999 rezultate për

atmosferĂ

Ndizet atmosfera, tifozët e Eintracht Frankfurt pushtojnë Milanon me birra (FOTO LAJM) Interi do presë sot në mbrëmje Eintracht Frankfurtin teksa do të kërkojë vetëm fitoren pas barazimti pa gola në sfidën e
"Atmosfera është shumë e helmuar", zyrtari i lartë gjerman flet për Shqipërinë Pas takimit në Berlin me ministrin e Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, Sekretari i Shtetit në Ministrinë e Jashtme gjermane
Kështu e presin shokët e skuadrës Ronaldon në dhomat e zhveshjeve (VIDEO) Festa e Juventust në fushën e "Allianz Stadium" ishte e çmendur pas fitores 3-0 ndaj Atletikos së Madridit, por po aq ek
Viti i ri mbërrin edhe në Korenë e veriut, ndizet atmosfera (VIDEO) Edhe pse shumica e njerëzve vuajnë për elektricitet, ushqim dhe ujë spektakli nga propaganda e diktatorit Kim. Pas Ze
Largime dhe xhelozi, Atletico Madridi nuk po kalon momente jo të mira Atletico e Madridit është skuadra me të cilën Juventusi do të luajë në 1/8-at e Champions League, për të tentuar vazhdim
Plot me ngjyra, atmosfera e festave në Tiranë (FOTO LAJM) Tirana po përgatitet për natën më të gjatë të vitit, atë të ndërrimit të viteve dhe atmosfera festive ndjehet kudo në kr
Shaqiri lëshon mesazh provokues për serbët Sulmuesi i skuadrës së Liverpool, Xherdan Shaqiri është rikthyer të flasë për ndeshjen ndaj Crvena Zvezdës në Champions
Ylli francez zgjedh Ligue 1 para Premier League Sulmuesi i skuadrës së Arsenalit, Alexandre Lacazette ka theksuar se ai preferon më shumë kampionatin francez se sa atë
Atmosfera në rrugët e Tiranës, plas grushti mes tifozave Tifozët e Partizanit, kanë nisur marshimin drejt rrugëve të kryeqytetit, për t’iu drejtuar stadiumit “Selman Stërmasit”.
Më shumë policë sesa tifozë, kjo është atmosfera në Elbasan 3 orë para ndeshjes Më shumë policë se tifozë. Kështu mund të përshkruhet me pak fjalë atmosfera rreth 3 orë para ndeshjes Shqipëri-Izrael (
Tsipras: Në Oteshevë atmosfera ishte si në dasma Pas kthimit në territorin grek, Kryeministri grek Alexis Tsipras tha se atmosfera në takimin e Oteshevës ishte shumë e m
Takimi Trump-Kim Jong, çfarë pritet të ndodhë? Shtetet e Bashkuara të Amerikës shprehen të kënaqura me ecurinë e bisedimeve dypalëshe me Korenë e Veriut. Shtëpia e Ba
Atmosfera në Kiev para finales se UEFA Champions League (FOTO LAJM) Kievi sonte është mbushur me tifozë të Liverpool dhe Real Madrid, pasi kanë pushtuar kryeqytetin e Ukrainës. Atmosfer
Moratti shuan zjarrin e ndezur nga atmosfera e derbit: Nuk ka rivalitet midis Initerit dhe Juves Massimo Moratti nuk mendon se midis Interit dhe Juventusit ka nëj rivalitet aq të zjarrtë sa është paraqitur këto ditw p
Heynckes: Bayerni do të futet në fushë për fitore Trajneri i Bayernit, Jupp Heynckes, në një deklaratë për shtyp foli rreth ndeshjes kundë Sevillas, dhe për lojtarët e sk
Jon Gjebrea pas fejesës zyrtare e “djeg” me shoqërinë Ditë më parë djali i Ardit Gjebreas formalizoi lidhjen e tij të dashurisë me Merlin Haxhiymerin. Ceremonia u zhvillua
Atmosfera përrallore e festave në Pallatin Mbretëror! (VIDEO&FOTO) Festat e fundvitit janë më afër se sa e kishim menduar. Të gjithë janë përfshirë nga atmosfera e ëmbël që të dhurojnë kë
Atmosfera e festave përfshirë edhe vilën e Kylie Jenner (FOTO LAJM) Atmosfera e festave të fundvitit tashmë ka përfshirë edhe vilën e bukuroshes Kylie Jenner. 20-vjeçarja publikoi një f
Atmosfera e festave ka filluar, brënda shtëpisë së Alketës (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është padyshim një nga moderatoret më të suksesshme të ekranit shqiptar. Ndërkohë Alketa është edhe mj
Kjo është atmosfera në Shtëpinë e Bardhë për Krishtlindje (VIDEO) Ditë më parë u njoftua se në Shtëpinë e Bardhë kanë filluar përgatitjet e dekorimeve për festat e fundvitit. Ndërsa s