Qëllohet me breshëri plumbash makina e biznesmenit, aktivistit i PD
999 rezultate për

atletiko

Atletiko denoncon Barcelonën për mënyrë si po e kontakton Griezmanin Los Colconeros nuk e kanë pëlqyer mënyrën e Barcelonës se si e kanë kontaktuar Griezmanin. Ata e shohin si presion ndaj
Zbulohet oferta e Interit në drejtim të Atletikos për Gimenez Mediat spanjolle kanë raportuar se Interi do të tentoj transferimin e mbrojtësit qendror që në afatin kalimtar të janari
Atletiko i tregon çmimin e mbrojtësit Napolit Napoli duhet të bëjë gati 25 milionë euro nëse dëshiron të transferojë në ‘San Paolo’ mbrojtësin kroat Sime Vrsaljko.
Super sfida tjetër luhet në Londër, formacionet e mundshme në ndeshjen Chelsea - Atletiko Atletico Madridit do të vizitojnë Chelsean, të cilëve iu duhet gjithashtu një rezultat i mirë në Stamford Bridge për të
Oblak pëlqehet nga PSG por, dhe Atletiko dëshiron një lojtar në Paris Paris Saint Germain dhe Atletico Madrid mund të përfshihen në një operacion të rëndësishëm në merkaton e janarit. Sp
Toni Kroos është qeraxhiu i lojtarit të Atletikos Toni Kroos së bashku me gruan dhe djalin e tij jetojnë në një shtëpi e cila gjendet në lagjen La Finca, shtepi për të ci
Atletiko nuk ndihet i qetë edhe pse Ronaldo vjen me vetëm një gol të shënuar Atletiko është i vetëdijshëm se kush do të zbarkojë në Wanda Metropolitano të djelën. Pikërisht Kampionët e Europës dhe
Atletiko nuk dëshiron ta humbasë Oblakun, i ofron rinovimin Atletico Madrid nuk dëshiron të humbasë Jan Oblak. Sipas “AS”, “Los Colochoneros” dhe portieri do të zyrtarizojnw në fun
Coutinho të presë, Barcelona dëshiron në fillim Griezmanin Mediat spanjolle raportojnë se sulmuesi i Atletikos së Madridit Antoine Grizman ka filluar bisedimet me Barcelonën, për
Atletiko dobët por Simeone është i paprekshëm Presidenti i Atleticos së Madridit, Enrique Cerezo, ka deklaruar për mediat vendase se trajneri Diego Simeone është i pa
Atletiko mendon ta gjejë tek United zëvendësuesin e kapitenit Gabi Sipas gazetës spanjolle AS, spanjollët e Atleticos po planifikojnë një transferim gjatë afatit kalimtar veror për Herrer
Napoli vazhdon tregtinë tek Atletiko Madrid Napoli dhe Atletico Madrid kanë nisur bisedimet për Sime Vrsaljko, mbrojtësin e “Los Colchoneros” që pëlqehet shumë nga
Torres largimin nga Atletiko e ka çështje ditësh Ylli spanjoll i Atletico Madrid,Fernando Torres është në vitin e fundit të kontratës me klubin e tij. Ai ka konfirmuar s
Bayern dhe Chelsea në garë për talentin e Atletikos Yanick Ferreira Carrasco, mesfushori belg me tipare sulmuese i Atleticos së Madridit me shumë mundësi do të largohet nga
Roma dëshiron yllin e Atletikos, do tentojë ti ndalojë rinovimin Nëse Roma arrin të kalojë fazën e grupeve të Championsit, në arkat e klubit verdhekuq do të shkonin edhe 15 milionë euro
Koha që Torrres ta lërë Atletikon përfundimisht duket se ka ardhur Fernadno Torres duket se ka bërë valixhet gati, për t’u larguar nga Atletico Madrid, që në muajin janar. Sulmuesi sp
Rrëfehet Bare: Për mua është si një ëndërr të debutoja me Atleticon Kapiteni i Kombëtares Shpresa, Keidi Bare, prej disa sezonesh është pjesë e Atletikos së Madridit në kampionatin spanjol
Milan e hoqi se ishte më i dobët se Kalinic, por ai shkon dhe ndal Atletikon Ndërkohë që Milani vuante të shënojë gol ndaj Juventusit në ‘San Siro’, një ish milanist bëri të heshtë stadiumin ‘Wanda
Simeone nuk i trembet Barcelonës, i bën presion hapur Stadiumi “Wanda Metropolitano” i Atletikos së Madridit do të presë sot Barcelonën. Atletiko ka vendosur që të mos e
Këto janë 5 sulmuesit e Atletikos që i shënojnë Barcelonës në shumicën e rasteve Nuk ka qenë e lehtë që të jetohet në petkun e numrit 9 te Atletico madridi që prej se Diego Costa u largua nga ekipi. Sh