999 rezultate për

atmosfere

Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
Krishtlindje dhe bikini, në këtë plazh festojnë babagjyshet më joshëse (FOTO LAJM) Duhet thënë se të festosh Krishtlindjet në plazh duket ca e cuditshme. Por në Australi cdo vit ndodh dicka e tillë dh
Me pemën ideale, Olta Boka zbulon atmosferën fetive në shtpi (FOTO LAJM) Festat e fundvitit po afrojnë dhe VIP-at shqiptarë kanë arreduar shtëpitë e tyre, siç ka bërë së fundmi dhe Olta Boka.
Në minus 7 gradë, por Arilena dhe i dashuri i saj dinë si ta nxehin atmosferën (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë Arilena Ara dhe Alban Skënderaj sollën projektin më të fundit muzikor të titulluar ‘A i sheh’. Me
Me rastin e festave, Almeda tregon atmosferën brenda shtëpisë së saj dhe Tolgahan (FOTO LAJM) Almeda Abazi ka zbuluar se tashmë atmosfera e festave po ndihet edhe në shtëpinë e saj. Bukuroshja shqiptare ka gjetu
Atmosferë magjike festash, brenda shtëpisë së Ronaldos dhe Georginës (FOTO LAJM) Këtë vit të gjithë kemi nevojë për festë, drita e ngjyrë, pas një periudhe të vështirë që po kalon gjithë bota. Tashm
Atmosferë festash, brenda super rezidencës së miliarderes Kiley Jenner (FOTO LAJM) Në çdo rast feste, Kylie Jenner, vjen me diçka të veçantë dhe shumë kreative. Ndërkohë për miliarderen e re, kjo është p
Atmosferë festash, brenda shtëpisë së Irës dhe Gaz Pajës (FOTO LAJM) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e çiftit të njohur të showbiz-it, aktorit Gaz Paja dhe partneres së tij Ira Seferi
Atmosferë festash, Kida zbulon pamje nga shtëpia e saj moderne (FOTO LAJM) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e këngëtares së njohur Kida, e cila së fundmi ka ndarë me ndjekësit atmosferën e s
Atmosferë festash, Nora Istrefi zbulon pamje nga shtëpia e saj moderne (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi i është bashkuar listës së personazheve “të paduruar”, të cilët e kanë nxjerrë më herët pemën e
Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
Pas ujit në Hënë, NASA zbulon molekulën "e çuditshme" në Titan NASA ka zbuluar një molekulë jashtëzakonisht të rrallë të bazuar në karbon në atmosferën e hënës së Saturnit Titan që mu
Votoi vetëm 51% e popullsisë, mbi 30 mijë vota të pavlefshme në Maqedoninë e Veriut Komisioni Shtetëror Zgjedhor regjistroi 31.107 vota të pavlefshme në zgjedhjet e parakohshme parlamentare, sipas përpuni
Zbulohet plani i La Liga për atmosferën në stadium La Liga po e konsideron si opsion që të përdorë atmosferën e rreme të tifozëve virtualë në ndeshjet që do të zhvillohen
Pa tifozë, por sporti spanjoll gjen zgjidhjen e pazakontë për të ndezur emocionet në stadiume Në Spanjë po mendojnë të krijojnë atmosferë në stadiume, edhe pse qeveria ka urdhëruar që nuk do të ketë tifozë në stadi
RËNDITJA/ Cili stadium dhuron atmosferë spektakolare në La Liga?, Sondazhi i Marca zbardh fituesin (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze Marca iu ka kërkuar tifozëve të votojnë se në cilin stadium të La Ligas ka atmosferën më të mirë dhe
Në Turqi nuk pyesin për Covid-19, krijojnë atmosferë spektakolare përpara autobuzit të skuadrës (VIDEO) Pavarësisht epidemisë nga koronavirus, në Turqi vazhdohet të luhet rregullisht futboll. Rreziku është evident, por kj
Mijëra manifestues para Presidencës, Ilir Meta ulet në gjunjë e ndez atmosferën (FOTO LAJM) Në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" po zhvillohet manifestimi i Presidentit Meta. Meta ka zbritur në bulevardin "Dësh
Tifozët e Tiranës nisen drejt "Air Albania", atmosferë spektakolarë në rrugët e kryeqytetit (VIDEO) Tirana dhe Partizani do të luajnë ditën e sotme në derbin e kryeqytetit, në një ndeshje që pritet të dhurojë spektakël.
Eriksen me fjalë të mëdha për "derbin": Atmosferën që e përjetova, s'mund ta përjetosh në Premier League Mesfushori i Interit, Christian Eriksen, ka mbetur i mahnitur me atmosferën që e ka përjetuar në derbin e tij të parë De