiri ka ndërmend që këtë sezon ti cmendë shqiptarët. Teksa të gjithë po dridhen nga të ftohtët, Dafina akoma
Galatasaray votohet si ekipi me atmosferën më të mirë që dhurojnë tifozët në stadium (VIDEO) Cdo klub ka tifozerinë e vet dhe krenohet me të por klubi Galatasary-t sipas një sondazhi të kryer nga "Sport Buble", ës
Modelja nxeh edhe më shumë atmosferën e festave (FOTO LAJM) Modelja australiane, Jem Wolfie, ka uruar fansat e saj për Krishtlindje me një foto shumë pikante në Instagram. 26-vj
Krishtlindje dhe bikini, në këtë plazh festojnë babagjyshet më s*ksi (FOTO LAJM) Duhet thënë se të festosh Krishtlindjet në plazh duket ca e cuditshme. Por në Australi cdo vit ndodh dicka e tillë dh
Alienët po i fshehin? Publikohet videoja me objektin e çuditshëm (VIDEO) Nasa është akuzuar sërish se po mban të fshehur ekzistencën e alienëve, pasi një austronaut arriti të filmonte një objek
Kjo vajzë pati shoqëruesen më të veçantë në botë: Rihanna ndez atmosferën Sa njerëz e kanë fatin të kenë në ditën e tyre të dasmës të pranishme Rihanna- n? Epo le të themi se akoma më pak njerëz
Në mes të Çikagos, Bebe Rexha ‘ndez’ atmosferën me këngë shqipe Bebe Rexha është këngëtarja me origjinë shqiptare që po gëzon famë ndërkombëtare. Ajo në asnjë moment nuk ka ngurruar
Një hundë artificiale që nuhat atmosferën në punë! Më shumë siguri në vendin e punës falë hundës elektronike që monitoron cilësinë e ajrit në ambientet e punës. Kjo paj
Asteroidi hyn në atmosferën e tokës, nata kthehet në ditë (VIDEO) Një asteroid me diametër 3 metra ka shpërthyer në atmosferën e tokës. Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e së dielës, në
Unikkatil e ndez atmosferën në Zvicër dhe falenderon shqiptarët (VIDEO) Reperi, Viktor Paloka i njohur si Rebel a.k.a. Unikkatil m,bajti një koncer në Zvicër. Reperi dukej i lumtur për kët
Sedat Berisha i lumtur me atmosferën e Vllaznisë: Ndihem i rilindur dhe në shtëpi Me paraqitjet e bëra Sedat Berisha është kthyer menjëherë në një prej shtyllave të mbrojtjes së Vllaznisë, ku madje ka s
Armina dhe Shkëlzeni ndezin atmosferën në makinë Blogerja Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale disa video në të cilën ajo shfaqet duke kënduar me partnerin e sa
Almeda Abazi dhe Tolgahan ndezin atmosferën duke kënduar shqip (VIDEO) Çifti shumë i dashur për publikun Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi së fundmi kanë qenë të ftuar së bashku në një emisi
Bledi Shkëmbi i lumtur për atmosferën në klub, idetë e merkatos janë të qarta Trajneri i Lirisë Bledi Shkëmbi shfaqet i kënaqur me gjendjen e ekipit teksa ndodhen në resortin Tropikal. “Faza po s
Rihanna ndez atmosferën në "Grammy Awards" Ishte një ndër performancat më energjike të mbrëmjes ajo e Rihannas, Dj Khaled dhe Bryson Tiller. Artistët kënduan 'l
Reali refuzon nënshkrimin me Ibrahimoviçin Sipas El Mundo Deportivos, agjenti i sulmuesit të Manchester United, Mino Raiola, ua ka ofruar suedezin klubit të Real M
Viola Spiro sfidon atmosferën dramatike pas arrestimit te te dashurit Arrestimi i Valentin Selaj, si pjesë e një grupi të madh të trafikut të drogës nga Holanda në Itali, bëri që mediat ital
Bukuroshet shqiptare pozojnë nën atmosferën e festave (FOTO LAJM) Nga Eliona Pitarka te Alesia Bami apo Morena Taraku, shumë prej vajzave të njohura shqiptare kanë pozuar nën atmosferën